Lechia Tomaszów Maz.. Schodzi: Kamil Szymczak. Wchodzi: Kamil Lewiński.

1
2
5
88'

Goście już tylko się bronią. Franciszek Smuda nerwowo stąpa z nogi na nogę, kibice na trybunach też w stresie. Szykuje się nam emocjonująca końcówka i walka o gola.

3
6
1
1
3
86'

Groźnie wyglądające zderzenie głowami Magdonia z Sylwestrzakiem. Obrońca Widzewa ma problem żeby wstać z murawy.

2
2
3
5
5
84'

Lechia Tomaszów Maz.. Schodzi: Marcin Mirecki. Wchodzi: Piotr Kornacki.

Marcin Mirecki #7
4
8
4
3
6
82'

Zaskakujący strzał Mireckiego z lewego narożnika pola karnego. Maciej Humerski końcami palców przenosi piłkę nad poprzeczką.

4
4
1
3
4
78'

Widzew w dziesiątkę. Demjan opatrywany za linią boczną.

5
3
1
2
5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Miller. Jeden z gości złapany za szyję.

Michał Miller #20
Widzew Łódź
1
2
2
2
75'

Widzew. Schodzi: Dario Kristo. Wchodzi: Michał Miller.

Dario Kristo #14
2
1
1
72'

Groźny strzał głową Świderskiego. Awdziewicz "pofrunął" w prawą stronę, piłki nie sięgnął, ale ta poleciała metr obok celu.

4
3
2
1
2
71'

Lechia Tomaszów Maz.. Schodzi: Jakub Rozwandowicz. Wchodzi: Dawid Kieplin.

Jakub Rozwandowicz #21
2
2
2
1
2
70'

Zaiskrzyło między piłkarzami. Mąka w słownej utarczce z Jakubczykiem, ale sytuacja szybko wyjaśniona.

2
2
69'

Widzew osiągnął przewagę.

8
4
1
4
1
68'

Kristo świetnie zagrywa do Demjana, ale gości ratuje czysciutkim wślizgiem Cyran.

2
5
2
3
3
66'

Szybka akcja widzewiaków prawym skrzydłem. Świderski do Kozłowskiego, ale zagranie wzdłuż bramki przecina Żytek.

2
1
1
2
1
64'

Widzew. Schodzi: Marek Zuziak. Wchodzi: Daniel Mąka.

Marek Zuziak #19
2
4
1
2
63'

Pigiel dośrodkował z lewej flanki na dalszy słupek. Piłkę w stylu karate próbował sięgnąć Zuziak... nie udało się.

1
59'

Soczyste uderzenie Zuziaka z 30 metrów trafia w jednego z przeciwników.

6
3
2
3
2
58'

Widzew. Schodzi: Maciej Kazimierowicz. Wchodzi: Daniel Świderski.

Daniel Świderski #10
3
1
1
2
2
56'

Mirecki sam na sam z Humerskim! Strzał po długim rogu mija jednak cel w znacznej odległości.

4
1
1
2
1
55'

Blisko gola dla Lechii! Kazimierowicz traci piłkę przed własnym polu karnym, następnie bezradny jest spóźniony Kozłowski. Strzał Rozwandowicza o centymetry mija bramkę Widzewa.

Oczywiście, dla Lechii
54'

Demjan w uliczkę do Zuziaka... za mocno.

51'

Centra Zuziaka z prawej strony boiska, ale Robert Demjan sięga piłkę zaledwie czubkiem głowy, bez jakiejkolwiek kontroli.

1
50'

Faulowany Golański i dobra okazja ze stałego fragmentu. Dośrodkowanie Mireckiego jednak zdecydowanie zbyt niskie.

2
48'

Kristo prostopadle do Michalskiego, ale ten w tym samym momencie odwrócił się przez ramię i nie był w stanie ruszyć w tempo.

1
46'

Początek II połowy.

1
46'

Widzew. Schodzi: Kacper Falon. Wchodzi: Marcin Pieńkowski.

Marcin Pieńkowski #17
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
1
45'

Płonka pada w polu karnym Widzewa po starciu z Sylwestrzakiem! Nie ma jednak jedenastki dla gości.

2
2
1
43'

Mirecki łatwo ogrywa Kozłowskiego! Strzał w krótki róg obroniony nogami przez Humerskiego.

1
42'

Nerwowa reakcja ławki gości. Żółtą kartkę otrzymał jeden z rezerwowych Lechii. Trudno nam jednak ustalić kto to był.

3
1
2
41'

Ostra walka w środku boiska. Arbiter pozwala dziś na wiele. Co chwilę jakiś piłkarz leży na ziemi.

38'

Spore zamieszanie w polu karnym Lechii. Kacper Falon uderzył z 14 metrów, ale nieczysto trafił w piłkę, ta odbiła się wysokim kozłem i nad poprzeczką przeniósł ją bramkarz.

2
35'

Na dużo lepszą grę liczyli fani Widzewa. Tymczasem wygląda to tak jakby stawka meczu sparaliżowała gospodarzy.

1
1
32'

Niepewne piąstkowanie Awdziewicza chciał wykorzystać Kazimierowicz. Strzał wolejem szybuje jednak wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
30'

Zuziak dośrodkował na głowę Demjana, przedłużenie podania do zamykającego akcję na dalszym słupku Sylwestrzaka. Obrońca Widzewa zatrzymany w ostatniej chwili.

1
1
1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Tlaga. Faulowany Kazimierowicz.

2
24'

Długie, płaskie, prostopadłe podanie do Demjana. Pomysł dobry, tyle, że czujnie gra obrona Lechii.

22'

Rozwandowicz ruszył prawym skrzydłem, chytrze ograł Pigiela, ale z asekuracją pospieszyli pozostali obrońcy i piłka u gospodarzy.

19'

Akcja przyjezdnych środkiem boiska. Przy bierności widzewiaków strzałem kończy ją Mirecki... lekko i obok bramki.

1
16'

Dobre podanie do Falona, ale świetny ruch w kierunku piłki i przechwyt Szymczaka.

13'

Bardzo brzydki faul Sylwestrzaka zdecydowanie na kartkę, ale sędzia okazał miłosierdzie. Mamy przerwę w grze, bo mocno całe zajście odczuł Płonka.

1
1
1
1
1
11'

Lekki strzał głową w sam środek bramki i pewny chwyt Humerskiego. Próbował Tomasz Płonka.

10'

Pierwsze gwizdy na trybunach, a to za sprawą lepszej gry Lechii w pierwszych fragmentach gry.

1
1
1
1
1
8'

Błąd ustawienia gospodarzy i duża dziura 40 metrów przed bramką Humerskiego. Kamil Szymczak miał sporo miejsca i czasu na podjęcie decyzji jak rozegrać akcję, ale anemicznie podał do rywali.

1
5'

Stały fragment dla gości w bocznej strefie boiska po faulu Zuziaka. Dośrodkowanie Golańskiego spada pod nogi Cyrana, ale uderzenie szybuje wysoko nad poprzeczką.

1
1
4'

Gra wznowiona.

1
1
1
2'

Mecz przerwany, boisko spowił gęsty dym.

1
1
2
1'

Na dzień dobry kibice Widzewa odpalili biało-czerwone race na trybunie za bramką Humerskiego.

1
1
1
16:21

Piłkarze już na murawie. Za moment startujemy z grą.

Jak sądzicie, czy Widzew Łódź już dzisiaj wywalczy awans do II ligi?
1
2
2
16:21

W Łodzi w przypadku zwycięstwa przewidziana jest miejska feta. Kibice przemaszerują spod stadionu na Plac Wolności, czyli będzie się działo.