Lotto Ekstraklasa: 3. kolejka
05 sie 2018 18:00
90+4'

W końcówce meczu oba zespoły starają się atakować. Koniec meczu już jednak blisko.

19
7
3
4
4
90+3'

Z linii pola karnego strzelał Omar Santana. Uderzenie zostało zablokowane.

11
8
2
1
1
90+1'

Akcja Szymon Żurkowski - Igor Angulo. Strzelał ten pierwszy, ale niecelne. Akcja jednak bardzo ładna.

27
15
1
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

13
7
1
2
6
88'

Gol! Strzelił Szymon Żurkowski.

Doskonale spisał się Szymon Żurkowski! 3:1 dla gości! Piłkarz Górnika wpadł w pole karne, zagrał przed bramkę. Piłka została odbita, ten znów do niej dopadł i po długim słupku pokonał bramkarza!

Górnik Zabrze
96
50
6
9
15
87'

Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

25
13
3
2
6
86'
84'
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Purzycki.

Miedź Legnica
16
5
1
1
3
82'

Henrik Ojamaa wstrzelił piłkę przed bramkę Górnika Zabrze. Wybił ją Przemysław Wiśniewski.

10
5
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
9
2
3
76'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Szymon Żurkowski. Ale zmiana sytuacji w tym meczu! Szymon Żurkowski popisał się dobrym podaniem, w pole karne Miedzi wpadł Igor Angulo i pokonał bramkarza gospodarzy! 2:1 prowadzi Górnik Zabrze!

100
47
9
13
25
76'

Szybka odpowiedź Miedzi! Po świetnym prostopadłym podaniu w doskonałej sytuacji znalazł się Fabian Piasecki. Lekko trącił piłkę, a ta przeleciała obok bramki. To powinien być gol!

2
2
1
1
8
75'

Daniel Smuga dośrodkował przed bramkę Miedzi. Piłkę złapał Łukasz Sapela.

4
4
2
4
7
73'

Gol! Strzelił Dani Suarez.

1:1! Co za gol! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dani Suarez fantastycznie opanował piłkę i strzelił pod poprzeczkę! Piękna bramka!

89
43
7
12
20
69'

Szymon Żurkowski dopadł do piłki i oddał strzał z dystansu. Uderzenie było jednak niecelne.

10
7
5
11
4
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Żurkowski.

7
3
2
7
16
66'
64'

Fabian Piasecki zagrywał przed bramkę Górnika. Podanie minimalnie zbyt mocne, na piłkę już nabiegał Wojciech Łobodziński.

9
2
2
3
6
60'
59'

Pomocy medycznej potrzebuje Grzegorz Bartczak. Potrzebna będzie zmiana.

1
3
1
6
2
56'

Z około 16 metrów na bramkę Górnika strzelał Mateusz Piątkowski. Dobrze interweniował Tomasz Loska.

14
7
1
1
3
53'

Gra wznowiona.

10
1
51'

Opatrywany jest Tomislav Bozić. Chwilowa przerwa w grze.

1
3
2
4
49'

Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie przed bramkę Miedzi. Łukasz Sapela ostatecznie złapał piłkę.

2
3
2
8
48'

Ładna, zespołowa akcja Miedzi. Faulował jednak Fabian Piasecki i piłka dla Górnika.

8
2
2
47'

Wojciech Łobodziński dograł do Bartczaka. Ten oddał strzał na bramkę Górnika, ale uderzenie zostało zablokowane.

7
4
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

11
4
1
1
1
45+3'

Górnik przy piłce. Zabrzanie w ofensywie, lecz dobrze w obronie spisują gospodarze, a Łukasz Sapela przed chwilą obronił strzał na własną bramkę.

5
5
2
3
10
45'

Doliczone trzy minuty.

9
1
3
1
1
45'

Fabian Piasecki dogrywał do Franka Adu Kwame. Ten nabiegł na piłkę, ale oddał niecelny strzał. Ładna, dymaniczna akcja Miedzi.

14
1
1
1
1
44'

Dalekie zagranie na połowę Miedzi. Piłkę przejął Łukasz Sapela.

6
9
2
1
40'

Z dystansu strzelał Frank Adu KwameTomasz Loska nie dał się zaskoczyć.

17
2
1
3
1
39'

Teraz nieco spokojniejsze tempo meczu. Ale przy piłce legniczanie. Rzut wolny na połowie Górnika.

11
3
1
5
6
34'

Wojciech Łobodziński podał do Marquitosa. Ten uderzył zza pola karnego, ale niecelnie.

16
7
2
8
5
32'

W polu karnym Miedzi strzelał Konrad Nowak. Podawał Michalski. Uderzenie bardzo dobrze obronił Łukasz Sapela.

4
7
4
7
8
31'

Decyzja podjęta. Arbiter uznał gola. 1:0 prowadzi Miedź Legnica.

44
22
6
17
30
17:49

Arbiter cały czas sprawdza jeszcze sytuację z golem dla Miedzi.

14
7
7
1
12
29'

Arbiter będzie oglądał sytuację z golem.

17
15
2
2
9
29'

Sędzia chyba jeszcze prowadzi konsultację z VAR.

10
15
6
4
7
27'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Fabian Piasecki.

1:0 dla Miedzi! W pole karne dograł Piasecki, tam piłkę przyjął Mateusz Piątkowski i strzelił po długim słupku! Piłka wpadła do bramki.

58
34
9
17
48
26'

W polu karnym Miedzi strzelał Jesus Jimenez. Okazja dobra, ale uderzenie nie było perfekcyjne. Nie ma gola dla Górnika.

9
2
1
3
5
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Górnika. Strzelał Bartczak, obronił Loska. I tak był jednak spalony.

9
5
1
2
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Suarez.

4
2
2
3
11
24'

Częściej przy piłce są zawodnicy beniaminka. Miedź Legnica szuka okazji na gola.

8
3
1
1
9
23'

Z dystansu strzelał Adrian PurzyckiTomasz Loska na raty złapał piłkę.

11
3
1
2
1
21'

Z ostrego kąta strzelał Fabian Piasecki. Uderzenie mocne, ale niecelne - w boczną siatke.

9
2
3
2
21'

Szukają zawodnicy Miedzi Legnica dośrodkowań w pole karne Górnika. Zabrzanie dobrze jednak w defensywie.

9
4
2
1
2
19'

Górnik Zabrze. Schodzi: Daniel Liszka. Wchodzi: Konrad Nowak. Zmiana prawdopodobnie spowodowana urazem zawodnika Górnika.

4
1
3
9
4
18'

Przewrotką w polu karnym Górnika strzelał Mateusz Piątkowski. Uderzenie niecelne.

6
8
3
2
2
18'

Tym razem w pole karne Górnika dośrodkował Grzegorz Bartczak. Piłkę wybił Szymon Matuszek.

9
2
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Marquitos. Zabrakło już jednak strzału na bramkę Górnika.

8
5
2
3
13'

Gra już wznowiona. Atakuje Górnik Zabrze.

17
10
2
2
2
12'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

4
1
2
9
2
11'

Miedź Legnica przy piłce. Zawodnicy beniaminka rozgrywają ją na połowie Górnika.

11
3
2
7
6
7'

Fabian Piasecki dograł do Franka Adu Kwame. Ten wpadł w pole karne, lecz oddał niecelny strzał. Dobra okazja dla Miedzi!

5
9
3
7
5
6'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Daniel Smuga. Ładny strzał, ale Łukasz Sapela nie dał się zaskoczyć.

6
2
4
6
3
5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Miedzi. Gospodarze wybili jednak piłkę.

5
1
1
4
4
4'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
2
1
1
17:49

Piłkarze na boisku. Za chwilę zaczynamy!