Odliczanie minut, sekund. Tutaj już niewiele się może wydarzyć.

1
1
1
86'

Marcus Rashford uderzał głową z narożnika pola bramkowego, ale przestrzelił o metr.

1
1
1
85'

Anglicy starają się trzymać z piłką daleko od własnej bramki. Nigeryjczycy już nie mają argumentów, aby im zagrozić.

1
1
81'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Fabian Delph.

81'

Płaski strzał Marcusa Rashforda, ale piłka minęła cel o pół metra.

2
3
1
80'

Anglicy starają się długo rozgrywać akcje i na niezbyt wiele pozwalać rywalom. Nigeria jednak czeka na swoją szansę.

1
2
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ahmed Musa.

2
2
1
1
1
76'
74'

Na boisku leży... dwóch graczy Nigerii. Obaj zderzyli się głowami. Po raz drugi w meczu doszło do takiej sytuacji.

6
3
2
1
1
73'
73'

Anglia. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Danny Welbeck.

3
2
1
1
1
72'

Ponownie dwóch graczy Nigerii leży na boisku. To już po raz drugi w meczu.

3
2
1
1
2
69'

Lewą stroną szarżował Musa, dogrywał z pola karnego, ale piłkę przejął rywal. Po chwili strzał John Obi Mikela złapał bramkarz.

4
4
3
3
3
68'

Anglia. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Danny Rose.

3
2
1
2
1
67'
63'

Nigeria. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Ahmed Musa.

4
3
2
2
2
62'

Po dograniu z rogu Eric Dier głową uderzył pól metra obok słupka.

2
2
1
2
1
60'

Wyrównany mecz po zmianie stron. Anglicy w końcu muszą więcej uwagi poświęcać defensywie, rywale coraz częściej pokazują pazurki.

1
1
56'

Z dystansu kilka metrów ponad bramką uderzył Moses.

2
2
3
1
1
55'

Anglicy starają się uśpić rywala, a następnie dobrym zagraniem rozmontować obronę Nigeryjczyków.

3
2
52'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Raheem Sterling.

2
1
1
2
50'

Nigeria ruszyła, po rzucie rożnym Kane wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

3
2
1
1
47'

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Błąd Anglików momentalnie wykorzystali Nigeryjczycy. Pierwszy strzał Ighalo odbił się od słupka, poprawka Iwobiego znalazła drogę do bramki. 2:1!

19
14
8
4
5
46'

Gramy po przerwie.

3
2
1
2
1
46'

Nigeria. Schodzi: Abdullahi Shehu. Wchodzi: Tyronne Ebuehi.

1
46'

Nigeria. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Mikel Agu.

Mikel Agu #27
2
2
1
1
1
46'

Nigeria. Schodzi: Leon Balogun. Wchodzi: Kenneth Omeruo.

2
2
1
1
1
46'

Nigeria. Schodzi: Ogenyi Onazi. Wchodzi: Oghenekaro Etebo.

Oghenekaro Etebo #8
2
3
1
1
1
45'

Doliczona została minuta.

3
1
1
45'

Płaski strzał Mosesa, Jordan Pickford pewnie złapał piłkę.

3
3
2
3
2
43'

Nigeria wciąż wyraźnie słabsza od Anglików. Czy tak też będzie w Rosji?

4
2
1
1
1
39'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Raheem Sterling. Rozklepali defensywę gości Anglicy. Piłkę przed polem karnym otrzymał Kane i mocnym, płaskim uderzeniem pod ręką bramkarza trafił na 2:0!

14
5
4
3
3
37'

Kane do Allego, ten do Sterlinga, który z okolic linii pola karnego uderzył ponad bramką.

3
2
1
1
1
33'

Sterling znalazł się w polu karnym, jego dogranie z pola bramkowego zdołał odbić bramkarz. Wciąż ogromna dominacja Anglików.

5
2
3
1
1
29'

Dogranie do Jesse Lingarda, strzał z blska bramkarz odbił na róg!

3
2
2
2
2
28'

Joel Obi strzelał z ok. 25 metrów, jednak bardzo niecelnie.

3
3
1
1
1
27'

John Obi Mikel uderzał na bramkę, ale jego strzał został zablokowany.

3
2
1
1
1
25'

Anglicy cały czas dominują, goście jeszcze poważniej nie zagrozili gospodarzom.

2
2
1
1
1
22'

Jeśli Nigeria w Rosji będzie tak grać jak przeciwko Anglii to do domu wróci już po trzech meczach.

3
3
2
1
1
19'

Składna akcja Anglików, ale uderzenie z kilku metrów Younga zostało zablokowane.

2
2
1
3
2
16'

W końcu Nigeryjczycy dłużej utrzymują się przy piłce. Wciąż jednak niewiele z tego wynika.

3
3
2
3
3
13'

Sterling sam na sam z bramkarzem, ale uderzenie z ostrego kąta ponad bramkarzem minęło cel.

2
2
1
1
2
12'

Po rogu spore zamieszanie, Stones omal z bliska nie trafił na 2:0.

3
2
1
2
2
11'

Z pola karnego uderzał Sterling, piłka po nodze rywala wyszła na róg.

3
3
4
2
2
10'

Anglicy wciąż mają więcej z gry. Ospali Nigeryjczycy nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

2
7'

Gol! Strzelił Gary Cahill. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, z siedmiu metrów głową pod poprzeczkę uderzył Cahill. Nikt nie był w stanie wybić piłki! 1:0!

17
10
6
4
5
6'

Kieran Trippier kapitalnie uderzył z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej w bramce zachował się Uzoho, który sparował piłkę na rzut rożny!

3
3
2
3
2
4'

Balogun i Obi zderzyli się głowami we własnym polu karnym. Obaj padli na murawę.

4
3
2
3
2
3'

Od początku otwarte spotkanie. Więcej z gry mają Anglicy, ale póki co bez uderzeń. Wydaje się, że będzie ciekawie.