11
23
66
84'

Odpowiedź Śląska, piłkę głową do bramki skierował Marcin Robak, ale... Znów bramka nie została uznana. Sędzia słusznie odgwizdał spalonego.

79
50
2
6
14
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Tiba. Asystował mu Kamil Jóźwiak. Jest gol! 1:0 prowadzi Lech Poznań. Jóźwiak dograł w pole karne do Tiby, ten umiejętnie przyjął sobie piłkę i oddał mocny, celny strzał!

290
161
18
25
37
78'

Biegł na piłkę Paweł Tomczyk. Przejął ją jednak bramkarz Śląska, Jakub Słowik.

34
11
12
9
36
76'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

16
6
17
7
11
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
3
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

27
12
8
25
26
71'
ZMIANA
12
8
10
9
8
71'
ZMIANA
70'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Pałaszewski. To było niecelne uderzenie.

7
9
5
5
11
69'

Pedro Tiba dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, wrocławianie wybili ją z własnego pola karnego.

20
9
8
8
8
67'

I znów piłka w bramce Lecha Poznań i po raz kolejny spalony. Nie ma gola dla gospodarzy. A strzelał Marcin Robak.

35
39
6
8
32
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Piotr Celeban. Znów jednak był spalony. Dobrze w defensywie gra Lech Poznań.

20
6
5
6
10
63'
ZMIANA
19
9
8
6
16
61'

Brakuje dobrych okazji strzeleckich w ostatnich minutach.

8
6
5
6
6
57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Strzał na bramkę gości, lecz także i tym razem odgwizdany spalony.

14
17
6
9
13
55'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Tomasz Cywka.

26
7
3
2
5
53'

Po dośrodkowaniu Augusto dobrze we własnym polu karnym spisał się Matus Putnocky.

18
14
2
1
2
52'

Świetnie w pole karne Lecha dośrodkował Farshad Ahmadzadeh, strzał głową oddał Arkadiusz Piech, a piłka wpadła do bramki. Gol nie został jednak uznany, sędzia odgwizdał spalonego.

28
24
6
9
17
51'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Dobrze w defensywie obrońcy gospodarzy. Piłka została wybita.

9
7
4
8
15
48'

Ofensywie tę część spotkania rozpoczął Śląsk Wrocław. Po zagraniu w pole karne Lecha piłkę wybił Vernon De Marco.

15
5
5
4
9
47'

Ładny, mocny strzał z linii pola karnego oddał Arkadiusz Piech. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

12
12
6
4
8
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

6
7
5
3
3
45'

Doliczona jedna minuta.

19
5
5
5
9
44'

Matus Putnocky niezbyt dobrze wybił piłkę. Chcieli ją przejąć zawodnicy Śląska, ale zabrakło strzału na bramkę Lecha.

15
12
9
7
18
42'

Lech Poznań przy piłce. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

18
9
10
5
12
38'

Z rzutu wolnego strzelał Farshad Ahmadzadeh. Uderzenie ładne, ale Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

28
17
3
7
10
38'

Przedzierał się z piłką Arkadiusz Piech. Został zatrzymany przed polem karnym Lecha. Rzut wolny dla Śląska.

14
8
6
6
15
35'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

7
5
12
8
7
31'

W pole karne Śląska Wrocław groźnie dośrodkował Piotr Tomasik. Na piłkę nabiegał Joao Amaral, ale jednak wrzutka była minimalnie zbyt mocna.

14
14
6
7
6
29'

Z rzutu wolnego dośrodkował Augusto. Bardzo ładna wrzutka, ale jednak był spalony i gra przerwana.

18
13
4
6
6
28'

Przenosimy się na drugą stronę boiska, gdzie rzut wolny będzie miał Śląsk Wrocław.

11
5
4
6
26
27'

Po zagraniu z rzutu wolnego piłkę złapał Jakub Słowik.

11
6
7
10
30
27'

Faulowany był Łukasz Trałka. Będzie rzut wolny dla Lecha i okazja na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

32
8
5
5
8
25'

Z dystansu niecelnie strzelał Arkadiusz Piech.

21
21
7
9
16
23'

Gra już wznowiona.

20
6
3
4
1
23'

Na boisko wbiegł jeden z "kibiców". Chwilowa przerwa w grze.

26
23
10
8
18
20'

Piłka w bramce Lecha Poznań, ale jednak sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał.

38
34
6
11
31
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
16'

Na spalonym jeden z piłkarzy Lecha Poznań. Brakuje w ostatatich minutach dobrych okazji strzeleckich.

11
5
4
7
6
13'

Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha niecelnie główkował Arkadiusz Piech. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

14
6
3
4
10
12'

A teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę wrzucał Pedro Tiba, złapał ją Jakub Słowik.

18
6
3
3
14
10'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha Poznań. Główkował Wojciech Golla, a piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

20
7
5
5
11
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie przed bramką Lecha, ale ostatecznie goście zdołali wybić piłkę.

16
5
3
1
10
7'

Seria rzutów rożnych dla Śląska Wrocław.

15
7
2
2
23
5'

Śląsk rozgrywał stały fragment gry. Zagranie w pole karne Lecha, po którym gospodarze wywalczyli rzut rożny.

9
4
2
4
14
4'

Faulowany był Joao Amaral. Rzut wolny dla Lecha na połowie Śląska. Goście spokojnie rozgrywają piłkę.

8
11
6
4
10
2'

Na strzał z dystansu zdecydował się Joao Amaral. To uderzenie było jednak niecelne.

13
7
4
8
4
15:11

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.