Chwila przerwy, leży kontuzjowany bramkarz Egipcjan, El-Hadary.

83'

Strzał Jamesa, niecelny, ale Hadary chyba dla świętego spokoju na rzut rożny.

2
83'

Quintero uderzył z narożnika pola karnego, ze stojącej piłki. Ładnie zakręcił, ale pomylił się dość sporo.

1
2
81'
ZMIANA

Kolumbia. Schodzi: Jefferson Lerma. Wchodzi: Miguel Borja.

wchodzi Wchodzi
Miguel Borja #19
schodzi Schodzi
Jefferson Lerma #5
1
1
81'
ZMIANA

Egipt. Schodzi: Abdallah Said. Wchodzi: Ahmed Hassan Mahgoub.

Abdallah Said #9
2
1
81'

Bardzo słabe dośrodkowanie Egipcjanina, Ospina bez żadnych problemów.

2
78'

Ależ to James zepsuł. Przekombinował, strzelił płasko, w nogi obrońców.

3
1
3
1
3
76'

Idealna okazja dla Jamesa. Bacca faulowany na linii pola karnego.

4
1
3
2
2
74'

Teraz Jamesowi zupełnie nie wyszło podanie. Złapał kolegę na wykroku i Egipcjanin zaczyna od bramki.

2
2
4
1
1
73'

Izquierdo pogubił się przed polem karnym i po akcji Kolumbijczyków. Bardzo częsty obrazek dzisiaj .

2
3
3
1
1
71'

Egipcjanie dzielnie się bronią. Przed chwilą przecięli prostopadłe podanie Jamesa.

2
1
69'

Pierwszy od dawna rzut wolny i możliwość strzału. James z 25 metrów wprost w mur.

2
67'
ZMIANA

Egipt. Schodzi: Sam Morsy. Wchodzi: Mahmoud Abdel Aziz.

65'
ZMIANA
66'
ZMIANA

Kolumbia. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Carlos Bacca.

64'

Kolumbijczycy krążą jak sępy przed polem karnym, ale nic nie mogą zdziałać. Tylko James stwarza zagrożenie.

1
1
2
1
1
63'
ZMIANA

Kolumbia. Schodzi: Mateus Uribe. Wchodzi: Juan Quintero.

Mateus Uribe #6
1
60'

Znowu znany scenariusz - James wrzuca, Falcao walczy, osaczony przez rywali. Bezskutecznie.

1
60'

El-Hadary chyba niepotrzebnie wyszedł prawie na 16. metr, mógł się pomylić po dośrodkowaniu Jamesa. Uratował go jeden ze stoperów.

1
1
1
1
2
57'

Po rzucie rożnym w świetnej okazji znalazł się stoper Sanchez, ale no właśnie, jest stoperem. Falcao by tego nie zmarnował.

1
2
1
56'

Egipcjanie poczuli, że mogą ugryźć Kolumbijczyków. Dwie akcje przerwane przez stoperów.

1
1
1
53'

Nie popisał się Carlos Sanchez. Prostopadłe podanie do egipskiego bramkarza.

1
1
51'

Tym razem Mojica dośrodkował o niebo lepiej. Piłka spadła na nogę Jamesa, który próbował uderzać, ale został zablokowany.

1
1
3
1
1
49'

Nieudana akcja zmiennika, Mojiki. El-Hadary od własnej bramki.

2
47'

Aż trzy zmiany u Kolumbijczyków, zszedł lider, bardzo aktywny Cuadrado.

2
1
47'

Strzał Egipcjan Allahowi w okno, Ospina nie musiał się ruszać.

1
1
1
46'
ZMIANA

Kolumbia. Schodzi: Frank Fabra. Wchodzi: Johan Mojica.

3
46'
ZMIANA

Kolumbia. Schodzi: Yerry Mina. Wchodzi: Oscar Murillo.

Oscar Murillo #14
3
1
2
1
2
46'

Ruszyła druga połowa.

3
1
4
1
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
44'

Rzadko widziany obrazek, długa piłka na Falcao. Napastnik Kolumbii otoczony, bez szans.

3
1
3
42'

Ależ beztroscy są obrońcy Kolumbii. Kapitan Fathy rozklepał defensywę, wyłożył koledze piłkę, ale jego strzał został zablokowany. Po chwili interweniował Kolumbijczyk, ale tak chaotycznie, że Ospina musiał ratować kolegów przed pewną stratą bramki.

4
1
5
1
1
41'

Cuadrado zamienił się z Jamesem pozycjami. Teraz próbował przedostać się lewą stroną. Z jednym rywalem się udało, wślizg drugiego zatrzymał skrzydłowego Juventusu.

1
2
1
1
38'

Kolumbia ciągle w ataku. Przed chwilą po rzucie rożnym faulowany egipski bramkarz.

2
2
3
1
1
36'

To się panowie rozkręcili. Cuadrado miał przed sobą tylko bramkarza, postanowił lobować i pomylił się nieznacznie. Piłka na górnej siatce. Najlepsza okazja Kolumbijczyków, zdecydowanie.

3
3
1
2
36'

James z wolnego w słupek! Fantastyczne uderzenie.

8
1
2
1
33'

Obrońcy Kolumbii zupełnie odpuścili Saida, a ten prawie wpakował piłkę z bliska. Kolejny moment roztargnienia defensorów.

7
4
3
1
1
33'

Bodaj pierwszy rzut rożny dla Egipcjan. Od czasu do czasu przedostaną się w pole karne rywali.

3
2
2
32'

Kolumbijczycy momentami rozgrywają akcje bardzo niechlujnie. Tak jak teraz, gdy Falcao zupełnie nie zrozumiał się z kolegami, podał w ciemno na wolne pole.

1
30'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Kolumbijczyków. Wrzutka na nabiegającego obrońcę, ale defensor nie dograł dokładnie głową.

1
1
28'

Mecz rozczarowuje. Oprócz kilku rajdów Kolumijczyków i wrzutek Jamesa nie dzieje się absolutnie nic.

1
1
27'

Tym razem szczęścia spróbował Cuadrado. Dośrodkowanie jednak zdecydowanie za wysokie.

1
24'

Arias przedarł się prawą stroną, wydawało się, że idealnie obsłuży kolegów, ale czujni Egipcjanie wybili piłkę na rzut rożny.

3
1
1
21'

Dośrodkowanie Jamesa z rzutu wolnego padło łupem bramkarza Faraonów. Tym razem bez zagrożenia.

1
1
1
1
20'

Beztroscy Kolumbijczycy dopuścili Egipcjan do świetnej sytuacji. Trzema podaniami wyprowadzili kontrę, sam na sam z Ospiną mógł znaleźć się Mohsen, ale bramkarz Kolumbijczyków wyszedł na czas z bramki.

5
3
1
1
2
19'

James faulowany w środku pola. Zmienił sektor operowania piłką.

1
2
2
17'

Akcja Egipcjan jakich wiele. Długa piłka do przodu, do nikogo. Ewidentnie brakuje Mo Salaha.

1
1
1
1
15'

Kolumbijczycy nakręcili kolejną akcję, dokładniej Uribe. Dośrodkowanie jednak fatalne, zupełnie do nikogo.

1
1
12'

Znowu groźnie po dośrodkowaniu. Ponownie James obsłużył Falcao. Strzał głową obok słupka.

2
1
2
11'

Dwie próby Kolumbijczyków. W polu karnym czekał już Falcao.

1
1
10'

Dwie niezłe akcje Egipcjan skończyły się przed polem karnym Kolumbijczyków. Bez Salaha to jednak nie to samo.

3
2
2
7'

Egipcjanie próbowali odebrać piłkę pressingiem, ale przesadzili. Od własnej bramki z rzutu wolnego zaczyna Ospina.

1
1
6'

Lewy obrońca Fabra włączył się do akcji, zwiódł obrońcę, ale przy wbiegu w pole karne potknął się o własne nogi.

2
5
2
5'

Falcao poskrobany po Achillesie. Kolumbijczyk szybko się podniósł.

3
3
4'

Kolumbijczycy nie schodzą z połowy Egipcjan. Przed chwilą kolejna próby wrzutek.

1
2
1
2'

Ależ groźni są Kolumbijczycy. James ruszył do przodu, dośrodkował ze spokojem i Falcao doszedł do pozycji strzeleckiej. Uderzenie głową minimalnie obok słupka.

3
1
2
6
7
1'

Kolumbijczycy blisko pierwszej straty, ale Egipcjanie faulowali.

1
1
3
czas Start meczu
20:50

Piłkarze już na murawie, lada moment początek.

3
20:50

Kolumbijczycy zagrają ze swoimi największymi gwiazdami - Jamesem Rodriguezem i Radamelem Falcao.

3
1
1
20:50

Spotkanie rozpocznie się jednak o 21.15.

1
20:50

Wczoraj grali inni rywale Polaków. Senegalczycy - bez lidera Sadio Mane - męczyli się ze słabiutkim Luksemburgiem i zaledwie zremisowali 0:0.

4
2
2
1
1
20:50

Pierwszy test Kolumbijczyków przed MŚ 2018! Rywale Polaków zagrają z niebezpieczymi Egipcjanami, którzy tym razem wystąpią bez kontuzjowanego Mo Salaha. Gwiazdor Liverpoolu walczy z czasem i może nie zdążyć wyleczyć kontuzji barku do mundialu w Rosji.