Lotto Ekstraklasa: 4. kolejka
10 sie 2018 18:00
90+3'

Znów strzelał Petteri Forsell. Znów bardzo ładne uderzenie i jeszcze raz świetnie obronił Dusan Kuciak.

15
9
3
1
1
90+3'

Jeszcze będzie jeden rzut wolny dla Miedzi.

5
5
2
1
12
90+1'

Z rzut wolnego piękny strzał oddał Petteri Forsell. Znakomicie obronił jednak Dusan Kuciak.

13
9
1
1
90'

Doliczone trzy minuty. Będzie rzut wolny dla Miedzi. Okazja do strzału na bramkę.

6
7
5
3
9
90'

Ariel Borysiuk oddał strzał z dystansu, ale Anton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

8
2
1
1
89'

Szybka akcja Lechii. Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, ale wrzutkę zablokował Frank Adu Kwame.

1
1
1
2
5
86'

Strzał z ostrego kąta na bramkę Lechii. Dobrze obronił Dusan Kuciak. Uderzył Wojciech Łobodziński.

5
4
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
7
1
84'
83'

Miedź Legnica rozgrywa piłkę na połowie Lechii Gdańsk.

1
1
3
80'

Gospodarze rozegrali rzut wolny. Strzelał Filip Mladenović, ale to było niecelne uderzenie.

1
2
2
7
80'

Będzie rzut wolny dla Lechii niemal z narożnika pola karnego.

4
1
2
1
76'

Strzał z dystansu na bramkę Lechii. Uderzenie Fabiana Piaseckiego było jednak niecelne.

5
1
1
1
76'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Karol Fila.

8
6
5
2
3
73'

3
70'

Kolejna akcja Wojciecha Łobodzińskiego i znów blisko było gola. Poprzeczka uratowała Lechię przed stratą bramki. Wcześniej bramkarza gospodarzy starał się zaskoczyć Petteri Forsell. Wynik jednak bez zmian.

8
3
2
2
9
68'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Michał Mak.

67'

Z około 15 metrów strzelał Wojciech Łobodziński. To uderzenie zostało zablokowane. Śmiało atakuje Miedź Legnica.

1
3
65'

Jeszcze jedna groźnie akcja Miedzi. Strzelał na bramkę Lechii Marquitos. Świetnie obronił Dusan Kuciak.

8
6
1
1
64'

Efektownie dryblował Wojciech Łobodziński, dogrywał przed bramkę, lecz tam niecelnie strzelał jeden z zawodników Miedzi.

4
2
2
1
63'

Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii, potem jeszcze wrzutka Ojamy. Dobrze piłkę wybijają obrońcy Lechii.

3
4
1
1
2
61'

Miedź Legnica szuka okazji na gola, ale dobrze w defensywie prezentuje się Lechia Gdańsk.

5
1
1
56'

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Asystował mu Lukas Haraslin. Lukas Haraslin podał do Lipskiego, a ten pięknie przymierzył zza pola karnego! Lechia Gdańsk prowadzi 2:0!

43
22
4
6
6
54'

Znów dobrze spisał się Anton Kanibołocki, który obronił strzał Flavio Paixao z kilku metrów.

7
1
2
1
4
51'

Świetną okazję miał Jakub Arak! Po zagraniu w pole karne Haraslina napastnik strzelał na bramkę, lecz dobrze obronił Anton Kanibołocki.

9
1
1
1
2
51'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu w pole karne główkował teraz Fabian Piasecki.

3
3
1
1
50'

Henrik Ojamaa dośrodkował w pole karne, piłkę trącił Dusan Kuciak, a chwilę później wybił ją Ariel Borysiuk. Bardzo groźna akcja Miedzi.

5
3
1
1
1
49'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

8
2
2
2
46'
45'

Doliczone dwie minuty.

5
4
1
1
2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Stolarski.

Lechia Gdańsk
2
2
4
3
10
42'

Z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Lechii. Uderzenie zostało zablokowane.

4
4
3
39'

Gol! Strzelił Jakub Arak. Asystował mu Paweł Stolarski.

Najpierw groźną akcję przeprowadziła Miedź, ale chwilę później Lechia strzeliła gola. Po dośrodkowaniu Stolarskiego świetny strzał głową oddał Arak! Piłka po koźle wpadła do bramki.

55
30
4
4
12
37'

Świetnie w pole karne Miedzi dośrodkował Lukas Haraslin. Na piłkę nabiegał Flavio Paixao. Zabrakło już jednak celnego strzału.

8
2
2
4
2
35'

Gra już wznowiona.

6
4
1
1
3
34'

Pomocy medycznej potrzebuje teraz Dusan Kuciak. Mamy chwilową przerwę w grze.

1
1
1
5
3
34'

Tym razem zbyt mocne zagranie Mateusza Piątkowskiego. Zanosiło się na groźną akcją Miedzi.

2
4
1
1
2
33'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Lechii Gdańsk. Piłkę wybił Błażej Augustyn.

6
3
3
1
1
30'

Po akcji Henrika Ojamy i zagraniu w pole karne z woleja niecelnie strzelał Fabian Piasecki. Ładna ofensywna akcja Miedzi Legnica.

5
6
5
3
3
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Lechii gospodarze zdołali wybić piłkę.

8
3
4
3
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa.

5
3
2
1
6
26'

6
3
3
1
1
25'

Chwilowa przerwa w grze. Ucierpiał Błażej Augustyn. Potrzebna jest pomoc medyczna.

3
2
3
2
21'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Fabian Piasecki. To było niecelne uderzenie.

8
1
1
1
1
20'

Znów rzut wolny dla Miedzi. Tym razem dobra okazja do strzału na bramkę Lechii.

4
3
3
19'

Groźnie było pod bramką Miedzi. Najpierw ładnie dośrodkował Lukas Haraslin, a później Paweł Stolarski. Ostatecznie piłkę złapał Anton Kanibołocki.

2
1
2
2
18'

Lechia przy piłce. Gospodarze spokojnie rozgrywają ją w okolicy środka boiska.

1
3
1
1
14'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Patryk Lipski. Uderzenie było jednak niecelne.

4
7
2
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcy Lechii wybili piłkę.

7
4
1
1
13'

Będzie rzut wolny dla Miedzi. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
2
5
12'

Piłka w bramce Miedzi Legnica, ale sędzia odgwizdał spalonego. Gol słusznie nie został uznany.

1
2
1
6
10'

Dobrze w defensywie piłkarze Lechii. Przerwali ofensywną akcję Miedzi.

1
4
1
3
7'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

3
1
2
4'

Lechia Gdańsk rozgrywa piłkę na połowie Miedzi. Przed chwilą w polu karnym strzelał Flavio Paixao, lecz został zablokowany.

7
3
2
2
2'

Rzut wolny dla Lechii. Dośrodkowywał Filip Mladenović. Piłka została wybita, po chwili znów znalazła się w polu karnym gości, ale złapał ją Anton Kanibołocki.

5
1
6
17:39

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.