Luksemburg. Schodzi: Aurelien Joachim. Wchodzi: Enes Mahmutović.

4
5
3
90+2'

Sędzia się trochę pogubił. Daniel Alves da Mota opatrywany od dwóch minut na murawie, choć za linię boczną był metr. Niestety, kontuzja dłoni wygląda na poważną.

3
4
7
3
4
90'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał M'Baye Niang.

8
7
12
6
6
87'

Żółtą kartkę za ostry atak otrzymał Daniel Alves da Mota.

5
87'

Dirk Carlson opuścił stadion ambulansem. Zapewne zawodnik udał się na prześwietlenie głowy po niebezpiecznej kolizji w powietrzu.

8
7
7
12
11
85'

Pape Moussa Konate wreszcie się wstrzelił. Po krótkiej serii niecelnych uderzeń napastnik Senegalu huknął zza pola karnego w światło bramki. Z problemami, na raty, ale skutecznie interweniował Anthony Moris.

7
5
3
2
2
83'

Luksemburg. Schodzi: Christopher Martins Pereira. Wchodzi: Aldin Skanderović.

4
82'

Niewiele czasu do końca spotkania, nadal atakuje reprezentacja Senegalu, ale częstotliwość stwarzania sytuacji podbramkowych nie jest wysoka.

1
7
2
2
1
80'

Luksemburg. Schodzi: Dirk Carlson. Wchodzi: Mathias Jaenisch.

2
78'

Medycy obu reprezentacji na murawie po niebezpiecznym zderzeniu.

1
4
6
3
1
76'

Po nędznym okresie zrobiło się gorąco po rzucie wolnym dla Senegalu. Po dośrodkowaniu piłka zgrana do środka pola karnego na stopę Salifa Sane, którego sytuacyjne uderzenie było jednocześnie niecelne.

1
5
1
1
1
74'

Żółtą kartkę za brzydkie przerwanie ataku przeciwnika otrzymał Christopher Martins Pereira.

Luksemburg
2
1
1
1
3
71'

Wyraźnie nieudane uderzenie spoza pola karnego Luksemburga. Od bramki gospodarze.

3
2
1
3
1
69'

Senegal. Schodzi: Alfred N'Diaye. Wchodzi: Cheikh N'Doye.

Cheikh N'Doye #11
2
1
66'

Luksemburg nieco zaskoczył ofensywnym wypadem przeciwnika i w nagrodę miał szansę na zdobycie gola z rzutu rożnego. Gerson Rodriguez próbował przelobować bramkarza i nieomal mu tu wyszło.

7
3
3
1
64'

Senegal. Schodzi: Ismaila Sarr. Wchodzi: Diafra Sakho.

64'

Wysoko rozgrywają zawodnicy z Afryki. Trochę brakuje w centrum wydarzeń aktywnego w pierwszej połowie M'Baye Nianga.

1
3
2
61'

9:2 w strzałach dla Senegalu. Generalnie prezentuje się wyraźnie lepiej od przeciwnika, ale nie potrafi tego udokumentować żadnym konkretem.

1
1
2
1
59'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Raczą się wodą zdrowi piłkarze.

1
1
2
2
1
57'

Po miękkim dośrodkowaniu Pape Moussa Konate miał jeszcze lepszą szansę na zdobycie gola niż kilka minut temu. Strzał głową napastnika Senegalu nieznacznie obok bramki Luksemburga!

1
2
1
56'

Luksemburg. Schodzi: Mario Mutsch. Wchodzi: Daniel Alves da Mota.

4
3
1
1
1
53'

Do mocnego wstrzelenia z lewego skrzydła próbował dopaść w polu bramkowym Pape Moussa Konate i wepchnąć piłkę z bliska do siatki. Niewiele zabrakło do wykonania planu.

1
1
1
50'

Po trzech zmianach personalnych nie zmienił się zasadniczo obraz spotkania. Senegal na połowie Luksemburga i nęka przeciwników dośrodkowaniami.

3
4
3
2
2
47'

Potężne uderzenie z ponad 25 metrów w poprzeczkę. Z rzutu wolnego mierzył Ismaila Sarr.

3
2
4
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
2
3
2
2
48'

Senegal. Schodzi: Saliou Ciss. Wchodzi: Lamine Gassama.

1
3
1
1
1
46'

Senegal. Schodzi: Idrissa Gueye. Wchodzi: Badou Ndiaye.

46'

Senegal. Schodzi: Kalidou Koulibaly. Wchodzi: Salif Sane.

46'

Senegal. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Mame Diouf.

1
44'

Mocno zapachniało golem do szatni. Kevin Malget interweniował wślizgiem we własnym polu karnym i trafił w słupek. Jeszcze nadbiegł M'Baye Niang i już trzecie uderzenie napastnika Torino obronił Anthony Moris.

4
3
3
3
43'

Reprezentanci Polski obserwują mecz.

12
6
2
2
41'

Alfred N'Diaye miał najbliżej do piłki po głębokim dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Podobnie jak na początku spotkania nie zakończył stałego fragmentu celnym strzałem.

1
3
40'

Kevin Malget dostał ostatnie ostrzeżenie słowne od sędziego za brzydkie przytrzymanie przeciwnika w centrum boiska.

1
39'

Trochę ryzykowne odegranie głową do własnego bramkarza, jednak Anthony Moris zdążył dobiec do futbolówki i tak zakończył się kolejny atak uczestnika mistrzostw świata.

1
1
35'

Coraz gorzej wyglądają akcje Senegalu na lewym skrzydle. Keita Balde Diao nie jest równie efektywny jak na początku meczu.

1
2
1
2
1
33'

Trzy świetne sytuacje podbramkowe Senegalu, zero Luksemburga. Jeszcze kilkanaście minut do zakończenia pierwszej części meczu.

1
3
31'

Dwóch gospodarzy dobiegło do Keity Balde Diao i to podwojenie miało sens. Jeden reprezentant Luksemburga zablokował dośrodkowanie, a drugi zabrał piłkę w inne miejsce boiska.

2
1
1
3
28'

Pobudka Senegalu, ale nadal nie potrafi strzelić gola. Keita Balde Diao dopadł do piłki w środku pola karnego, nie miał obok siebie żadnego przeciwnika, mimo to uderzył po ziemi obok bramki. Powinien to wykorzystać zawodnik kiedyś Lazio, a dziś AS Monaco.

1
1
1
26'

Dwie beznadziejne próby uruchomienia Keity Balde Diao, a szybki wypad reprezentacji Senegalu zapowiadał się rewelacyjnie.

1
1
2
1
2
25'

Kilka minut trwał pożar w polu karnym Luksemburga. Gospodarze potrafili go ugasić, nie stracili gola, a następnie przenieśli grę do centrum boiska.

2
1
22'

Ismaila Sarr jest ponownie na boisku, pomimo groźnego przewrotu przez bandę reklamową na bieżnię otaczającą plac.

1
1
1
20'

Coraz groźniejsze są akcje reprezentacji Senegalu. Nie wygląda na zadowolonego z postawy swoich defensorów bramkarz Luksemburga.

2
1
18'

Po dośrodkowaniu Keity Balde Diao z prawego narożnika piłka wylądowała pod nogami M'Baye Nianga, którego mocne uderzenie mogło zakończyć się golem dla Senegalu. Anthony Moris wyciągnął się jak struna i sparował futbolówkę!

3
1
1
17'

Efektem małego zamieszania w polu karnym gospodarzy był rzut rożny dla Senegalu.

1
1
1
14'

Najgroźniejsza dotychczas akcja reprezentacji Senegalu zakończona strzałem zza pola karnego. M'Baye Niang trafił prosto w bramkarza, który nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki. Anthony Moris dostał jednak ostrzeżenie od napastnika znanego z włoskich boisk.

2
1
3
1
1
13'

Próbowali zmienić stronę Senegalczycy, ale na razie prawe skrzydło pozostaje wyłączone. Ismaila Sarr nie dogonił futbolówki po crossowym podaniu.

1
1
12'

Balde Diao Keita jest najgroźniejszy na początku spotkania. Po jego akcjach coś dzieje się na obrzeżach pola karnego Luksemburga.

1
9'

Szybka poprawka i po niej ożywili się kibice na trybunach, ponieważ Kalidou Koulibaly z trudem zatrzymał wbiegającego w pole karne Davida Turpela. Luksemburg wywalczył rzut rożny.

1
1
8'

Reprezentacja Luksemburga na połowie przeciwnika, ale nie doszła do pola karnego Senegalu. Przyjezdni skasowali atak przeciwnika w bocznym sektorze boiska.

2
1
7'

Sędzia: Javier Estrada Fernandez (Hiszpania)

3
6'

Keita Balde zatańczył na skraju pola karnego gospodarzy i wywalczył pierwszy w tym meczu korner. Po płaskim dośrodkowaniu Alfred N'Diaye oddał bardzo przypadkowe i niecelne uderzenie.

2
1
1
1
1
5'

Drużyna z Afryki niemal wyłącznie w posiadaniu piłki, momentami w dziesięciu na połowie przeciwnika, ale dotychczas nie oddała groźnego uderzenia.

4
2
2
2
2
2'

Rozgrywał Senegal w zielonych strojach. Jego pierwsza nieudana akcja została zatrzymana przez bramkarza reprezentacji Luksemburga, który gra na biało z niebieskimi akcentami.

10
4
2
2
3
19:42

Hymny narodowe na Stade Josy Barthel. Na trybunach sporo wolnych miejsc. Senegalczycy nie przyciągnęli tłumów.