1
1
6
87'

Akcja Gotoku Sakaia nie zakończyła się wymarzonym strzałem. Utrudnili wykonanie tego elementu do maksimum przyjezdni.

3
4
2
1
2
85'

Futbolówka na połowie zespołu z Afryki. Japonia strzeliła niedawno gola Brazylii, a nie potrafi rozmontować defensywy Ghany.

3
2
1
82'

Ghana. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: Okyere Wright.

2
82'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Ryota Oshima.

1
80'

Była szansa na bramkę kontaktową. Richard Ofori lepszy od wprowadzonego niedawno z ławki rezerwowych Yosuke Ideguchiego.

1
5
80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Japonia ma 56 procent posiadania piłki i pewnie powiększy przewagę w tej statystyce w ostatnim fragmencie spotkania, ale czy poskutkuje to przynajmniej golem?

1
1
2
4
77'

Ghana. Schodzi: Rashid Sumaila. Wchodzi: Edwin Gyasi.

Edwin Gyasi #23
2
1
1
73'

Dośrodkowanie Shinjiego Kagawy. Bronią skutecznie Richard Ofori w komitywie ze swoimi obrońcami.

1
1
1
1
71'

Ghana. Schodzi: Isaac Sackey. Wchodzi: Kasim Nuhu.

Kasim Nuhu #4
Isaac Sackey #13
3
1
68'

Przed momentem akcja Yuto Nagatomo z Shinjim Kagawą zakończyła się zagraniem ponad bramką reprezentacji Ghany. Richard Ofori zadowolony, ponieważ rośnie jego szansa na zachowanie czystego konta.

1
2
1
66'

W statystyce strzałów celnych jest 6:2, natomiast w golach 0:2. To mówi dużo o spotkaniu w Jokohamie.

2
2
1
64'

Ghana. Schodzi: Frank Acheampong. Wchodzi: Raphael Dwamena.

Raphael Dwamena #11
4
62'

Czterech zawodników z ławki rezerwowych posłał na boisko selekcjoner Japonii. Nie ma już w grze aktywnego, ale nieskutecznego Keisuke Hondy.

2
1
2
59'

Gaku Shibasaki zastąpił natomiast Hotaru Yamaguchiego.

2
1
2
59'

Japonia. Schodzi: Keisuke Honda. Wchodzi: Shinji Okazaki.

60'

Na koniec kwadransa po przerwie Makoto Hasebe spudłował zza pola karnego.

3
58'

Zabrakło ruchu w przodzie, przez co długa wymiana podań Azjatów nie pozwoliła wypracować dogodnej pozycji do oddania uderzenia. Niebawem kolejne roszady personalne.

1
2
56'

Za dużo jest pomyłek w grze Japonii. Ten mecz nie układa się po myśli uczestnika mundialu, ale jeszcze ma trochę czasu na odpowiedzenie przeciwnikowi.

2
3
54'

Keisuke Honda zablokowany w końcowej fazie swojej akcji przez defensorów rodem z Afryki.

1
2
51'

Gol! Strzelił Emmanuel Boateng.

Ghana na dwubramkowym prowadzeniu. W pierwszej połowie potrzebowała na zdobycie gola ośmiu minut, a po przerwie sześciu. Emmanuel Boateng wykorzystał rzut karny.

Ghana
11
14
5
1
3
50'

Ponownie fatalnie dla Japonii rozpoczyna się gra. Po faulu bramkarza będzie rzut karny dla reprezentacji Ghany.

3
2
46'

Piłka ponownie w grze.

2
1
46'

Japonia. Schodzi: Genki Haraguchi. Wchodzi: Gotoku Sakai.

46'

Japonia. Schodzi: Takashi Usami. Wchodzi: Shinji Kagawa.

Czy Japonia wyrówna po przerwie?
3
2
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
43'

Ponownie Keisuke Honda wziął na siebie wykonanie rzutu wolnego po przewinieniu na Genko Haraguchim. Doświadczony Japończyk trafił w dobrze ustawionego przeciwnika.

3
1
1
41'

Kilka minut do zakończenia pierwszej połowy. Ostatnie szanse na wyrównanie w tej części spotkania.

3
1
3
39'

Delikatnie znudzony Richard Ofori miał tym razem problemy we własnym polu karnym i odrobinę szczęścia, że w pobliżu byli obrońcy reprezentacji Ghany.

2
2
36'

Akcja z udziałem Genko Haraguchiego nie była tak groźna jak się zapowiadała. Japończycy trochę niezadowoleni, ale nie było słychać jęku zawodu.

2
1
1
33'

Dwa stałe fragmenty dla reprezentacji Japonii po akcji Keisuke Hondy. Znany między innymi z włoskich boisk piłkarz wziął się również za ich wykonanie i zrobiło się cieplej pod bramką Richarda Oforiego.

2
1
1
31'

Ponad dwa kwadranse za kibicami w Jokohamie i nie mogą być zadowoleni z postawy miejscowego zespołu.

1
2
2
1
1
28'

Takashi Usami autorem kolejnego strzału i powoli zaczyna pachnieć wyrównaniem. Przedzierają się przez obronę reprezentacji Ghany gospodarze.

1
1
27'

Genki Haraguchi dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku dobrze ustawionego kompana z zespołu. Mają czego żałować gospodarze, że nie zakończyli tej akcji dobrym strzałem.

1
1
1
24'

Wspomniany przed momentem Keisuke Honda biegł w kierunku bramki Ghany. Przerwali to faulem przyjezdni, a w statystyce przewinień jest po tym incydencie 3:3.

1
1
22'

Keisuke Honda i Yuya Osako są centralnymi postaciami w ofensywie Japonii. Na ławce rezerwowych czeka jeszcze grupka błyskotliwych zawodników.

1
1
20'

Mecz prowadzi Chris Beath. Pomaga mu system VAR.

1
2
1
19'

Po zmianie wyniku Japonia jest zobligowana do atakowania, jednak ma problem z zakończeniem swoich akcji celnym strzałem. Richard Ofori nie jest najbardziej zapracowanym człowiekiem w Jokohamie.

1
1
15'

Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Szarżował na bramkę gospodarzy Rashi Sumaila i Ghana miała po tym ułańskim rajdzie korner. Sporo stałych fragmentów.

1
1
13'

Yuya Osako przyblokowany ułamek sekundy po uderzeniu i reprezentacja Japonii ma po akcji swojego najbardziej wysuniętego zawodnika jedynie korner.

1
1
10'

Nie popisał się bramkarz Japonii. Najpierw ustawił sobie mur w mierny sposób, a później nie przypilnował należącego do niego narożnika. Ghana na prowadzeniu.

2
2
1
9'

Gol! Strzelił Thomas Partey.

Pierwsze konkretne uderzenie i od razu bramka. Thomas Partey wywiązuje się z roli lidera reprezentacji Ghany i dał jej prowadzenie. Znany z Primera Division pomocnik strzelił sprytnie z rzutu wolnego, obok muru i bramkarza!

16
14
2
1
3
7'

Yuto Nagatomo przebijał się na skrzydle przez obronę przeciwnika, nawet dośrodkował, ale statystyka strzałów ani drgnęła od stanu wejściowego.

1
1
1
1
5'

Genki Haraguchi i pierwsza riposta Japonii. Gospodarze nie oddali strzału między ciasno ustawionymi reprezentantami Ghany. Muszą szukać innego sposobu na zdobycie prowadzenia.

2
1
1
1
1
3'

Pierwszy rzut rożny wywalczyła drużyna z Afryki. Ma ona prawo górować nad przeciwnikami warunkami fizycznymi, ale po premierowym stałym fragmencie ważniejszy był spryt Japonii.

3
3
2
2
2
Czy Japonia wygra mecz towarzyski z Ghaną?
3
3
4
3
4
12:05

W podstawowym składzie na mecz w Jokohamie kilku ważnych reprezentantów kraju kwitnącej wiśni Makoto HasebeYuto Nagatomo oraz Keisuke Honda.

3
3
2
1
1
12:05

Za kilkanaście dni rozpoczną się mistrzostwa świata w Rosji. Od czasu losowania pewne jest, że jednym z przeciwników reprezentacji Polski będzie Japonia. Przed zespołem, który niedawno zmienił selekcjonera, mecz towarzyski z Ghaną.