2
2
2
71'

Arka od pierwszej minuty konsekwentnie realizuje plan na ten mecz - na zero z przodu, z tyłu może coś wpadnie.

7
20
3
3
5
69'

Ależ wejście mógł zaliczyć Kostal! Piłkę po jego strzale na poprzeczkę z trudem przeniósł Steinbors.

17
10
7
8
7
68'
67'

Ten rzut karny idealnie obrazuje poziom tego spotkania. Ręce opadają...

20
13
3
5
12
64'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Rafał Boguski! Nieprawdopodobne... Boguski fatalnie uderzył w środek bramki i Steinbors odbił piłkę. Dobitka kapitana Wisły w trybunach...

Wisła Kraków
54
38
12
13
34
63'

Karny dla Wisły po faulu na Ondrasku!

25
14
7
16
29
61'

Nieco lepiej od Bohdanowa, ale nadal niecelnie uderzył Janota.

9
5
3
2
2
60'
59'

A jednak! Wielka chwila Arki! Bohdanow strzelił na bramkę! Po rykoszecie mieliśmy rzut rożny, nic z niego nie wyniknęło.

7
9
2
1
2
57'

Arka wypada na tym tle jeszcze gorzej, bowiem podopieczni Smółki w ogóle nie potrafią strzelić w kierunku bramki.

9
6
2
3
7
56'

Wisła prowadzi grę, ale co z tego, skoro gospodarze nie potrafią celnie uderzyć na bramkę...

6
2
2
3
3
52'

Po wrzutce z rzutu wolnego na spalonym złapany Wasilewski.

2
1
1
5
2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Goran Cvijanović.

7
3
3
3
3
50'

Sadlok uderzył z daleka, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

4
1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy. Gorzej chyba już być nie może, więc liczymy na emocje.

14
3
5
2
1
45'

Doliczona minuta.

10
10
5
7
5
45'

Niezła wrzutka Pietrzaka, ale Ondrasek nie zdołał zamknąć akcji.

7
2
3
5
3
42'

Ondrasek strzelił z dystansu wysoko nad bramką.

10
2
3
6
2
40'

Jest i pozytyw pierwszej połowy - za 5 minut przerwa.

15
5
3
4
4
36'

Głębokie dośrodkowanie Janoty z rzutu wolnego wylądowało prosto w rękach Buchalika.

10
4
3
3
3
34'

Strzał Boguskiego z dystansu przyniósł Wiśle efekt w postaci wpisania go do statystyk niecelnych uderzeń.

7
5
3
4
3
33'

Wisła nieco się ożywiła i ruszyła do przodu. Na razie bez efektów.

7
6
6
4
10
30'

Imaz... Małecki odebrał piłkę Zarandii i ruszył do przodu. Skrzydłowy świetnie podał do Imaza, a ten miał mnóstwo miejsca i czasu, więc... posłał piłkę obok słupka.

10
9
7
5
10
28'

Długa piłka od Małeckiego do Boguskiego, ale ten drugi nie doszedł do podania.

6
4
3
8
3
27'

Brakuje w tym meczu płynnej gry i składnych akcji. Ciężko się na to patrzy.

5
11
4
8
7
23'

Fatalny błąd Steinborsa, który wybił piłkę wprost do Imaza. Ten jednak zamknął oczy i huknął na wiwat w trybuny... Powinno być 1:0.

5
3
4
3
10
19'

Póki co kiepski mecz oglądamy w Krakowie. Niewiele dzieje się na boisku.

6
4
4
10
5
17'

Piłkarze się już pozbierali. Gramy dalej.

16
7
2
3
2
15'

Imaz ruszył do piłki w polu karnym, ale nie zdołał do niej dojść. Trafił jednak w Steinborsa i obaj potrzebują pomocy medycznej.

6
3
7
9
10
12'

Za mocne dośrodkowanie Bartkowskiego. Od bramki Arka.

10
5
2
2
2
8'

Kolejna próba Imaza. Tym razem o wiele gorsza i spokojnie interweniowali obrońcy.

8
4
3
3
1
7'

Imaz uderzył z lewej nogi z dwudziestu metrów, lecz Steinbors był na posterunku.

13
3
4
1
2
5'

Zarandia wpadł w pole karne Wisły, odegrał do Janoty, ale ten nie zdołał oddać strzału.

7
6
6
11
7
3'

Błąd Pietrzaka w defensywie mógł sprokurować gola dla Arki. Pomyłkę obrońcy naprawił jednak Buchalik, który uprzedził Zarandię.

8
6
4
4
7
3'

Spokojny początek meczu. Drużyny badają się wzajemnie.