Pogoń rzuciła się do ataku, ale czasu ma niewiele!

7
2
5
90+1'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Asystował mu Wojciech Łobodziński. Łobdziński sprytnie do Forsella, a ten kapitalnym strzałem na 1:0!

129
68
17
15
22
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

17
4
2
2
2
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Łobodziński.

11
3
3
5
13
89'

Remis chyba satysfakcjonuje obie drużyny. Sporo niedokładności w końcówce.

4
4
3
3
21
87'

Pogoń na połowie Miedzi. Portowcy przyspieszyli grę.

10
4
3
3
5
86'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: David Stec.

8
3
2
5
5
85'

Nikt już nie chce zbytnio ryzykować. Czy coś tutaj się jeszcze zmieni?

2
3
2
2
12
83'

Piłkarze zderzyli się głowami. Drygas potrzebuje pomocy.

2
6
4
7
8
82'

Majewski uderzał z pola karnego. Wydawało się, że będzie gol, ale został zblokowany. Tylko rzut rożny.

4
3
1
2
81'

Pogoń broni się i szans szuka w kontrach. Miedź ładnie wygląda, ale tylko do pola karnego.

4
1
4
1
1
78'

Matynia uderzył z ok. 19 metrów, ponownie brakowało celności i mocy.

1
1
3
2
2
77'

Miedź przeniosła ciężar gry na połowę Pogoni. Legniczanie szukają historycznej bramki.

2
4
2
3
komentarz

Mecz obserwuje 5 857 widzów. Spragnionych piłki fanów.

3
3
1
75'

Kwadrans do końca. Tutaj może paść co najwyżej jeden gol. A to i tak byłoby bardzo wiele.

2
2
1
6
74'
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zvonimir Kozulj.

Pogoń Szczecin
12
4
6
3
6
69'

Frączczak uderzał z ostrego kąta, ale piłka wyszła na aut daleko od bramki. Wciąż aktywniejsza Pogoń, Miedź już więcej uwagi poświęca defensywie.

7
4
2
1
3
68'

Majewski padł w polu karnym, sędiza uznał, że nic nie było.

5
3
5
2
5
67'

Majewski groźnie dośrodkował, Kwame... zgłupiał, ale wybił piłkę na róg.

5
6
2
1
65'
6
2
4
3
2
64'

Groźna akcja Pogoni, sędzia po chwili podniósł chorągiewkę. Spalony.

4
2
2
1
1
63'

Frączczak do Majewskiego, ten uderzył z ok. 16 metrów. Wprost w ręce bramkarza.

4
4
2
2
2
62'

W końcu Miedź zagroziła Pogoni. Strzał Santany, ale dwa metry od celu zwanego bramką.

4
4
2
1
3
62'

Gdzieś wybrano papieża. Kłęby dymu nad murawą, ale szybko wszystko się rozwiewa.

4
1
2
61'

Na moment Miedź znalazła się pod bramką Pogoni. Niewiele z tego wynika.

1
3
1
1
58'

Składna akcja Pogoni. Zakończył ją mocnym strzałem Hołota. Piłka już dolatuje do Lubina.

3
10
3
3
3
57'

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Hubert Matynia.

5
1
2
2
2
56'

Zvonimir Kozulj uderzył z dystansu, piłka jednak minęła cel.

2
1
11
4
6
54'

Orka w środku pola. Częściej przy piłce Pogoń, ale dziury w obronie Miedzi znaleźć nie potrafi.

5
11
6
5
5
51'

Szukają piłkarze swoich szans. Brakuje jednak amunicji na tej piłkarskiej wojence.

1
4
2
7
1
49'

Jesteśmy po drugiej stronie. Strzelał Marquitos, także obok celu.

6
2
1
5
3
48'

Majewski przed szansą, ale spalony. Sędzia przerwał grę. A spalonego nie było. Na szczęście dla sędziego pomocnik nie trafił w bramkę.

3
3
1
1
6
46'

Pogoń ruszyła po przerwie. Z dystansu uderzył Walukiewicz, Sapela sparował piłkę.

6
7
2
1
3
46'

Wracamy do gry!

10
8
2
1
2
46'
45'

2 minuty doliczone. W tzw. "varach" 1:1.

12
11
3
2
5
45'

Trudna sytuacja do oceny, ruch ręką był, ale... no właśnie, karnego nie ma.

15
9
3
3
12
45'

Arbiter wpycha sobie słuchawkę w ucho. Ostrożnie, bo można coś uszkodzić.

5
24
3
2
3
44'

Przerwa w grze. Ręka w polu karnym Miedzi. Co na to sędzia?

4
3
3
6
4
43'

Zamieszanie pod bramką Miedzi. Jednak spalony. Chyba do przerwy gole nie padną. Obawiamy się, że po niej również.

2
2
4
2
42'

W końcówce 1. połowy Pogoń w końcu zaczęła szukać swoich okazji. Do szczęścia daleko.

8
7
2
4
3
39'

Miedź szuka gola jeszcze przed przerwą. Strzał Marquitosa, ale wprost w ręce Bursztyna.

7
1
1
4
38'

Cóż tam się działo! Strzał Kwame zatrzymał się na słupku, a poprawka Ojamy była niecelna!

10
8
4
5
6
36'

Pomylone gary. Karnego nie ma. Gramy dalej.

12
6
4
9
3
36'

Tym razem w monitorze nie wyświetli się pan Putin, ani pani Prezydent Chorwacji. Sędzia wciąż analizuje. I?

4
17
2
2
4
35'

Zaczęło się! Sędzia biegnie do monitora. Czy zagranie ręką piłkarza Pogoni było umyślne? Będzie rzut karny?

13
10
3
5
4
34'

Piłka zgrana w polu karnym do Piątkowskiego, strzał z ok. 8 metrów niecelny. Okazje są, ale skuteczność...

2
7
1
33'

Święta Tereso... Z woleja uderzył Hołota, ale to była parodia uderzenia. Brawa za próbę, za wykonanie nie.

2
16
1
3
32'

Hołota ruszył prawą stroną, wpadł w pole karne, ale został zablokowany!

7
5
2
2
3
32'

Kolejny faul Drygas, ale wciąż bez kartki.

2
3
1
2
5
31'

Po rogu piłka trafiła pod nogi Henrik Ojamy, ale ten uderzył z ok. 15 metrów niecelnie. Aleź pudło!

4
2
1
2
30'

Augustyniak wziął rywala na plecy, zdołał uderzyć, ale został zablokowany przez Dwaliego.

1
27'

Buksa rzucił o ziemię Santaną. Gracz Miedzi musi więcej mięsa spożywać, bo padł w takim starciu z dość przeciętnie zbudowanym rywalem.

1
11
1
1
2
25'

Hołota sprzed pola karnego. Jednak zagrożone były punkty gastronomiczne na stadionie, a nie bramka.

2
10
3
1
1
23'

W żołnierskich słowach sędzia upomniał Drygasa. Maciej Skorża z fotela w swoim domu krzyczał: To jest czerwona kartka! Może nie czerwona, ale żółta na pewno.

3
6
1
1
1
22'

Frączczak, zamiast podać do Majewskiego, zdecydował się na strzał. Jednak gracz Pogoni kopnął kreta w głowę. Piłka potoczyła się w kierunku bramki i... zapłakała. A my razem z nią.

1
8
1
4
4
21'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu rożnego. Było groźnie, ale gola nie ma.

8
3
2
2
4
19'

Centrostrzał Santany, Bursztyn końcami palców na róg. Trochę przypadkowo, ale bardzo groźnie było pod bramką Pogoni. Może jednak jakieś gole zobaczymy w Legnicy.

9
4
4
4
4
18'

Majewski do Buksy, ten już w polu karnym, ale został zablokowany.

3
6
2
3
1
16'

Miedź częściej utrzymuje się przy piłce, ale wypady Pogoni wyglądają coraz groźniej. Szkoda, że sporadycznie.

7
2
1
2
14'

Odgryza się Miedź. Mocny strzał oddał Łobodziński, pomylił się nieznacznie.

7
3
1
5
13'

Sapela uratował Miedź! Buksa dogrywał niemal z końcowej linii, nadbiegający Hołota uderzył głową, ale bramkarz zdołał instynktownie obronić. Póki co najlepsza, bo pierwsza, interwencja sezonu.

4
1
5
2
13'

Co się dzieje? Piłkarze wchodzą w sezon. Musimy to "przepalić" i przeboleć. Oby jeszcze w piątek im się to udało.

8
5
2
11'

Pogoń jak na razie przyczajona, niczym Francja w meczu z Chorwacją.

5
11
5
5
2
9'

Miedź uparcie lewą stroną. Tam niepilnowany jest Henrik Ojamaa. Jednak nie potrafi tego wykorzystać.

6
3
2
2
5
8'

"Motyla noga"! Poniosło się na trybunach. To po wrzutce Kwame jeden z legniczan omal nie znalazł się w strzeleckiej sytuacji. Do szczęścia brakowało niewiele.

10
4
5
5
5
7'

Tego się nie spodziewaliśmy. W 7. minucie zaczęliśmy ziewać.

3
14
1
1
1
5'

Skrzydłami atakować się starają drużyny. Sporo uwagi zespoły poświęcają defensywie.

3
2
1
2
1
2'

Dośrodkowanie z lewej strony, ale piłka na aucie. Pierwszy rzut rożny dla Miedzi. Spokojny początek.

7
2
2
2
8
17:54

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).