Lotto Ekstraklasa: 4. kolejka
12 sie 2018 18:00
90+3'

W polu karnym Lecha strzelał Junior Torunarigha. Okazja dobra, ale uderzenie zawodnika Zagłębia pewnie obronił Jasmin Burić.

16
14
2
1
3
90+1'

Jeszcze Lech Poznań stara się atakować. W polu karnym gości dryblował Pedro Tiba, lecz ostatecznie jego podanie zostało zablokowane.

12
11
3
5
6
90'

Doliczone trzy minuty.

10
5
4
4
4
87'

Zawodnicy Zagłębia oddali dwa strzały na bramkę gospodarzy. Wynik jednak bez zmian. Dobrze w bramce spisuje się Jasmin Burić.

34
21
3
2
4
85'

Sporo zmian w ostatnich minutach. Na boisku natomiast spokojna gra. Lech Poznań kontroluje losy tego spotkania.

21
9
2
2
84'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Darko Jevtić.

81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Makuszewski.

2
1
7
10
21
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
11
1
1
80'

Szuka okazji na gola Zagłębie Sosnowiec. Na razie jednak wynik bez zmian.

7
3
4
2
3
78'

W polu karnym Lecha strzelał Vamara Sanogo. Uderzenie mocne, ale i niecelne.

2
6
3
75'

Dioni szukał dośrodkowania w pole karne gości. Wrzutka została jednak zablokowana.

5
4
3
5
9
73'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Dioni.

29
18
2
3
2
70'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Kapitalny strzał z rzutu wolnego oddał Maciej Gajos! Piłka wpadła w samo okienko. 4:0 prowadzi Lech Poznań.

Lech Poznań
130
80
15
6
11
69'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Do bramki gości około 25 metrów.

29
16
2
4
3
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mello.

Zagłębie Sosnowiec
15
9
1
3
67'

Zagłębie S. Schodzi: Żarko Udovicić. Wchodzi: Mello.

2
1
5
4
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak.

10
13
1
1
2
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Vamara Sanogo. Napastnik Zagłębia oddał strzał, po którym słupek uratował Lecha przed stratą gola.

4
13
4
1
3
64'

Lech. Schodzi: Tomasz Cywka. Wchodzi: Maciej Gajos.

11
4
2
2
1
63'

Faulowany w środku pola pola był piłkarz Zagłębia. Będzie rzut wolny i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

3
4
2
60'

Tomasz Nowak zagrał w pole karne Lecha Poznań. Piłkarze Zagłębia nie przejęli jednak piłki.

6
7
1
4
3
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Janicki.

3
10
9
57'

Kamil Jóźwiak świetnie przyjął sobie piłkę po podaniu od Tomczyka, ale oddał już niecelny strzał.

3
1
5
7
55'

Tym razem w pole karne Lecha dogrywał Żarko Udovicić. Obrońcy Lecha nie dali się zaskoczyć i wybili piłkę.

9
11
1
1
52'

Po uderzeniu Bartłomieja Babiarza z dystansu piłkę pewnie złapał Jasmin Burić.

12
7
2
1
51'

Konrad Wrzesiński zdecydował się na na uderzenie z ostrego kąta. Piłka przeleciała obok bramki - strzał niecelny.

6
4
1
1
49'

Zamieszanie w polu karnym Lecha Poznań, ale ostatecznie Kamil Jóźwiak wybił piłkę.

9
3
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

9
3
2
45+1'

Z ostrego kąta mocny strzał oddał Paweł TomczykDawid Kudła nie dał się zaskoczyć.

22
12
3
1
3
45'

Doliczona jedna minuta.

6
5
3
2
45'

Z około 16 metrów strzelał Joao Amaral. To uderzenie pewnie obronił Dawid Kudła.

10
5
1
3
2
41'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk.

3:0 i znów Paweł Tomczyk! Po dośrodkowaniu Jóźwiaka główkował Joao AmaralDawid Kudła to uderzenie obronił, ale przy dobitce Pawła Tomczyka był już bez szans. Drugi gol tego piłkarza w tym meczu.

Lech Poznań
162
74
18
15
16
39'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7
6
5
9
9
36'

W pole karne Lecha dośrodkował Konrad Wrzesiński. Piłkę pewnie wybił Nikola Vujadinović.

19
11
4
3
3
35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wybił jeden z zawodników Zagłębia Sosnowiec.

7
2
1
1
3
32'

Gospodarzom w tym meczu już się nie śpieszy. Spokojnie rozgrywają piłkę na środku boiska.

8
4
7
2
5
29'

Paweł Tomczyk wycofywał teraz piłkę do Joao Amarala. Podanie było jednak niedokładne, a zanosiło się na bardzo dobrą okazję dla Lecha.

11
3
7
3
4
28'

Lech Poznań utrzymuje się teraz z piłką na połowie gości.

27
10
1
1
24'

Ma swoje okazje Zagłębie Sosnowiec. Zamieszanie w polu karnym Lecha, po którym z około 14 metrów strzelał Tomasz Nowak. Piłka przeleciała jednak nad bramką. Muszą popracować nad wykończeniem sytuacji zawodnicy Zagłębia.

12
9
2
2
6
23'

Z około 5 metrów po dograniu ze skrzydła niecelny strzał oddał Vamara Sanogo. Bardzo groźna akcja Zagłębia Sosnowiec. To powinien być gol!

11
2
7
6
15
22'

Paweł Tomczyk to silna broń Lecha Poznań w tym meczu. Jest aktywny na połowie rywala, strzelił już gola i zanotował asystę.

28
13
2
6
2
20'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Asystował mu Maciej Makuszewski. 2:0 prowadzi Lech! Maciej Makuszewski wycofał piłkę, a z około 15 metrów fantastyczny strzał oddał Paweł Tomczyk!

164
72
9
8
15
17'

Zza pola karnego uderzył przed chwilą Tomasz Nowak. Uderzenie było niecelne.

5
9
2
2
5
15'

Kamil Jóźwiak dośrodkował przed bramkę gości. Po rykoszecie w ostatniej chwili piłkę wybił Dawid Kudła.

14
6
4
2
1
14'

Ładne dogranie w pole karne Lecha Poznań. Na piłkę nabiegał Konrad Wrzesiński, lecz oddał jednak niecelny strzał. Pierwsza tak groźna akcja gości.

8
7
4
5
8
12'

Gospodarze przy piłce. Lech spokojnie rozgrywa ją w środkowej strefie boiska.

12
6
3
2
2
10'

Zagłębie Sosnowiec stara się atakować, lecz Lech Poznań jak na razie bardzo solidnie w defensywie.

23
10
2
1
4
7'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Paweł Tomczyk.

Lech Poznań prowadzi 1:0! Tomczyk otrzymał podanie na wolne pole, przed sobą miał tylko bramkarza, ale jeszcze dograł piłkę do Amarala, a ten strzelił gola.

164
76
6
13
14
4'

Po dośrodkowaniu Kamila Jóźwiaka minimalnie niecelnie główkował Paweł Tomczyk. To była dobra okazja Lecha.

23
15
3
2
5
3'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo.

15
10
3
5
5
2'

Vamara Sanogo padł w polu karnym. Będzie żółta kartka dla zawodnika gości. Ten na razie potrzebuje jednak pomocy medycznej.

6
8
1
4
5
17:37

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.