1
2
85'

Gol! Strzelił Iago Aspas. Asystował mu Diego Costa.

Ostatni zmiennik okazał się być tym najważniejszym! Hiszpania wreszcie znalazła drogę do siatki Tunezji na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu. Ważną rolę w akcji bramkowej przed strzałem Iago Aspasa odegrał Diego Costa.

17
10
9
7
8
83'

Równie szybko rozpoczęła się i skończyła akcja Tunezji, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

4
2
1
1
80'

Niezorientowani w przestrzeni i w sytuacji Hiszpanie pozwolili na oddanie strzału Mohamedowi Amine Ben Amorowi. Zmiennik tylko postraszył, ponieważ nie trafił w bramkę.

1
1
1
1
1
78'

Tunezja. Schodzi: Anice Badri. Wchodzi: Yohan Benalouane.

Anice Badri #9
2
1
76'

Hiszpania. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Iago Aspas.

74'

Marco Asensio to jeden z tych, którzy dostali za zadanie rozruszać ofensywę Hiszpanii po wejściu na murawę z ławki rezerwowych. Jego uderzenie było niecelne.

1
1
4
72'

Gerard Pique to również jeden z reprezentacyjnych wyjadaczy.

2
2
1
1
2
70'

33116 ogląda na żywo spotkanie jednego z kandydatów do zdobycia mistrzostwa świata. Ten nie zachwyca swoją grą.

1
1
1
1
1
69'

Tunezja. Schodzi: Naim Sliti. Wchodzi: Saber Khalifa.

Naim Sliti #8
2
1
1
1
1
67'

Trochę się denerwują Hiszpanie, choć to tylko spotkanie towarzyskie. Przed momentem poirytowany Andres Iniesta miał pretensje do przeciwnika, który nie oddał piłki.

4
2
4
2
2
64'

Sporo jubileuszy, zero goli.

3
62'

Tunezja. Schodzi: Saif-Eddine Khaoui. Wchodzi: Mohamed Amine Ben Amor.

1
60'

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Marco Asensio.

60'

Hiszpania. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Diego Costa.

2
1
1
1
1
59'

Sergio Ramos dobrze rozprowadził akcję reprezentacji Hiszpanii. Po podaniu środkowego defensora przed szansą na zdobycie gola stanął David Silva, jednak nie przymierzył między słupki.

1
1
58'

Tunezja. Schodzi: Ali Maaloul. Wchodzi: Oussama Haddadi.

Oussama Haddadi #5
Ali Maaloul #12
1
56'

Błąd La Furia Roja po wrzucie z autu, ale Ferjan Sassi nie skorzystał. Futbolówka ponownie w posiadaniu jedenastki z Półwyspu Iberyjskiego.

1
1
2
1
1
53'

Na podania czeka na desancie Rodrigo. Wreszcie piłka dostarczona do najbardziej wysuniętego Hiszpana, jednak przeciwnik nie zostawił mu dużo przestrzeni.

1
51'

Mały jubileusz Koke.

2
49'

Po roszadach personalnych Hiszpania stara się przejąć kontrolę nad wydarzeniami, natomiast Tunezja nie zamierza rezygnować ze swoich szybkich ataków.

1
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
3
1
46'

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Koke.

46'

Hiszpania. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

2
1
1
46'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Nacho.

#4
1
1
20:29

Hiszpania nie może sforsować defensywy Tunezji.

3
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
42'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego jednemu z Hiszpanów. Wiele wskazuje na to, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.

1
1
1
1
1
40'

3:11 w faulach, ale o ostrej grze reprezentacji Tunezji wspominaliśmy już na samym początku spotkania.

1
37'

Gerard Pique najsprytniejszy we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Anica Badriego. Tunezja przerzuciła ciężar atakowania z lewego na prawe skrzydło.

36'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Jordiego Alby. Spoglądał w jego kierunku z niepokojem selekcjoner.

1
1
1
1
1
34'

Zrobiło się ciepło po stracie Sergio Busquetsa, obok którego znalazło się natychmiast dwóch przeciwników. Fakhreddine Ben Youssef miał szansę na zakończenie szybkiego kontrataku golem, jednak chybił.

33'

Dylan Bronn nie porozumiał się z kompanem z zespołu i szybko zgubił piłkę na rzecz Sergio Ramosa. Do końca pierwszej części meczu zaledwie kilkanaście minut.

30'

Na zakończenie drugiego kwadransa Gerard Pique zachował czujność. Wiedział, że musi zaasekurować nieobecnego na swojej pozycji Alvaro Odriozolę.

28'

La Furia Roja zaczęli oddawać uderzenia, jednak dotychczas niecelne. Sygnał do ataku dał paradoksalnie obrońca Sergio Ramos.

26'

Tunezyjczyk nawet nie protestował po gwizdku sędziego, który zobaczył faul na Sergio Busquetsie. Ten drugi często jest sprowadzany do parteru.

23'

Hiszpanie starali się zaskoczyć Tunezyjczyków atakiem na prawej stronie boiska. Podania wymienili Alvaro Odriozola oraz David Silva, po czym ten pierwszy nie wymanewrował przeciwnika w pojedynku. Futbolówka dla zespołu z Afryki.

22'

76 procent posiadania piłki po stronie La Furia Roja. Do tego kibice zdążyli się już przyzwyczaić.

2
20'

Tymczasem Hiszpania nie zatrudniła jeszcze poważnie bramkarza przeciwnika. Aymen Mathlouthi raczej się tego nie spodziewał.

17'

Dobra współpraca Sergio Ramosa i Jordiego Alby poskutkowała przechwytem, ale warto zauważyć, że Tunezja nie ogranicza się wyłącznie do bronienia.

2
1
15'

Fakhreddine Ben Youssef rozpędzał się w kierunku pola karnego Hiszpanii. Na drodze ofensywnego reprezentanta Tunezji stanął Sergio Ramos i nie pozwolił na stworzenie sytuacji podbramkowej.

12'

Pierwsza akcja Tunezji zakończona strzałem. Miał szczęście David de Gea, że jego przeciwnik nie nadał piłce odpowiedniej rotacji. W uderzeniach celnych 1:0 dla zespołu z Afryki.

12'

Liczba występów Andresa Iniesty w narodowych barwach jest coraz bardziej imponująca.

9'

Spotkanie sędziuje Bas Nijhuis. Od początku Holender musi być skoncentrowany.

7'

Isco uruchomił tradycyjnie aktywnego na skrzydle Jordiego Albę, ale ten nie zakończył akcji reprezentacji Hiszpanii dokładnym dośrodkowaniem w kierunku Rodrigo. Trzeba szukać kolejnego sposobu na objęcie prowadzenia.

1
4'

Kolejne przewinienie Tunezji. Drużyna z północy Afryki traktuje bezpardonowo faworytów na początku konfrontacji.

3'

Hiszpanie rozgrywają piłkę. Ich akcja straciła prędkość, kiedy obok Sergio Busquetsa pojawił się przeciwnik i sprowadził środkowego pomocnika do parteru.