Jeszcze 3 minuty tragedii zwanej szumnie Lotto Ekstraklasą.

5
1
1
90'

Mogło być 0:1! Strzał Kolewa i piłka trafiła w słupek! Na linii stał jeszcze Helik.

1
1
1
1
2
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cornel Rapa.

2
2
1
1
3
88'

Diego Ferraresso złapały skurcze. Hmm... ciekawe po czym?

2
7
1
1
87'

Ależ dłużą się ostatniego minuty tego tragicznego spotkania. Bolą nas wszystkie trzy zęby.

3
7
85'

Wdowiak... Co on chciał zrobić? Od bramki Arka.

2
3
1
1
83'

Strzał z pola karnego Dytiatjewa, ale tylko rzut rożny, po którym Piszczek głową ponad bramką.

1
1
1
81'

Najlepsza okazja Cracovii! Hernandez pięknie uderzył głową, ale Steinbors świetnie obronił!

2
2
79'

Jedenaście minut katorgi. Na boisku w dalszym ciągu nie dzieje się nic godnego uwagi. Zapytamy klasykiem: Kto wybierał te drużyny?

1
7
1
76'

Ten tragiczny pojedynek obserwuje 5283 kibiców. Żal nam ich.

3
5
3
3
3
75'

Co zapamiętamy  z tego meczu? Dwukrotnie skręcone kolano Olivy i fałsz młynowego wzmacniany głośnikiem.

4
6
2
3
2
73'

Siemaszko w polu karnym, ale cóż on zrobil. Już mógł zrobić to, co potrafi najlepiej, uderzyć ręką. A tymczasem nawet strzału nie było. W odpowiedzi równie tragicznie Cracovia.

2
3
2
3
7
71'

Dramatyczny mecz w Krakowie. Niczym kultowy film "o panu w łódce" być może się rozkręci. Czasu na to jednak już niewiele.

3
4
1
3
3
70'
68'

Gra głównie toczy się w środku boiska. Niewiele spięć, niewiele emocji. Żal patrzeć.

2
4
2
2
7
64'

Mocny strzał Dimuna z dystansu, piłka wylądowała na Wawelu.

4
11
1
1
1
62'

Płaskie uderzenie Rapy, Steinbors poprawił grzywkę i złapał piłkę.

3
4
1
1
2
61'

Z dystansu uderzał Janota, Gostomski pewnie obronił.

3
2
2
1
2
60'

Arka Gdynia. Schodzi: Luka Zarandia. Wchodzi: Maciej Jankowski. O! Gruzin był w składzie Arki, teraz to zauważyliśmy.

59'

Aktywniejsza w ofensywie od kilku minut jest Cracovia. Jednak bez większego zagrożenia.

3
4
1
1
2
57'

Helik zderzył się w polu karnym z Marciniakiem. Gracz Cracovii szybko pozbierał się z boiska.

3
4
2
1
1
56'

Minuty upływają, a my wciąż czekamy na emocje.

1
2
1
2
4
52'

Wciąż gra toczy się w środku pola. Niewiele dzieje się na boisku.

2
5
1
1
2
48'

Kolew uderzał, ale trafił w rywala. Gracz Arki twierdzi, że przeciwnik zagrał ręką.

6
5
3
2
4
47'

Po przerwie wciąż senne tempo meczu. Dwie kawy mogą nie dać rady.

5
4
2
2
4
46'

Wracamy do meczu. Mamy nadzieję na emocje, jakiekolwiek.

2
3
1
1
1
46'

Cracovia. Schodzi: Elady. Wchodzi: Jakub Serafin.

2
2
2
1
1
45+1'

Ależ szczęście miała Cracovia. Strzał Kolewa i piłka trafiła w poprzeczkę!

6
3
3
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
43'

Arka przejęła piłkę, ale nie kwapi się do ataku. Wciąż niewiele się dzieje.

5
2
2
2
1
40'

Z dystansu uderzył Budziński, ale wprost w ręce bramkarza. Uwidoczniła się przewaga Cracovii.

5
2
1
37'

Seria rzutów rożnych dla Cracovii, ale nic się nie działo.

9
2
3
37'

Słychać głosy, że więcej dzieje się nawet przy poszukiwaniach pytona w okolicach Warszawy.

5
4
4
36'

Na boisku wciąż niewiele się dzieje. Gra w środku pola. Brak uderzeń, brak spięć. Jak mawiał pewien pan Krzysztof: Nie ma niczego.

2
4
3
1
1
34'

Mamy wrażenie, że więcej działo się na otwarciu jednego z marketów na osiedlu w Krakowie kilka godzin temu.

7
8
1
1
31'

Z prawej strony dośrodkował Zbozień, Aankour głową nie trafił w piłkę.

5
2
1
30'

Cracovia. Schodzi: Gerard Oliva. Wchodzi: Filip Piszczek.

29'

A na murawie ponownie leży Oliva. Kolejny raz skręcone kolano. Tym razem już zawodnik nie wróci do gry.

1
7
28'

Męczą się piłkarze, męczymy się my.

1
6
1
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Helik głową ponad bramką.

2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Zarandia. Nudno, ale przynajmniej kolorowo. Upomnienie za faul.

3
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Sołdecki. Zaostrzyła się gra.

1
1
4
20'

Cornel Rapa płasko dogrywał, Elady źle trafił w piłkę.

2
2
19'

Do końca meczu aż 72 minuty. Mamy nadzieję, że coś się zacznie dziać.

2
2
17'

Bohdanow wrócił do gry i... podciął Hernandeza. Tzw. "peszkinizm" to nie był, ale zagranie nie mogło się podobać.

2
1
2
1
15'

Oliva wrócił do gry, a na murawie leży Andrij Bohdanow.

4
1
1
2
1
14'

Oliva poza boiskiem, trwają zabiegi. Póki co zmiany nie ma.

3
1
12'

Oliva źle upadł i ma problemy z kolanem. Nie wygląda to zbyt optymistycznie.

4
1
3
2
1
10'

Nie jest dobrze. Godzina 18 z groszami, a my zaczynami ziewać. Wciąż emocje jak na szachach.

3
2
1
7'

Bohdanow uderzył z woleja, po dograniu z prawej strony. Gostomski był czujny niczym ważka i złapał piłkę.

3
4'

Prawą stroną ruszył Strózik, dośrodkował, efektem tylko korner.

2
1
3'

Niezwykle spokojny początek. Bywały mecze, że w 3. minucie padały już 2 gole. W Krakowie niewiele się dzieje.