Dedryck Boyata nie ukarał Beto za niepewne wyjście do dośrodkowania ze stałego fragmentu. Zmiennikowi również trochę zabrakło, żeby dojść do piłki.

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
3
88'

Belgia wyrównała po przerwie statystykę strzałów celnych na 3:3. W pierwszej połowie więcej prób w światło bramki oddała Portugalia. Golkiperzy po obu stronach boiska nie dają się pokonać.

4
1
87'
82'

Organizują się do ostatnich ataków obie reprezentacje, ale na nawałnice się nie zanosi. Selekcjoner przyjezdnych może jeszcze wprowadzić trzech zmienników.

1
3
2
80'

Belgia. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Thorgan Hazard.

2
3
2
2
2
78'
4
1
2
1
1
74'

Beto szaleje we własnym polu karnym i dwoma odważnymi wyjściami na przedpole nie pozwolił Belgom na oddanie strzału po dośrodkowaniu.

3
1
1
72'
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Powinni się pospieszyć zawodnicy, jeżeli spotkanie nie ma zakończyć się bezbramkowym remisem.

2
1
1
68'

Po wejściu na boisko Ricardo Quaresma jest aktywny na połowie Czerwonych Diabłów. Jego wrzutka nie dotarła do wymarzonego adresata, a do przeciwnika.

3
66'

W pojedynku z Ricardo Quaresmą ucierpiał bramkarz reprezentacji Belgii. Thibaut Courtois potrzebował wsparcia medyka i pozbierał się.

3
1
64'

Tuż przed zejściem boiska Gelson Martins miał szansę na pożegnanie się golem. Goncalo Guedes wypracował swojemu kompanowi z zespołu świetną pozycję, jednak ten nie podziękował za prezent celnym strzałem.

1
58'

Adnan Januzaj strzelił co prawda mocno, ale niecelnie i tym razem Beto miał wolne.

1
55'

Jan Vertonghen miał szansę nie tylko na jubileuszowy występ, ale również na jubileuszowego gola. Znalazł się on w polu karnym Portugalii przy okazji rzutu wolnego i oddał celne uderzenie. Na wysokości zadania stanął w bramce Beto.

1
1
2
55'
54'

Żółtą kartkę za faul na Edenie Hazardzie otrzymał Pepe.

Portugalia
1
1
2
50'

Towarzyska batalia w Brukseli trwa.

3
48'

Po dokonaniu czterech zmian przez selekcjonera Belgia atakuje. Nacer Chadli został zatrzymany w połowie drogi do piłki przez sędziego asystenta, który pokazał spalonego.

1
46'
46'
46'

Belgia. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Adnan Januzaj.

46'

2
45'

Na zakończenie pierwszej połowy jeszcze jedna sytuacja podbramkowa. Zabrakło mniej niż metra drużynie z południa kontynentu. Strzelał Goncalo Guedes po podaniu Bernardo Silvy.

43'

Jan Vertonghen i spółka dotychczas nie dopuszczają do straty gola.

2
1
42'

Przyblokowane uderzenie Bernardo Silvy i mistrz Europy miał jeszcze szansę na zaskoczenie Belgii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stały fragment wykonał Joao Moutinho i nie było po nim zagrożenia.

1
2
1
40'

Goncalo Guedes strzelił głową za wysoko po dośrodkowaniu Gelsona Martinsa. Nie ma czwartego celnego strzału reprezentacji Portugalii.

1
1
1
1
36'

Ponownie reprezentacja Belgii, która postanowiła przyspieszyć w kwadransie poprzedzającym przerwę. Romelu Lukaku był o włos od skierowania futbolówki z bliska do siatki po kolejnym ataku Edena Hazarda z Driesem Mertensem.

1
1
34'

W ostatnich minutach najlepszą akcję przeprowadzili Eden Hazard z Yannickiem Ferreirą Carrasco. Po strzale obecnego na prawym skrzydle zawodnika piłka trafiła w boczną siatkę Portugalii.

1
2
2
33'

Część kibiców przygotowała również transparent dla dużego nieobecnego Radji Nainggolana.

1
1
1
32'

Kibice przygotowani na jubileusz swojego defensora.

1
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Belgia częściej operuje piłką, mimo to trudniejszą interwencję musiał zaprezentować Thibault Courtois niż Beto.

1
1
1
1
27'

Sędzia asystent pokazał wyraźnym gestem, ze Gelson Martins był na spalonym w momencie podania Joao Moutinho. Portugalia musi budować atak od początku, a na sam początek odebrać Belgom piłkę.

3
3
2
1
3
23'

Portugalia nie śpi. Jest riposta mistrzów Europy i Thibaut Courtois musiał się wykazać po strzale Joao Moutinho zza pola karnego. Świetna interwencja bramkarza Belgów.

4
5
3
3
2
20'

Dużo prób, ale mało efektów w wykonaniu Thomasa Meuniera. To chyba pora, żeby Belgowie przenieśli grę na drugie skrzydło, gdzie czeka na podania Yannick Ferreira Carrasco.

2
2
2
2
1
17'

Thomas Meunier nie zabrał się z piłką po podaniu Driesa Mertensa. Górą w pojedynku ze skrzydłowym reprezentacji Belgiii był Raphael Guerreiro.

6
3
2
2
15'

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy.

4
1
1
14'

Eden Hazard już ponownie w ataku na połowie przeciwnika. Ofensywny zawodnik został zatrzymany faulem. Po dośrodkowaniu Kevina De Bruyne z rzutu wolnego sędzia przerwał grę, ponieważ zobaczył faul Jana Vertonghena na Beto.

5
2
1
2
3
10'

Wymiana podań Edena Hazarda z Driesem Mertensem nie zakończyła się strzałem. W ostatnim momencie uciekła futbolówka zawodnikowi znanemu z angielskich boisk.

6
2
3
7'

Po sprytnym rozegraniu rzutu rożnego do piłki na obrzeżach pola karnego Portugalii dopadł Kevin De Bruyne. Jeden z najbardziej cenionych pomocników na świecie strzelił niecelnie.

6
2
1
2
5'

Belgowie w posiadaniu piłki i pracują nad rozmontowaniem defensywy przeciwnika.

6
3
1
3'

Starają się od początku spotkania atakować przedstawiciele obu reprezentacji. Romelu Lukaku spóźnił się minimalnie do podania Driesa Mertensa, a po przeciwnej stronie boiska Gonzalo Guedes chybił z dystansu.