Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

6
4
9
90'

Igor Angulo celnie strzelił z rzutu wolnego, ale na posterunku był Thomas Daehne, który pewnie chwycił futbolówkę.

20
11
1
10
9
89'

Szymon Żurkowski był faulowany w okolicach pola karnego płockiej ekipy.

6
3
3
7
13
87'

Zagotowało się pod bramką Wisły Płock. Ostatecznie wszystko wyjaśnił Thomas Daehne, który złapał piłkę.

12
7
3
7
19
86'

Dani Suarez wybił piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu rożnego.

19
5
1
1
5
84'

Celnie z dystansu kropnął Jakub Łukowski. Niepewnie interweniował Tomasz Loska, który odbił piłkę przed siebie, ale nikt z przyjezdnych nie dopadł do futbolówki.

15
3
2
3
7
83'

W ofensywie znajduje się podrażniona Wisła PłockGórnik Zabrze czyha na okazję do skontrowania przeciwnika.

9
3
1
4
5
81'

Nico Varela dograł piłkę w pole karne do Mateusza Szwocha, ale ten przestrzelił w niezłej sytuacji.

6
4
1
5
5
80'

Długim wybiciem piłki z własnego pola karnego grę wznowił Tomasz Loska.

13
5
4
2
4
78'

Spotkanie w Zabrzu ogląda 11974 widzów.

15
9
5
5
6
77'

Górnik Zabrze złapał wiatr w żagle i próbował wyjść z szybką kontrą. Jednakże goście byli w stanie rozbić ten atak.

14
10
3
5
3
75'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Adrian Gryszkiewicz.

Górnik Zabrze doprowadził do remisu 1:1! Z lewej flanki dośrodkowanie po ziemi posłał Adrian Gryszkiewicz. Do piłki dopadł Igor Angulo, który wyprzedził jednego z obrońców drużyny z Płocka i pewnym strzałem zdobył bramkę.

93
49
9
20
26
74'

Nieudanie z dystansu uderzył pomocnik Górnika Zabrze, Szymon Żurkowski. Tym samym wciąż bez zmiany wyniku w Zabrzu.

5
3
3
8
8
73'

Wisła Płock ma więcej z gry i nie pozwala zabrzanom na zbyt wiele.

7
5
1
3
10
71'
7
6
4
4
1
70'

Niecelnie po dośrodkowaniu Nico Vareli z prawego skrzydła główkował Alan Uryga.

4
5
1
1
4
68'

Wisła Płock. Schodzi strzelec gola: Ricardinho. Wchodzi: Karol Angielski.

5
1
5
4
9
66'

Dominik Furman dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale nic dobrego dla Wisły nie wyszło z tej akcji.

8
5
2
5
3
64'

Nico Varela uderzył z około 12 metrów tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Tomasza Loskę.

8
2
1
3
4
63'

Wisła Płock wznowiła grę z rzutu wolnego. Marcin Urynowicz i Cezary Stefańczyk powoli dochodzą do siebie.

9
2
2
4
2
61'

Zderzyli się ze sobą Cezary Stefańczyk i Marcin Urynowicz. Sędzia Tomasz Musiał od razu wezwał na boisko pomoc medyczną.

4
2
6
7
9
60'

Zabrzanie mają problemy z wymianą kilku podań. Wydaje się, że przyjezdni kontrolują boiskowe wydarzenia.

11
5
2
4
7
59'

Na spalonym znalazł się Mateusz Szwoch.

9
5
1
3
6
58'

Bezpańską piłkę przejął Tomasz Loska i szybko rozpoczął atak zabrzańskiej ekipy.

8
3
1
2
2
56'

Szarżował na lewej flance Jesus Jimenez, ale ostatecznie został łatwo zatrzymany pod polem karnym Wisły.

6
3
1
3
5
54'

Ricardinho był o krok od strzelenia drugiego gola w tym meczu. Swój zespół przed stratą bramki uchronił Michał Koj, blokując uderzenie rywala.

15
8
2
5
52'
52'
10
6
2
2
5
51'

Strzelali na bramkę Górnika Dominik Furman oraz Damian Szymański, lecz niecelnie. Znów było groźnie pod bramką gospodarzy.

8
7
3
1
1
49'

Górnik Zabrze próbuje odpowiedzieć po stracie gola, ale jego szybka kontra została błyskawicznie zastopowana.

9
5
2
1
11
46'

Gol! Strzelił Ricardinho. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Wisła Płock wyszła na prowadzenie 1:0! Świetną akcję lewą stroną boiska przeprowadził Mateusz Szwoch, który wbiegł w pole karne i dograł piłkę wzdłuż linii końcowej boiska. Na czwartym metrze znalazł się Ricardinho, który wpakował futbolówkę do siatki.

53
29
6
11
22
46'

Początek II połowy starcia Górnik Zabrze - Wisła Płock.

12
6
1
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry w 1. części meczu.

5
4
2
2
4
43'

Ostatnie fragmenty walki w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się zawodnicy z Płocka.

9
3
1
1
3
41'

Uderzał Giorgi Merebaszwili, jednakże jego strzał został zablokowany przez rywala.

4
3
1
2
3
40'

Spokojnie atak pozycyjny rozgrywają piłkarze Górnika Zabrze.

10
4
1
2
5
38'

Udanie po dośrodkowaniu Dominika Furmana  z rzutu rożnego piąstkował Tomasz Loska.

10
4
1
2
4
36'

W odpowiedzi bardzo niecelnie z dystansu huknął Szymon Żurkowski. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

4
6
4
3
4
35'

W końcu zakotłowało się pod bramką Górnika Zabrze. Świetną interwencją po strzale głową w wykonaniu Nico Vareli popisał się Tomasz Loska.

9
3
1
3
8
33'

Aktywny na prawej flance jest Nico Varela, który stara się napędzać te niemrawe ataki płockiego zespołu.

5
2
1
1
2
31'

Pół godziny gry za nami. W Zabrzu nie tylko bez goli, ale i bez jakiegokolwiek strzału na bramkę - to mówi samo za siebie o emocjach w tym pojedynku.

3
3
7
4
11
29'

4
27'

Tomasz Loska przechwycił futbolówę i zainicjował akcję Górnika Zabrze.

8
6
2
2
4
25'

Na razie na boisku wieje nudą, bo żadna z drużyn nie potrafi rozegrać składnej akcji.

2
3
2
6
8
23'

Zbyt głębokie dośrodkowanie i problemów ze złapaniem piłki nie miał bramkarz Wisły, Thomas Daehne.

5
5
3
3
9
21'

Wisła Płock próbowała przedrzeć się prawym skrzydłem pod pole karne zabrzan, ale bezskutecznie.

14
4
2
3
5
19'

Tomasz Loska złapał piłkę po próbie prostopadłego podania Ricardinho do Giorgiego Merebaszwiliego.

14
7
3
5
6
17'

Sporo walki w środku pola, ale mało ciekawej gry w piłkę. Niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły.

5
5
5
3
7
15'

Strzelał Alan Uryga, jednakże trafił w Szymona Matuszka. Coraz lepiej poczynają sobie płocczanie.

8
1
1
6
13'

Nico Varela nieudanie dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale wciąż w ataku Wisła Płock.

9
2
1
3
12'

Na razie sporo niedokładności z obydwu stron. Obecnie w ofensywie znajdują się podopieczni Marcina Brosza.

9
2
1
1
3
10'

Adam Dźwigała główkował niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
5
1
1
6
9'

Dominik Furman uderzył źle z rzutu wolnego, trafiając w mur.

8
7
1
1
7
8'

Dominik Furman został sfaulowany tuż przed polem karnym zespołu z Zabrza i będzie rzut wolny dla gości z około 18 metrów.

9
7
4
3
4
6'

W starciu z przeciwnikiem ucierpiał Damian Szymański, który będzie kontynuował rywalizację.

3
3
1
2
4
5'

Żadna z ekip na razie nie forsuje tempa. Od wyrzutu piłki z autu grę rozpocznie Górnik.

3
3
4
2
5
3'

Spokojnie kolejne podania na połowie rywala wymieniają gospodarze.

4
3
2
3
4
1'

Od środka boiska konfrontację rozpoczęli zabrzanie.