2
3
2
86'

Nieporozumienie w szeregach obronnych Pogoni. Jodłowiec nie odnalazł się jednak w tej sytuacji i ma czego żałować, bowiem miał przed sobą pustą bramkę.

2
9
4
7
4
85'

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Tom Hateley.

4
4
2
2
3
84'

Kozulj strzelił sprzed pola karnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Szmatułę.

2
2
1
2
2
80'

Pogoń od wielu minut bez sytuacji podbramkowej. Wiele wskazuje na to, że Piast zainkasuje trzy punkty.

7
4
1
4
4
78'
76'

Gramy dalej. Do końca meczu niecały kwadrans plus to, co doliczy arbiter.

5
4
4
5
5
75'

Kolejna przerwa na nawodnienie organizmów.

4
3
3
3
3
74'

Majewski dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Frączczaka, który uderzył wprost do "koszyczka" Szmatuły.

2
3
2
3
4
73'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jakub Czerwiński.

2
2
4
3
4
73'

Zablokowany strzał Jodłowca z dystansu.

1
1
1
1
1
72'
71'

Od kilku minut Piast utrzymuje się przy piłce nie pozwalając Pogoni na atakowanie.

1
1
1
1
68'

Piast nieco odsunął grę od własnego pola karnego i wyżej atakuje Pogoń.

4
2
1
3
1
66'

Dziczek szukał podaniem Papadopulosa, ale ten nie ruszył do piłki, bowiem znajdował się na spalonym.

3
2
1
1
2
65'

Spokojniejszy fragment meczu. Piast próbuje poukładać swoją grę.

4
2
2
1
1
62'
61'

Pogoń nie odpuszcza. Piast bez akcji ofensywnej w drugiej połowie.

2
2
2
2
2
58'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Martin Konczkowski. Reaguje Waldemar Fornalik wprowadzając na boisko obrońcę.

57'

Musi obudzić się Piast, bo Pogoń mocno przycisnęła.

4
4
4
3
5
56'

Majewski wrzucił piłkę z rogu na głowę Drygasa, a Piasta uratował Szmatuła.

3
3
3
3
3
54'

Coraz odważniej atakuje Pogoń, a Piast coraz głębiej się broni. Pachnie golem dla Portowców.

2
2
1
2
2
52'

Płaskie dogranie w pole karne, strzelał Hołota i piłka niemal wpadła do siatki. Nie przekroczyła jednak pełnym obwodem linii bramkowej.

1
1
1
1
1
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Majewskiego, którego strzał znacznie minął bramkę.

2
2
2
1
2
48'

Pogoń próbuje zaatakować, ale Piast dobrze się ustawia i szybko przerywa akcje gospodarzy.

2
2
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy. Pogoń ma 45 minut na odwrócenie losów spotkania.

3
3
3
3
3
45+1'

Błanik dostał piłkę w polu karnym i potężnie uderzył. Futbolówka po rykoszecie obiła poprzeczkę.

2
2
2
1
2
45+1'

Valencia huknął z osiemnastu metrów wysoko nad poprzeczką.

1
3
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
2
1
1
2
44'

Piast w końcówce pierwszej połowy szuka trzeciego gola.

5
2
1
2
6
41'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Dziczku otrzymał Adam Frączczak.

Pogoń Szczecin
8
2
1
2
5
40'

Papadopulos przejął piłkę pod polem karnym Pogoni i zagrał w "16" do Maka. Ten się jednak pogubił.

4
3
1
39'

Tym razem z rzutu wolnego dograł Felix, a w piłkę dogodnej sytuacji nie trafił Czerwiński.

3
1
3
1
1
38'

Felix bardzo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale Jodłowiec nieczysto trafił w piłkę.

2
1
2
2
37'

Kozulj uderzył z powietrza po wrzutce Frączczaka. Wysoko nad bramką.

2
1
34'

Za mocne podanie Dwalego do Majewskiego. Od bramki Szmatuła.

3
33'

Piast ma kontrolę nad meczem. Pogoń nie potrafi zagrozić rywalowi.

2
1
1
2
32'

Gramy dalej.

4
1
30'

Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

3
1
1
1
2
29'

Majewski ładnie przymierzył z około 25 metrów z rzutu wolnego, ale Szmatuła zdołał odbić piłkę.

2
1
1
1
27'

Kozulj dryblował przy linii końcowej boiska i ostatecznie wypadł z piłką poza linię.

2
3
2
24'

Felix chciał zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, lecz uderzył zbyt lekko i Bursztyn nie miał problemów z interwencją.

2
2
24'

Kirkeskov dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale Bursztyn zdołał wypiąstkować piłkę.

1
1
2
22'

Walukiewicz świetnie prostopadle podał do Hołoty, a ten miękką wrzutką szukał Frączczaka. Zagranie było jednak zbyt mocne i pewnie wyłapał je Szmatuła.

2
1
1
20'

Valencię nieco poniosło... Pomocnik Piasta uderzył w bardzo ciężkiej sytuacji z powietrza, a piłka wyszła za... linię boczną.

5
4
2
1
1
19'

Pogoń oszołomiona takim obrotem spraw. Gospodarze próbują atakować, ale robią to bardzo nieporadnie.

2
2
2
1
1
16'

Niezła wrzutka Niepsuja do Majewskiego, który uderzył z pierwszej piłki, ale obrońca zablokował jego uderzenie. Dobitka również została powstrzymana.

2
1
4
1
12'

Majewski uderzył z lewej nogi, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

3
3
3
11'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Jorge Felix. Pogoń na kolanach! Felix dośrodkował z rzutu rożnego na długi słupek, gdzie czekał Mak. Skrzydłowy Piasta uderzył głową po koźle i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.

26
13
7
4
12
7'

Gol! Strzelił Joel Valencia. Asystował mu Michal Papadopulos. Piast na prowadzeniu! Papadopulos odegrał z pierwszej piłki do Valencii, ten łatwo ograł Walukiewicza i w sytuacji sam na sam nie dał szans Bursztynowi.

28
15
7
5
10
4'

Optyczna przewaga Pogoni w pierwszych minutach. Nie przekłada się to jednak na sytuacje podbramkowe.

1
1
3
2'

Próba szybkiej wymiany podań pod polem karnym Piasta zakończona za mocnym odegraniem Majewskiego.