Austria. Schodzi: Peter Zulj. Wchodzi: Florian Kainz.

2
3
1
88'

Peter Zulj mógł rozegrać to o wiele lepiej. Kontra Austriaków kończy się kolejnym rzutem rożnym. W tym wszystkim zaskakuje jednak wielka indolencja Rudigera.

6
2
1
1
86'

Martin Hinteregger wyjaśnia sytuację pod polem karnym.

10
4
3
3
3
85'

Złe rozegranie i szybka kontra gości. Mario Gomez uderzył z woleja, ale został zablokowany.

8
3
2
2
4
85'

I znów rzut rożny dla Austrii.

6
2
2
2
84'
83'

Joerg Siebenhandl miał kilka problemów, ale wcześniej sędzia asystent podniósł chorągiewkę w górę i zasygnalizował ofsajd Marco Reusa.

3
1
82'

Timo Werner złapany na ofsajdzie.

4
1
1
2
79'
79'

Florian Grilitsch leży na boisku.

5
5
2
6
5
79'

Niemcy. Schodzi: Nils Petersen. Wchodzi: Mario Gomez.

5
4
2
2
4
77'

Austriacy po raz pierwszy w tej połowie cofnęli się na własną połowę.

3
4
2
3
6
76'

Niemcy. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Julian Draxler.

7
4
3
3
4
76'
75'

Alexander Dragović fauluje Mesuta Oezila.

4
1
3
1
3
74'

Widać, że Franco Foda bardzo chce wygrać to prestiżowe spotkanie. Niemiecki szkoleniowiec austriaków nie dokonał jeszcze ani jednej zmiany.

2
2
2
2
74'

Austriacy tym razem nie nadążyli za obrońcami Niemieckimi. Arnautović traci piłke na wysokości 16. metra.

3
1
2
1
73'

Florian Grilitsch pomógł Joergowi Siebenhandlowi, wyręczając go interwencją w polu karnym po akcji Leona Goretzki.

4
1
2
72'

Austriacy wcale nie przestają nacierać na mistrzów świata!

8
4
2
69'

Gol! Strzelił Alessandro Schoepf. Asystował mu Stefan Lainer. Niemcy ponownie skarceni! Fantastyczna akcja zespołu austriackiego. Pomocnik Red Bulla Salzburg ograł Hectora i zagrał idealnie na nogę gracza Schalke 04. Gospodarze prowadzą!

10
68'

Pavel Kralovec odgwizduje przewinienie Goretzki na Zulju.

2
1
67'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Timo Werner.

67'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Marco Reus.

4
5
2
1
3
66'

Bardzo dobrze uderza Peter Zulj! Austria znów bliska objęcia prowadzenia.

3
3
1
63'

Die Mannschaft próbuje opanować nerwy, a przede wszystkim ponownie przejąć inicjatywę.

2
1
2
62'

Hinteregger znów miał piłkę przy nodze, ale w ostatniej chwili Niemcy likwidują zagrożenie.

6
2
2
61'

Kolejna strata Rudigera i dośrodkowanie w pole karne Neuera. Po chwili ponownie wielkie zamieszanie w szesnastce drużyny Joachima Loewa. Możemy powiedzieć wprost - Austria miażdży w pierwszym kwadransie mistrzów świata.

2
1
1
1
58'

Kto by się spodziewał, że sparing z Austrią będzie takim testem umiejętności dla Manuela Neuera. Powrót do bramki golkipera Bayernu jak na razie niemal idealny.

8
4
1
1
57'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leon Goretzka.

57'

Ależ szkoda, że czescy sędziowie pokazali teraz spalonego, którego wcale nie musiało być. Hector perfekcyjnie dograł piłkę do Leroya Sane, który pokonał nawet bramkarza gospodarzy.

5
2
1
1
1
55'

Kolejna akcja Austriaków i tym razem refleks Neuera uratował Niemców przed stratą drugiego gola!

7
3
2
53'

Gol! Strzelił Martin Hinteregger. Asystował mu David Alaba. Ależ nos austriackiego obrońcy! Już wydawało się, że z tego dośrodkowania po rzucie rożnym nic nie wyjdzie, gdy z za pleców Jonasa Hectora wybiegł stoper Augsburgai przymierzył z woleja. 1:1

35
17
3
7
10
51'

Ależ sytuację zmarnował David Alaba. Piłka szybuje ponad poprzeczką!

6
4
1
2
2
50'

Jonas Hector wybija wślizgiem piłkę spod nóg Marko Arnautovicia.

6
2
1
1
49'

Baumgartlinger nie zrozumiał się w niemeckim polu karnym z Peterem Zuljem.

5
3
1
1
1
48'

Brandt wzięty w kleszce przez czterech obrońców austriackich.

6
2
1
1
2
48'

Złe podanie Davida Alaby prosto w nogi rywali.

5
2
2
1
3
46'

Julian Brandt niepotrzebnie zgrywał do tyłu w szybkiej kontrze. Ilkay Gundogan zagrał bardzo niedokładnie.

7
2
1
2
46'

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Sebastian Rudy.

czas Druga połowa
44'

Leiner dośrodkowuje zbyt mocno. Manuel Neuer długo śledził piłkę wzrokiem i pewnie interweniował.

12
9
1
1
3
41'

Leroy Sane wysoko ponad bramką.

11
7
1
1
41'

Khedira faulowany blisko pola karnego. Będzie groźnie.

13
7
3
1
3
38'

I znów strzela Juian Brandt! Alexander Dragović rozpaczliwie rzucił się na piłkę i uchronił swoją drużynę narodową przed stratą gola.

15
8
3
1
38'

Leroy Sane najpierw zaliczył łatwą stratę, a po chwili wrócił na własną połowę i skutecznie powalczył o odbiór.

11
6
1
1
1
37'

Wielkie zamieszanie pod bramką Neuera! Sebastian Proedl kończy strzałem ponad bramką.

9
8
2
1
3
36'

Schopf faulowany przez Rudigera na wysokości pola bramkowego. Spora szansa dla miejscowych ze stojącej piłki.

9
7
1
2
35'

Austriacy zaczynają dominować na boisku. Niemcy mają spore problemy z wyjściem z własnej połowy.

11
8
1
1
2
32'

Znów Manuel Neuer! Grilitsch ograł dwóch obrońców i mocnym strzałem po ziemi próbował zaskoczyć bramkarza Bayernu, ale piłka wylądowała pozal linią końcową.

14
7
2
2
30'

Peter Zulj odnalazł się w polu karnym i błyskawicznie zdecydował się na strzał, ale Manuel Neuer stał w dobrym miejscu.

12
7
1
27'

Wielka łatwość dryblingu Leroya Sane zachwyca dziś kibiców na stadionie w Klagenfurcie. Oczywiście kibiców przyjezdnych, bowiem Austria znów była bliska straty gola.

10
7
2
1
1
27'

Leroy Sane za wcześnie zagrywał na lewe skrzydło. Przechwyt gospodarzy.

10
8
25'

Leroy Sane zmylił balansem ciała austriackich obrońców, ale dośrodkował zdecydowanie zbyt mocno.

12
9
1
2
23'

Niemcy za wolno ruszyli do kontry i znów zmuszeni są do rozbijania obrony Austrii w ataku pozycyjnym.

12
8
1
23'

David Alaba mocno zgrywa z rzutu rożnego w pole karne, ale Niemcy poradzili sobie z dośrodkowaniem.

11
9
1
1
22'

Petersen fauluje Baumgartlingera.

10
8
1
2
20'

Julian Brandt uderzał bardzo mocno, ale Siebenhall tym razem uchronił zespół przed stratą gola.

11
10
2
19'

Manuel Neuer jest dziś bardzo zapracowany. Zagranie Alaby zgaszone przed Brandta i golkipera Bayernu.

17
15
2
1
2
16'

Austriacy znów w ofensywie. Piłka odbiła się od niemieckich obrońców i wpadła prosto do koszyczka Manuela Neuera.

17
12
4
15'

Na spalonym Mesut Oezil.

17
14
1
15'

Szybka kontra Niemców. Hector odnalazł Oezila na wolnej pozycji, lecz tym razem uderzył z pierwszej piłki zbyt słabo, by zaliczyć dublet.

13
9
1
3
2
14'

Ależ błędy bramkarzy! Manuel Neuer zagrywa w identyczny sposób pod nogi Alessandro Schopfa, lecz w ostatniej zrehabilitował się skuteczną interwencją.

19
14
4
1
1
11'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Katastrofalny błąd Joerga Siebenhandla. Bramkarz Sturmu Graz podał piłkę wprost do pomocnika Arsenalu, któremu nie pozostało nic innego, jak w techniczny sposób zdobyć swoje pierwsze trafienie w tym meczu.

32
13
7
9
17
10'

Marko Arnautović stracił piłkę na własnej połowie. Ilkay Gundogan szybko przechwycił i wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak Niemcom nic dobrego.

3
2
1
3
8'

Złe dośrodkowanie Schopfa. Austriacki pomocnik miał bardzo dużo miejsca, by zgrać piłkę Arnautoviciowi na prawe skrzydło, lecz wybrał podanie w odwrotnym kierunku do Petera Zulja, co zaowocowało łatwą stratą.

6
2
1
1
7'

Ilkay Gundogan próbował przerzucić piłkę nad linią obrony, ale podanie nie znalazło drogi do Nilsa Petersena.

4
1
3
1
1
6'

Piłka znów na połowie Niemców. Czekamy na jakąś szybszą akcję.

4
1
2
4'

Sebastian Proedl starł się z Julianem Brandtem, ale nie było faulu.

15
1
2
1
3'

Khedira nie opanował futbolówki przed polem karnym.

4
1
3
2
2
2'

Die Mannschaft dość nerwowo rozpoczynają to spotkanie i wymieniają piłkę na własnej połowie.

4
1
4
17:37

Niemcy z problemami w obronnej strefie. Nerwowe wybicie piłki przez Gundogana.