Zakończony
Paragwaj
90+1'

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Yuya Osako.

Szybko skończyła się radość Paragwaju z gola i nadzieja na wyrównanie. Shinji Kagawa poprawił się w doliczonym czasie po spektakularnym pudle sprzed 10 minut.

14
4
6
7
5
90'

Gol! Strzelił Richard Ortiz. Asystował mu Antonio Sanabria.

Rzutem na taśmę Paragwaj zepsuł statystyki rezerwowemu bramkarzowi Japonii. Richard Ortiz był we właściwym miejscu oraz czasie i zdobył gola kontaktowego.

2
85'

Pora na ostatnie ataki w tym pojedynku. Japonia na prowadzeniu i studzi impet swojego przeciwnika. Także odpowiada, tyle że ostatni atak Azjatów nie powiódł się z powodu spalonego.

1
82'

Kosuke Nakamura nadal niepokonany w drugiej połowie. Drugi bramkarz reprezentacji Japonii zatrzymał atak przeciwnika przytomną interwencją.

2
80'

Shinji Kagawa! Pozostało się gorzko uśmiechnąć. Pudło jakich mało, a pomocnik reprezentacji Japonii powinien dorzucić gola do dwóch asyst.

2
79'

Japonia. Schodzi: Takashi Inui. Wchodzi: Takashi Usami.

77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Federico Santander.

To już chyba trafienie przesądzające o przełamaniu Japonii i porażce Guaranich. Na dodatek samobójcze. Własnego bramkarza zaskoczył Federico Santander. Powinien zachować się zdecydowanie lepiej!

5
75'

Kluczowa decyzja sędziego asystenta, który z powodu spalonego nie uznał gola Paragwaju.

3
2
74'
72'

Trudne chwile Paragwaju.

1
1
70'

Ponownie w opałach Paragwaj, który przez 25 minut drugiej połowy miał zdecydowanie więcej problemów w defensywie niż w całej pierwszej części. Uratował drużynę z Ameryki Południowej sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

2
68'

Zmieniła się sytuacja jak w kalejdoskopie. Teraz to Guarani powinni zaatakować przeciwnika. Przed momentem ich akcja zapowiadała się nieźle, jednak dośrodkowanie było przeciągnięte.

1
65'

Paragwaj. Schodzi: Oscar Romero. Wchodzi: Antonio Sanabria.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Romero #21
1
64'

Japonia. Schodzi: Yoshinori Muto. Wchodzi: Yuya Osako.

1
2
1
2
2
63'

Gol! Strzelił Takashi Inui. Asystował mu Shinji Kagawa.

Idzie za ciosem drużyna z Azji, a bramka to praktycznie powtórka sprzed kilkunastu minut. Ponownie strzelił Takashi Inui z podania Shinjiego Kagawy. Ten duet rozmontowuje defensywę Paragwaju po przerwie!

8
3
3
4
4
59'

Paragwaj. Schodzi: Antonio Bareiro. Wchodzi: Alejandro Romero.

Alejandro Romero #17
Antonio Bareiro #20
1
59'

Paragwaj. Schodzi: Angel Cardozo. Wchodzi: Angel Romero.

Angel Romero #11
Angel Cardozo #8
1
2
56'

Paragwaj. Schodzi: Gustavo Gomez. Wchodzi: Bruno Valdez.

Bruno Valdez #5
1
53'

Shinji Kagawa planował kolejną akcję bramkową, ale tym razem nie pozwolili mu na rozwinięcie skrzydeł formalni goście.

1
51'

Japonia dogoniła Paragwaj na początku drugiej połowy i spotkanie rozpoczyna się praktycznie od początku. Takashi Inui wstrzelił się i pokonał Alfredo Aguilara po podaniu Shinjiego Kagawy. Świetnie uderzył napastnik prawą nogą!

10
3
4
3
4
47'

Nie czeka na zaproszenie Paragwaj tak jak w pierwszej połowie, natomiast kontynuuje rozpoczętą wówczas ofensywę. Po dośrodkowaniu Oscara Romero zabrakło bardzo niewiele Federico Santanerowi, żeby skierować futbolówkę z bliska do siatki.