Zakończony
Chorwacja
90+3'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Casemiro.

Z głębi pola dograł Casemiro, a Firmino przyjął piłkę na klatkę, przepchnął rywala i strzelił nad golkiperem.

67
34
12
9
15
90+1'

Neymar uderzył z linii pola karnego, jednak został zablokowany. Po chwili fatalnie dobijał Roberto Firmino.

15
8
10
6
10
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

16
8
6
3
4
88'

Z ostrego kąta wyraźnie spudłował Roberto Firmino.

10
6
9
8
5
87'

Chorwacja. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Tin Jedvaj.

9
7
6
5
7
87'

Neymar zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłka minęła słupek bramki Chorwatów.

6
10
5
5
6
85'

Po centrze z rzutu wolnego zbyt lekko główkował Duje Caleta-Car.

5
9
6
4
5
83'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Filip Bradarić.

5
81'

Brazylia. Schodzi: Willian. Wchodzi: Fred.

6
4
3
4
7
81'

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Taison.

6
2
3
4
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Za faul na klubowym koledze - Coutinho.

4
5
7
4
8
77'

Piłkarze wciąż nie odstawiają nogi. Jest ostro!

4
4
5
2
3
73'

Po bramce gra toczy się w środku boiska. Brazylijczycy oddali inicjatywę rywalom i czekają na kontry.

9
8
3
2
2
69'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Philippe Coutinho.

Warto było czekać na jego powrót! Neymar wpadł w pole karne, minął dwóch rywali i strzelił do siatki! Piłka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki!

63
34
14
4
11
66'

Wiele zmian, a na boisku niewiele się dzieje. Chorwaci nie stosują już tak wysokiego pressingu, a napór Brazylijczyków ustał.

4
6
2
2
4
65'

Brazylia. Schodzi: Joao Miranda. Wchodzi: Marquinhos.

7
8
3
3
2
64'

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Marko Pjaca.

4
5
2
1
1
61'
60'
60'

Brazylia. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Filipe Luis.

10
6
3
3
4
59'

Ależ groźnie pod bramką Brazylijczyków! Po centrze z lewej strony Ante Rebić groźnie główkował i Alisson odbił piłkę do boku.

7
7
3
3
3
58'
7
7
4
4
3
57'

Neymar lekko uderzył z narożnika pola karnego wprost w bramkarza Chorwatów. To pierwszy celny strzał Brazylijczyków w tym spotkaniu.

4
9
4
2
3
56'

Willian niekonwencjonalnie rozegrał rzut wolny, który skończył się fatalnym strzałem z dystansu Danilo.

5
3
3
2
3
52'
52'

Marcelo huknął jak z armaty z ok. 30. metrów i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Chorwatów. Było groźnie!

4
6
1
4
2
50'

Od początku drugiej połowy Chorwaci zamknięci na własnej połowie. Wciąż jednak czekamy na groźne sytuacje w wykonaniu Brazylijczyków.

3
3
3
2
3
46'

Zaczynamy drugą połowę. Na boisku Neymar, dla którego to pierwszy mecz od lutego!

5
6
4
5
5
46'

Brazylia. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Neymar.

14
11
6
4
4
45+2'

Alisson interweniował poza polem karnym i uprzedził Rebicia.

6
4
3
2
4
45+1'

Reprezentacje w komplecie. Gra toczy się dalej.

3
3
1
1
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
4
1
1
1
45'

Mecz towarzyski, a co chwilę ktoś leży z grymasem bólu. Tym razem pomocy potrzebują Ante Rebić i Domagoj Vida.

5
3
1
1
1
43'

Sime Vrsaljko wrócił na boisko z opatrunkiem na głowie.

3
3
1
2
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Pomocnik Brazylijczyków za wysoko podniósł nogę i kopnął w głowę Sime Vrsaljko. Potrzebna pomoc lekarzy.

4
3
1
1
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić. Za zatrzymanie ręką Jesusa.

4
5
1
1
1
35'

Aktywny Willian znalazł w polu karnym Paulinho, którego dogranie z końcowej linii po rykoszecie wyłapał Danijel Subasić.

3
4
1
3
2
33'

Willian dośrodkował z prawego skrzydła i Danijel Subasić wypiąstkował piłkę przed pole karne. Brazylijczycy mieli jeszcze okazję do strzału, ale w skutek nieporozumienia stracili futbolówkę.

4
5
3
3
3
31'

Dwie próby Paulinho z 18. metrów - obie ofiarnie zablokowane przez Chorwatów.

5
3
4
3
1
31'

Willian zakręcił w polu karnym Chorwatów, a po jego centro-strzale jeden z obrońców wyręczył Subasicia i wybił piłkę.

3
4
3
2
5
29'

Na lewym skrzydle namieszał Ante Rebić. Po dwóch jego dośrodkowaniach w pole karne koledzy nie potrafili jednak oddać celnego strzału.

6
4
3
4
1
25'

Philippe Coutinho właśnie sprezentował drugą piłkę jednemu z fanów na swoim byłym stadionie Anfield w Liverpoolu. Brazylijczyk ładnie wpadł z lewego skrzydła do środka i koszmarnie uderzył z 22. metrów.

3
4
3
3
1
23'

Trochę miejsca na 20. metrze miał Philippe Coutinho, jednak jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Piłka w rękach jednego z kibiców.

2
4
1
2
20'

Od kilku minut Brazylijczycy nie mogą wyjść z własnej połowy. Chorwaci są wysoko ustawieni i sprawiają problemy rywalom w rozegraniu.

7
2
2
1
16'

Pełna zgoda! Dobry okres w meczu w wykonaniu Chorwatów.

4
3
1
2
15'

Kolejny pressing Chorwatów przyniósł groźną sytuację. Z dystansu po ziemi uderzył Andrej Kramarić i Alisson na raty złapał piłkę. Źle w tej sytuacji zachował się Joao Miranda.

3
4
2
2
15'

Thiago Silva potrzebował interwencji lekarzy, ale na szczęście powrócił do gry. Wyglądało to koszmarnie.

1
1
2
2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Andrej Kramarić. Fatalnie to wyglądało! Chorwaci założyli wysoki pressing, Kramarić się trochę poślizgnął i wpadł wyprostowaną nogą w kolano Thiago Silvy!

3
2
2
2
3
13'

Ależ blisko! Po centrze z rzutu rożnego Dejan Lovren główkował centymetry obok słupka.

2
4
2
12'

Thiago Silva jako ostatni defensor w ostatniej chwili uprzedził w polu karnym Kramaricia.

6
3
9'

Gabriel Jesus wpadł w pole karne i wycofał z końcowej linii do Williana, który w dobrej sytuacji nie trafił w piłkę.

2
1
1
2
1
8'

Spokojny początek. Obie reprezentacje są wysoko ustawione i nie dają rozwinąć skrzydeł przeciwnikom.

2
3'

Brazylijczycy mają wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafią dostać się w pobliże pole karne rywali.

4
2
1
15:27

Na ławce rezerwowych reprezentacji Brazylii zasiadł powracający po kontuzji Neymar. Selekcjoner już zapowiedział, że napastnik PSG dostanie dzisiaj swoją szansę.

4
4
15:27

Spotkanie poprowadzi Michael Oliver z Wielkiej Brytanii.

4
4
1
2
3
15:27

O godzinie 16:00 na stadionie Anfield w Liverpoolu rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy uczestnikami mundialu - Brazylią i Chorwacją.