12
18
50
90+2'

Wisła Płock stara się atakować. Przewrotką strzelał Ricardinho - Jasmin Burić obronił.

39
13
12
7
12
90'

Doliczone cztery minuty.

22
8
9
13
29
89'

Gol! Strzelił Pedro Tiba. Asystował mu Maciej Makuszewski. Co za gol! Po dośrodkowaniu Makuszewskiego w polu karnym efektowny strzał nożycami oddał Pedro Tiba! Lech prowadzi 2:1!

300
140
51
35
53
88'

Ofensywna akcja Lecha Poznań. Ładnie pokazał się Wołodymyr Kostewycz, ale po jego dośrodkowaniu piłkę wybił Dominik Furman.

23
12
4
6
10
84'

Szuka okazji na gola Wisła Płock. Starają się atakować gospodarze.

23
8
6
7
14
82'

Ładne dośrodkowanie Dominika Furmana. Tym razem jednak bez strzału na bramkę.

11
7
5
3
7
81'

Wisła Płock będzie miała rzut wolny. Okazja na groźne dośrodkowanie w pole karne rywala.

15
4
4
8
12
78'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Tomasz Cywka.

11
9
6
5
9
77'

Gol! Strzelił Giorgi Merebaszwili. Asystował mu Damian Szymański. Szymański wrzucił piłkę przed bramkę Lecha Poznań. "Pusty przelot" zaliczył Jasmin Burić, a piłkę do bramki skierował Giorgi Merebaszwili. Błąd bramkarza Lecha i 1:1 w Płocku!

67
43
18
51
101
75'

Groźnie było w polu karnym Lecha. Po dośrodkowaniu Dominika Furmana do strzału doszedł Adam Dźwigała. Dobrze interweniował jednak Jasmin Burić.

12
8
4
4
6
72'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Ricardinho. Strzał w środek bramki, piłkę spokojnie złapał Jasmin Burić.

12
6
1
2
5
70'

Ładną akcją popisał się Giorgi Merebaszwili. Zabrakło mu już jednak dokładnego dogrania do Dominika Furmana.

10
6
4
6
6
68'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Maciej Gajos.

20
9
4
4
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cezary Stefańczyk.

18
14
4
4
8
67'

20
65'
63'

Groźna akcja Lecha Poznań. W polu karnym miejsca do strzału szukał Pedro Tiba, lecz został zablokowany.

14
12
7
8
6
60'

Dośrodkowanie Darko Jevticia. Zdecydowanie zbyt mocne i piłka dla gospodarzy.

6
5
3
12
16
58'
56'

Od bramki grę wznowił Jasmin Burić. Przy piłce Lech Poznań.

16
12
6
4
7
55'

Tym razem Dominik Furman dogrywał z rzutu wolnego. W polu karnym jeszcze zgranie Adama Dźwigały. Wisła wywalczyła rzut rożny.

11
5
4
3
7
52'

Semir Stilić tym razem oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

15
9
4
5
11
50'

Dośrodkowanie Semira Stilicia z rzutu wolnego. Piłkę trącił jeden z zawodników, strzał oddał Alan Uryga, ale Jasmin Burić nie dał się zaskoczyć.

12
8
3
3
5
48'

To nie było dobre uderzenie. Na bramkę Wisły niecelnie strzelał Darko Jevtić.

5
7
2
17
7
47'

Będzie rzut wolny dla Lecha Poznań. Dobra okazja na strzał na bramkę Wisły.

17
10
1
3
7
46'

Początek drugiej połowy.

15
10
3
4
3
46'
9
5
3
3
4
45'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, Thomas Daehne łapał piłkę i ta wypadła mu z rąk. Zdołał ją jednak złapać tuż przed bramką.

8
8
11
10
9
43'

Rzut wolny dla Wisły. Dominik Furman zagrał w pole karne Lecha. Znów jednak wrzutka zbyt mocna i piłka już poza boiskiem.

20
11
3
3
7
40'

Lech spokojnie, spokojnie rozgrywa piłkę.

28
16
4
5
10
39'

Z dobrej strony pokazał się Maciej Makuszewski. Lechowi zabrakło jednak dokładnego rozegrania i ostatecznie z tej akcji nic nie wyszło.

15
10
3
3
2
36'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

5
4
13
7
9
32'

W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Szwoch. Po podaniu Dominika Furmana Szwoch strzelał w polu karnym, lecz świetnie obronił Jasmin Burić.

26
8
2
2
3
31'

Gospodarze z piłką na połowie Lecha. Starają się ją rozgrywać, lecz goście dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

20
6
4
5
5
28'

Dobrze do defensywy wrócił Mihai Radut, który przejął piłkę po podaniu Zawady. Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy.

16
10
5
5
8
27'

Lech Poznań spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska. Dość spokojne tempo meczu.

15
10
9
7
9
24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza pole karnego.

11
8
4
8
10
22'

Z linii pola karnego strzelał Marcin Warcholak. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki. Blisko było o gola dla gospodarzy!

17
8
9
7
13
21'

Dryblował Carlitos Oliveira. W defensywie zatrzymał go jednak Maciej Makuszewski.

23
14
7
6
6
18'

Darko Jevtić zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Strzał mocny, po którym piłka przeleciała nad bramką.

20
13
7
8
7
16'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Darko Jevtić. Darko Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym strzał głową oddał Łukasz Trałka, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki! 1:0 prowadzi Lech Poznań.

203
112
20
23
36
15'

Faulowany był Pedro Tiba. Będzie rzut wolny dla Lecha na wysokości pola karnego Wisły.

22
12
6
6
9
14'

W polu karnym Mateusz Szwoch zagrał tuż przed bramkę Lecha. Jasmin Burić wybił piłkę.

15
10
5
7
7
11'

Rzut wolny dla Lecha. Do bramki Wisły spory dystans, ale ostatecznie na uderzenie zdecydował się Pedro Tiba. Strzał był niecelny.

11
10
7
13
18
9'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Wisły Płock, ale jednak ostatecznie gospodarze oddali zagrożenie od własnej bramki.

15
8
5
8
14
8'

Początek meczu nie jest porywający. Teraz przy piłce Lech Poznań. Goście będą mieli rzut wolny.

19
12
5
5
7
5'

Z rzutu wolnego dośrodkował Dominik Furman. Zabrakło strzału, bo wrzutka była minimalnie zbyt mocna. To była jednak groźna akcja gospodarzy.

20
9
8
8
5
4'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Lecha.

13
7
7
9
15
3'

W polu karnym strzelał Damian Szymański. Uderzenie niecelne.

14
10
6
6
9
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

13
6
5
3
3
17:15

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.