Jeszcze 3 minuty mają goście na odrobienie strat.

5
2
3
90'

Żarko Udovicić szybko wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, gdzie centymetrów zabrakło by Torunarigha zaliczył wejście smoka.

4
3
2
4
3
88'
86'

Jeszcze strzał Pawłowskiego z 22 metrów, ale Kudła widowiskowo odbija piłkę.

3
2
5
83'

Ruszyło się do przodu Zagłębie Sosnowiec. Dominik Hładun kilkakrotnie zmuszony do wyjścia poza pole karne.

8
8
2
79'

Starzyński do Bohara, a ten huknął z ostrego kąta... wzdłuż linii bramkowej.

7
7
3
3
4
77'

Gol! Strzelił Jakub Mares. Asystował mu Damjan Bohar.

Doskonała prostopadła piłka, napastnik mija bramkarza i mimo ofiarnej interwencji Polczaka strzela na 2:1.

KGHM Zagłębie Lubin
44
23
9
13
22
74'

Postraszyło Zagłębie Sosnowiec! Lewa noga Nowaka, ale Hładun odbił piłkę do boku.

8
8
2
5
6
73'
70'

Tempo trochę siadło, ale nie ma co porównywać obu połów. Ta druga jest o niebo lepsza!

2
4
68'

Mocny strzał Bohara... odbija przed siebie Kudła.

4
2
2
1
66'

Gol! Strzelił Konrad Wrzesiński. Asystował mu Tomasz Nowak.

Niespodziewane wyrównanie. Koszmarny błąd popełnia Guldan, któremu piłkę odebrał Nowak. Sytuacja sam na sam wykończona po profesorsku.

Zagłębie Sosnowiec
33
20
7
6
31
64'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik. Wrezsiński powstrzymany chwytem zapaśniczym.

6
6
2
4
2
61'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Wyczuł zamiary strzelca Kudła, ale płasko uderzona piłka była poza jego zasięgiem.

31
17
5
11
19
60'

Rzut karny dla gospodarzy! Ręka Polczaka ewidentna.

12
10
5
5
10
59'

Świeżo wprowadzony Bohar prostopadle podaje do Tuszyńskiego, ten mija bramkarza, ale nie oddaje strzału.

4
4
4
1
2
58'
57'

Ależ okazja! Filip Starzyński pudłuje z 16 metrów.

2
1
1
1
55'

Gdzie są goście?! Ponownie tuż przed Kudłą staje Janoszka, ale bramkarz Zagłębia Sosnowiec wślizgiem wybija piłkę rywalowi.

6
3
4
54'

Przez kilka minut działo się więcej niż przez całą pierwszą połowę! Daniel Dziwniel precyzyjnie dogrywa z lewej flanki na głowę Janoszki, ale ten fatalnie przestrzela.

2
1
4
1
2
53'

Pawłowski sam przed bramkarzem, w długi róg, ale tylko słupek!

5
2
5
2
4
51'

Jest kontra sosnowiczan! Sanogo wypuszcza na wolne pole Udovicicia, ten wbiega lewą stroną pola karnego i podcina piłkę nad Hładunem... tylko boczna siatka.

4
1
2
2
1
50'

KGHM Zagłębie Lubin podkręciło tempo. Gospodarze stawiają na zdecydowany atak.

5
3
4
47'

Pawłowski dobrze znajduje w polu karnym Tuszyńskiego, ten wygrywa "główkę" z Polczakiem, ale strzela metr nad poprzeczką.

4
1
2
1
1
46'

Zaczynamy II połowę.

5
2
2
1
3
45'

W I połowie piłkarze pograją jeszcze 2 minuty.

2
1
1
1
4
44'

Celny strzał Pawłowskiego z 20 metrów. Piłkarz gospodarzy długo szukał sobie miejsca do uderzenia. Udało się, ale posłał futbolówkę idealnie tam gdzie stał bramkarz.

4
3
2
2
2
42'

Wreszcie dynamiczniej Bartłomiej Pawłowski. Skrzydłowy przedarł się w pole karne, ale dogranie spod linii końcowej zatrzymał wślizgiem jeden z obrońców.

4
2
2
1
2
38'

Janoszka mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki przyjezdnych, mija się z nią Tuszyński, nie sięga również Pawłowski. Temu ostatniemu niewiele jednak zabrakło, aby na wślizgu wjechać z futbolówką do siatki.

2
2
2
2
5
37'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński. Odłożona kara za faul na Udoviciciu.

5
1
1
1
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo. Podcięty Kopacz.

3
1
3
3
9
34'

Zaskakujący lob Starzyńskiego z 30 metrów. Kudła rzeczywiście był wysunięty, ale piłka spadła na górną siatkę.

1
2
5
2
2
32'

Prostopadła piłka w pole karne Zagłębia Sosnowiec, ale radzi sobie z rywalami Polczak.

3
1
1
1
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz. Zatrzymany Sanogo w kontrataku.

5
2
3
1
4
26'

Po wyrównanym początku, do głosu zaczynają dochodzić gospodarze. Zagłębie Sosnowiec cofa się do obrony.

8
2
1
4
3
23'

Adam Matuszczyk wypatrzył Janoszkę, ten jest sam przed bramkarzem, ale tylko czubkiem głowy strąca piłkę... wyraźnie zabrakło mu wzrostu.

3
2
3
2
2
22'

Dwie w krótkim odstępie czasu przerwy w grze. Pomocy medycznej potrzebował najpierw Babiarz, a następnie Matuszczyk.

1
1
1
5
1
18'

Zbyt głęboko centruje Starzyński i piłka u Kudły.

3
5
3
3
4
18'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Wrzesiński.

9
4
3
1
2
17'

Dzwniel zakłada "siatkę" Wrzesińskiemu, a ten błyskawicznie fauluje. Będzie dobra okazja do dosrodkowania.

3
2
4
2
4
15'

Było groźnie! Łukasz Janoszka huknął z 20 metrów, ale piłka odbiła się rykoszetem od stopy Jędrycha i przeleciała tuż nad poprzeczką.

4
6
3
3
4
14'

Vamara Sanogo wywalczył piłkę tuż przed linią końcową pod bramką rywali. Mógł ruszyć w kierunku Hładuna, ale sędzia uznał, że napastnik faulował.

3
3
1
1
4
11'

Koszmarna próba technicznego strzału w wykonaniu Janoszki. Oj, delikatnie mówiąc mu nie wyszło.

5
4
5
2
5
8'

Krótko, chytrze wybity rzut rożny przez gości. Tomasz Nowak mocno wstrzelił futbolówkę przed bramkę i powstał tam niesamowity chaos. Wepchnąć piłkę do siatki próbowali Kopacz i Cristovao, ale Hładun obronił.

7
3
1
1
2
7'

Długie podanie na Sanogo. Guldan nie ryzykuje i bezpiecznie wybija na aut.

8
3
1
1
2
5'

Babiarz dobrze rozciągnął grę na lewe skrzydło do Udovicicia, jest centra przed bramkę, ale Dominik Hładun bardzo pewnie na przedpolu.

8
4
1
2
2
3'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Vokić. Atak nogą niczym cios karate. Ucierpiał Tosik.

6
4
2
4
3
17:37

Piłkarze już na boisku, gospodarze na pomarańczowo, goście w białych strojach.