Furman dośrodkował z rzutu wolnego i... spalony. Jak tak można grać?

9
7
9
90+2'

Wisła Płock kradnie sekundy, goście coraz bliżej urwania punktu. Na to się do przerwy nie zanosiło.

11
9
4
6
13
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

11
2
7
6
7
89'

Gdyby krakowianie handlowali pudłami, byliby milionerami.

19
16
6
4
8
88'

Cóż za pudło Wojtkowskiego. Rezerwowy uderzał z ok. 11 metrów! To jest niemożliwe!

8
7
3
1
10
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Łasicki.

Wisła Płock
5
3
7
2
8
87'

Lewa strona Wisły Płock... spaceruje. Merebaszwili nie ma ochoty biegać. Dziwne zachowanie gości.

5
7
4
5
7
87'

Ależ błędy w ustawieniu popełniają goście, jednak gospodarze nie potrafią tego wykorzystać.

7
2
3
2
2
84'
10
6
5
3
2
84'

Wisła Kraków gra z przewagą jednego zawodnika, jednak nie potrafi tego wykorzystać.

7
7
3
1
2
82'

Furman dośrodkował, Lis zaspał w bramce, a Uryga z bliska spudłował! Szczęście mieli gospodarze.

6
5
4
8
6
80 '

Po dograniu Pietrzaka głową uderzał Ondrasek. Napastnik źle trafił w piłkę i Daehne pewnie ją złapał.

8
4
3
3
4
77'

Ricardinho leży przy linii bocznej. To po starciu z Maciejem Sadlokiem ucierpiał Brazylijczyk.

5
6
5
6
9
komentarz

Pojedynek obserwuje 11 025 spragnionych dobrej piłki kibiców.

5
2
4
3
4
75'

Lis zderzył się z Dźwigałą, ale wcześniej spalony i sędzia przerwał grę. A bramkarz chwilę później faulował gracza Wisły Płock. Szczęście mieli krakowianie.

3
3
7
7
8
74'
10
2
3
3
1
74'
3
2
6
3
3
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vullnet Basha.

Wisła Kraków
5
1
4
1
3
70'

Uderzenie z dystansu Sadloka, piłka minęła bramkę gości.

8
3
7
3
4
69'

Łzy w oczach obrońcy Wisły Płock, jednak sędzia swojej decyzji nie zmieni.

3
2
4
12
16
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Patryk Stępiński.

15
10
8
11
21
68'

Dogranie z rogu i Wasilewski głową tuż obok dalszego słupka!

3
2
4
2
4
65'

Gol! Strzelił Ricardinho. Asystował mu Nico Varela. Nie trafiasz na 2:0 to dostajesz gola na 1:1. Szybka akcja płocczan, Merebaszwili dośrodkował. Varela zgrał piłkę głową, a Ricardinho z bliska do siatki. Również głową. 1:1!

34
22
5
9
21
65'

Imaz uderzył ponad Daehne, ale trafił w poprzeczkę. Piłkę do pustej bramki dobijał Małecki i... przestrzelił. To się nie dzieje. Kiedyś napisalibyśmy, że gracze z Luksemburga by to nawet trafili. Teraz...

7
14
5
2
6
63'
3
3
3
1
1
63'

Ponownie przeważają gospodarze, płocczanie byli groźni przez moment.

5
2
2
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szymański. Kapitan Wisły Płock zabawił się w pana Sławka z Canalu+. Na to arbiter nie chciał pozwolić.

3
7
2
6
3
58'

Bartkowski uderzał z woleja, ale źle trafił w piłkę. Po chwili błąd Daehne, jednak płocczan uratował spalony.

2
2
3
1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Stępiński.

6
1
4
5
1
56'

Coraz groźniej pod bramką gospodarzy. Gdzie jest Wisła Kraków z 1. połowy?

5
4
2
2
1
55'

Z dystansu uderzał Merebaszwili, Lis odbił piłkę, ale po chwili ją złapał.

4
4
1
52'

Cóż za pudło Ricardinho! Gracz płocczan uderzał z ok. 7 metrów. Jak on nie trafił?

4
4
2
2
2
50'

Ondrasek uderzył z ok. 16 metrów i zestrzelił budkę z goframi na rynku.

5
7
1
2
50'

Aktywniejsza po przerwie jest Wisła Płock, ale gospodarze nie chcą zgodzić się na zmianę obrazu meczu.

5
5
47'

A w Krakowie, na Brackiej, tzn. na Reymonta pada deszcz. Wciąż pada deszcz.

4
5
3
3
3
46'

I już groźnie pod bramką krakowian. Dogrywał Szwoch, Ricardinho głową spudłował!

6
4
3
3
3
46'

Wracamy do gry! Czy Wisła Płock obudzi się?

3
3
1
2
45'

Doliczone zostało 60 sekund.

4
3
2
1
2
45'

Daehne niemal na środku boiska wybił piłkę spod nóg rywala.

5
2
45'

Uderzenie z ostrego kąta Ricardinho, Lis na rzut rożny.

2
1
1
1
5
44'

Varela do Ricardinho. Sędzia uznał, że był spalony. Był, ale niewielki.

2
2
3
1
42'

Nafciarze bez oktanów, nic im nie wychodzi. Dariusz Dźwigała dopiero zaczął pracę w Płocku.

6
1
1
1
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman. To nagroda za "pracę" łokciem.

Wisła Płock
6
7
3
3
6
39'

Ondrasek do Imaza, płaski strzał obronił Daehne! Bramkarz ponownie uratował gości.

7
3
2
2
37'

Płocczanie starają się zaatakować, jednak nie klei im się gra.

3
5
3
3
5
35'

Krakowianie wciąż czują krew. Małecki prostopadle do Boguskiego, Daehne zdążył do piłki.

7
8
4
4
3
33'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Rafał Boguski. To ci Zdenek! Cóż on zrobił! Wasilewski do Boguskiego, ten klatką przed polem karnym do Ondraska, który kapitalnie z woleja niemal w samo okienko. Tekla musi od nowa budować pajęczynę w bramce. 1:0!

58
29
14
12
18
33'

Cały czas lepiej wyglądają gospodarze, ich akcje mogą się podobać. Jednak na tablicy wciąż widnieją dwa jajka.

3
5
1
2
31'

Pietrzak dośrodkował z prawej strony, Ondrasek głową ponad bramką.

2
1
3
1
1
29'

Krakowianie cały czas przeważają, goście sporadycznie wychodzą z własnej połowy.

10
4
5
2
4
28'

Z ok. 27 metrów uderzył Kort, Daehne kapitalnie na róg!

12
4
3
2
2
27'

Pan Furman sfaulował Korta. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

3
1
6
3
6
25'

Z dystansu mocno, ale metr ponad bramką przymierzył Kort.

6
4
2
1
23'

Strzał z pola karnego Małeckiego Thomas Daehne, po chwili bramkarz położył nogę na... barku Imaza. Dziwna interwencja.

4
2
4
1
22'

Optyczna przewaga Wisły Kraków, ale wciąż bez goli pod Wawelem.

7
2
4
2
1
19'

Jesus Imaz chciał przelobować Daehne, do szczęścia zabrakło niewiele.

4
2
7
4
3
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Boguski.

5
3
6
8
3
15'

Stępiński ryzykownie, ale w ostatnim momencie uratował płocczan wślizgiem wybijając piłkę spod nóg Imaza.

8
4
1
3
3
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gości główkował Imaz, tuż obok słupka!

5
1
4
3
6
13'

Rzut wolny dla gości. Dogrywał Stilić, ale... spalony.

3
2
5
6
4
10'

Zaczęło się. Dominik Furman trafił przypadkowo w twarz rywala, ale już zaczyna dyskusje z arbitrem. To się już staje nudne. Piłkarz, trener, sędzia...

5
7
4
4
15
8'

Teraz dogranie w pole karne Nafciarzy, jednak zbyt mocno.

3
2
4
2
1
7'

Stilić dośrodkował z rzutu wolnego, ale czujny był Lis i złapał piłkę niczym ten mniejszy lis kurę z kurnika.

4
6
2
2
4'

Ładna wymiana piłki przez krakowian, ale w ostatniej chwili czujny był jeden ze stoperów z Płocka.

5
2
1
1
1
3'

W Krakowie pada, ale piłkarze nie są z cukru i powinni dać radę. Póki co niewiele się dzieje.

8
5
2
1
3
19:41

Trochę hazardu przed meczem. Trwa losowanie.