Po wrzutce Kosakiewicza, sytuację w polu karnym Legii wyjaśnił Wieteska.

4
7
15
90+3'

Na strzał z dystansu zdecydował się Domagoj Antolić. Strzelił jednak prosto w bramkarza.

20
12
9
14
18
90+3'

Atakował Szymański, jednak nie utrzymał linii i był na spalonym.

10
8
4
10
14
90+2'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego strzelał Felicio Brown Forbes. Posłał głową piłkę obok bramki.

21
12
8
14
13
90+4'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

21
12
18
17
23
90'

Próbuje atakować Korona. Kielczanie nie mają już nic do stracenia!

15
4
7
5
12
89'
86'

Korona miała rzut wolny. Po serii główek, Jose Kante nabił jednego z rywala. Od bramki Malarz.

22
15
8
7
11
85'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński. Sfaulował rywala.

14
12
5
9
27
83'

Antolić powstrzymał atakującego Forbesa.

18
8
6
4
14
82'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. To nie pomyłka. Piłkarz Korony po zejściu z boiska zbyt mocno protestował na ławce rezerwowych.

Korona Kielce
14
19
4
3
4
81'

Uraz Arweładze. Na szczęście będzie mógł kontynuować grę.

10
1
3
1
3
80'

Rzut rożny dla Legii Warszawa. Carlitos się jednak nie popisał przy uderzaniu stałego fragmentu gry.

10
13
6
2
14
78'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz. Najpierw sfaulował rywala, a po chwili odkopnął piłkę po gwizdku... Chyba poniosły go nerwy.

11
17
5
3
3
77'

Carlitos strzelał zza 30. metra. Posłał piłkę wysoko, a nawet bardzo wysoko nad poprzeczkę.

4
9
9
2
8
76'

Na stadionie znajduje się 10 806 widzów.

21
10
5
5
5
75'
73'

Ivan Jukić strzelał głową, ale posłał piłkę nad poprzeczką bramki Legii.

12
12
7
5
8
71'

Korona po stracie dwóch goli nie ma pomysłu na grę, szczególnie przez środek boiska. Mecz zbyt często toczy się od bramki do bramki.

20
10
7
6
14
70'
69'

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Inaki Astiz.

16
11
8
6
12
68'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Nie trafił w piłkę, co mocno odczuł Jose Kante.

15
8
8
9
11
66'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Adam Hlousek. Po błędzie w rozegraniu Korony Kielce, kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Hlousek. Wrzucił piłkę do Jose Kante, a ten strzelił głową pierwszego gola dla Legii Warszawa!

122
64
27
34
85
65'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro. Bardzo brzydki faul na Forbesie, piłkarzu z Kostaryki debiutującym w Lotto Ekstraklasie.

Legia Warszawa
19
10
9
12
20
63'
63'

Piękna akcja Legii Warszawa! Kasper Hamalainen podał piłkę do Dominika Nagy'a, ten jednak strzelił prosto w bramkarza.

46
27
22
23
37
60'

Trochę spokojniej na boisku po golu Legii.

16
10
8
9
15
57'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Asystował mu Carlitos. Ale gol! Carlitos podał piłkę do tyłu, na ponad 30. metr do Mączyńskiego. Reprezentant Polski uwierzył w swoje umiejętności i doskonale przymierzył. Mamy remis!

139
77
45
50
136
54'

Po dośrodkowaniu Carlitosa, bezbłędni obrońcy Korony.

20
13
12
6
10
54'

A jednak i Legia potrafiła stworzyć sobie sytuację! Dominik Nagy zdecydował się na indywidualną akcję. Górą bramkarz Korony.

19
9
4
5
10
53'

Arkadiusz Malarz drugi raz z rzędu wyszedł za pole karne, by uratować sytuację. Legia porusza się na boisku jak dzieci we mgle.

14
26
6
5
10
51'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Carlitos. Można przypuszczać, że spodobało mu się wykonywanie stałych fragmentów gry przez Kosakiewicza, gdyż również przeciągnął piłkę na aut dla rywala.

8
10
6
5
7
49'

Kolejny zbyt mocny rzut rożny Kosakiewicza. Chyba kielczanie powinni pomyśleć o zmianie wykonawcy.

10
9
10
7
9
48'

Korona prowadzi, Korona przeważa. Mistrzowie Polski kompletnie nie pokazują na boisku, że zasługują na ten tytuł.

28
16
4
3
7
47'

Po dośrodkowaniu Kosakiewicza, żaden piłkarz nie dotknął piłki. Aut dla Legii.

5
3
3
2
6
47'

Mateusz Żyro ofiarnie zatrzymał Ivana Jukicia. Rzut rożny dla Korony.

8
3
3
1
4
czas Druga połowa
46'

Legia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Jose Kante.

8
3
3
3
2
Czy Korona po 45 minutach prowadzi zasłużenie?
36
24
6
7
11
45'

Żółtą kartkę otrzymał Oliver Petrak. Ostro wszedł wślizgiem pod Krzysztofa Mączyńskiego.

14
18
3
9
7
42'

Zlatko Janjić próbował technicznego strzału. Pewnie obronił Arkadiusz Malarz.

14
9
7
11
7
39'

Adnan Kovacević zderzył się z rywalem. Na szczęście po chwili wstał i może kontynuować grę.

9
5
9
7
7
38'

Łukasz Kosakiewicz podawał piłkę w pole karne. Pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

5
6
6
9
16
37'

Z ostrego kąta próbował Łukasz Kosakiewicz. Chybił o dwa metry.

4
4
7
6
6
35'

Legia znów nie wykorzystała piłkarskiego atutu, jakim jest rzut rożny.

14
16
5
6
9
35'

Na mocny strzał zdecydował się Carlitos. Doskonała interwencja Matthiasa Hamrola!

13
13
5
6
5
34'

Legia totalnie bezzębna przy rzucie rożnym. Piłka dla Korony.

8
32'

Gol! Strzelił Ivan Jukić. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz. Kosakiewicz zatańczył przed polem karnym i podał piłkę do Jukicia. Ten strzelił mocno na bramkę Arkadiusza Malarza. Piłka odbiła się jeszcze od brzucha Żyry i wpadła do bramki!

161
98
19
32
43
31'

Carlitos dośrodkowywał zdecydowanie zbyt głęboko. Piłka od bramki Korony.

9
13
7
4
9
29'

Na strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Kosakiewicz. Po rykoszecie Domagoja AntoliciaArkadiusz Malarz nie miał problemów z obroną.

8
6
4
5
8
28'

Ciekawa akcja Bartosza Rymaniaka, który podał piłkę do Jakuba Żubrowskiego. Strzał zablokował jednak Krzysztof Mączyński.

13
8
5
4
9
27'

Ivan Jukić podczas kontrataku nie dostrzegł kolegi z zespołu. Zmarnowana kontra Korony.

3
3
3
15
13
27'

Mateusz Żyro zdecydował się na długi rajd. Piłkę zabrali mu jednak kieleccy obrońcy.

7
6
3
3
5
25'

Po długim zagraniu w pole karne do piłki biegł Dominik Nagy. Ubiegł go jednak bramkarz Korony.

4
7
4
5
8
23'

Dośrodkowywał Nagy, Rymaniak wybił piłkę głową, a Mączyński strzelił w kosmos.

7
11
3
5
5
21'

Dwójkowa akcja Mączyńskiego i Carlitosa. Hiszpan strzelił w światło w bramki, jednak prosto w ręce Hamrola.

5
10
3
3
3
19'

Obie drużyny nie grają wielkiej piłki nożnej. Czekamy na emocje w Kielcach.

8
8
3
2
3
15'

Po zamieszaniu w polu karnym Legii, piłkę na uwolnienie wybił jeden z warszawian.

13
8
4
5
9
13'

Po rzucie rożnym Kosakiewicza, głową daleko od bramki Adnan Kovacević.

5
5
4
5
3
11'

Carlitos na spalonym po długim podaniu Arkadiusza Malarza. Hiszpan zupełnie nie kontrolował linii.

11
11
4
3
7
10'

Szansa dla Korony Kielce! Wrzucał Zlatko Janjić , strzelał Maciej Górski. Przez chwilę kieleckie trybuny poderwały się z miejsc, jednak napastnik kielczan trafił tylko w boczną siatkę!

23
15
7
12
16
8'

Indywidualną akcję przeprowadził Bartosz Rymaniak. Do końca jednak asystował mu Kasper Hamalainen i wybił piłkę.

6
5
5
9
9
Czy Legia udokumentuje swoje starania w ofensywie w ciągu pierwszych 15. minut gry?
12
8
4
4
4
6'

Po dośrodkowaniu Carlitosa mieliśmy do czynienia z serią główek. Korona oddaliła piłkę od własnego pola karnego.

9
6
2
2
4
6'

Diaw zablokował dośrodkowanie Carlitosa. Pierwszy rzut rożny dla Legii Warszawa.

12
4
2
2
5
5'

Zbyt lekko w pole karne Korony dośrodkował Konrad Michalak. Pewny odbiór kielczan.

8
7
3
3
3
4'

Solidny odbiór Wieteski, który doskonale zatrzymał kontrę Korony.

8
3
2
2
6
3'

Na początku meczu Legioniści wcielili się w rolę głównych aktorów. Koroniarze na razie obserwują sytuację.

6
2
2
1
3
2'

Szybko pod pole karne Korony podeszli piłkarze Deana Klaffuricia. Na razie jednak obrońcy Korony pewni w defensywie.

19:34

Rezerwowi Korony: Sokół, Malarczyk, Możdżeń, Firlej, Kallaste, Arweladze, Forbes.

4
1
1
1
3
19:34

Rezerwowi Legii: Cierzniak, Hołownia, Kante, Cafu, Szymański, Radović, Astiz.

2
2
2
1
6
19:34

W Kielcach piękna pogoda do gry. 24 stopnie celsjusza i powoli wschodzące słońce. Czego chcieć więcej?

2
6
3
1
2
Jakim wynikiem zakończy się mecz Korona Kielce - Legia Warszawa?