USA. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: Joe Corona.

4
2
70'
69'

Kylian Mbappe Lottin dokręcał piłkę w kierunku bramki, minął się z nią Steffen, ale ta minęła dalszy słupek o pół metra.

3
3
3
3
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Shaquell Moore. Faulowany w bocznym sektorze boiska był Hernandez.

USA
3
1
1
1
1
67'

Techniczny strzał Pogby z 20 metrów, za lekko jednak, by mogło to przynieść wyrównanie.

2
2
1
1
1
66'

3
63'

Jedna z nielicznych akcji gości. Lob Robinsona spada na górną siatkę.

2
2
2
3
2
61'

Było groźnie. Przyspieszył Kylian Mbappe Lottin, przebiegł z piłką wzdłuż linii pola karnego, ale jego strzał ofiarnie zablokował Cameron Carter-Vickers.

2
2
2
2
3
59'

USA. Schodzi: Matt Miazga. Wchodzi: Erik Palmer-Brown.

Erik Palmer-Brown #14
3
2
3
2
2
58'
58'
56'

Okrutnie wyglądające zderzenie głowami Miazgi z Giroudem. Napastnik Francji z rozciętytm łukiem brwiowym, obrońca USA też cały we krwi i do tego nie wie gdzie się znajduje.

2
2
2
2
2
54'

Weston McKennie taktycznym faulem przerywa kontrę Francji. Gdyby to nie był mecz towarzyski z pewnością trafiłby do notesu arbitra.

2
2
2
2
2
52'

Indywidualna akcja Pogby zakończona strzałem z ostrego kąta "Panu Bogu w okno".

1
1
1
1
1
48'

Bobby Moore trafia na 2:0, ale jest jednak sygnalizacja ofsajdu.

2
2
2
2
2
46'

Zaczynamy II połowę.

4
4
3
4
3
44'

Gol! Strzelił Julian Green.

Konsternacja na trybunach i na boisku. Amerykanie prowadzą choć stworzyli pół akcji ofensywnej. Po centrze z prawego skrzydła i błędzie Sidibe gola przynosi mocny strzał przy bliższym słupku.

17
17
16
6
5
42'

I znów z dystansu spróbował Griezmann. Mocno, w ten sam róg, no i efekt identyczny co ostatnio.

2
1
2
1
1
39'

Tuż obok bramki z 22 metrów uderzył Antoine Griezmann.

2
1
2
1
3
38'

Kilka szybkich podań gospodarzy w polu karnym rywala i od razu panika w szeregach obronnych USA. Był problem z dalekim wyekspediowaniem futbolówki, aż wreszcie uczynił to bramkarz.

1
2
1
1
1
36'

Długa piłka od Pogby do Griezmanna... szybszy bramkarz USA.

1
1
1
1
1
33'

Pogba na 20. metrze szybciutko przełożył piłkę z prawej na lewą nogę. Celny strzał, ale dobrze broni Steffen.

1
1
1
1
3
30'

Ponownie Benjamin Mendy. Lewy obrońca Trójkolorowych łatwo poradził sobie z rywalem, ale zagrał za plecy kolegów.

1
1
2
1
1
26'

Długie podanie do Mendy'ego, ten dobrze dogrywa przed bramkę, ale będący w pełnym biegu Kylian Mbappe Lottin fatalnie przestrzelił.

1
1
1
1
2
24'

Próbował prawą stroną Sidibe, próbował lewym skrzydłem Mendy. Amerykańska obrona na razie twarda jak skała.

1
1
1
1
1
21'

Strzał Griezmanna z ostrego kąta. Piłka po nodze jednego z rywali wychodzi poza boisko. Korner bez zagrożenia.

1
1
1
1
1
20'

Nieudane prostopadłe podanie Griezmanna do Sidibe. Po chwili dobra szansa przed Giroudem, ale napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

1
1
1
1
1
16'

Amerykanie przeszli na wysoki pressing i robią to dość dobrze. Francja ma mały problem z wyjściem z własnej połowy.

1
1
1
1
1
13'

Musiało minąć trochę minut, by Amerykanie wreszcie pograli piłką na połowie miejscowych. Centra Greena z prawego skrzydła przeleciała przez całe pole karne. Po chwili Varane świetnie zastopował dynamiczny rajd Wooda.

1
1
1
1
2
10'

Dośrodkowanie w pole karne zgarnia Olivier Giroud. Po strzale głową piłka poleciała jednak prosto do rąk Steffena.

3
1
1
1
1
9'

Olivier Giroud wyraźnie ściągany za koszulkę przez Cartera-Vickersa. Wszystko działo się w "szesnastce" gości, ale rzutu karnego nie ma.

2
1
1
1
1
8'

Szybkie wyjście z piłką Griezmanna zakończone płaskim, prostopadłym podaniem do Mbappe. Radzi sobie obrona Amerykanów.

1
1
1
1
1
5'

Huknął z dystansu Paul Pogba aż zatrzęsła się bramka Steffena. Bramkarz miał piłkę na rękawicach, ale przełamała mu ręce i trafiła w słupek.

4
1
2
2
1
5'

Szarża Mendy'ego lewą stroną pola karnego USA. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę przecinają jednak rywale.

3'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie.

1
20:24

Zaczynamy, standardowo na początek hymny obu państw.