3
3
3
88'

Maciej Dąbrowski wyskoczył najwyżej we własnym polu karnym i uniemożliwił oddanie strzału wszystkim zawodnikom z Krakowa. KGHM Zagłębie Lubin musi zachować koncentrację jeszcze przez kilka minut.

2
1
2
85'

Cracovia ma ostatnie szanse na zapunktowanie. To już piąta kolejka, a jej konto jest prawie puściutkie. Krakowianie bili rzut rożny, ale nie zaskoczyli swoich przeciwników.

4
3
1
1
82'
ZMIANA
80'

Na ewentualne wyrównanie zostało 10 minut.

2
1
5
79'
ZMIANA
77'

Pojedynki Javiego Hernandeza z Dominikiem Hładunem stają się ozdobą meczu w Krakowie. Dotychczas bramkarz KGHM Zagłębia Lubin znajduje sposób na zatrzymanie wszystkich strzałów gospodarzy, choć niektóre z nich są naprawdę trudne do obronienia.

5
3
1
74'

Javi Hernandez mierzył z rzutu wolnego po zagraniu ręką Sasy Balicia. Pomocnik Cracovii skierował piłkę w światło bramki, tyle że z interwencją zdążył Dominik Hładun.

2
2
1
72'
ZMIANA
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Sygnał do ataku daje gospodarzom Sergei Zenjov, po którego uderzeniu piłka wylądowała w bocznej siatce.

2
1
1
1
65'

Maciej Gostomski odpowiedział na niedawną interwencję Dominika Hładuna dobrym chwytem po uderzeniu Łukasza Janoszki. Ten ostatni próbuje zrehabilitować się za zmarnowanie rzutu karnego w poprzednim meczu.

3
2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Tuszyński za uderzenie w twarz przeciwnika.

3
2
1
2
1
62'

Sebastian Strózik dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jego strzał nie sprawił problemu Dominikowi Hładunowi. Bramkarz przyjezdnych zaprezentował pewny chwyt.

3
2
1
1
2
60'
ZMIANA
59'

W odpowiednim momencie podłączył się do ataku Cornel Rapa, tyle że po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów wypadałoby obsłużyć któregoś z kompanów precyzyjnym dośrodkowaniem. Tego zabrakło Rumunowi.

3
2
1
1
1
56'

Krótka przerwa w grze jest spowodowana urazem Dominika Hładuna. Bramkarz ucierpiał w starciu z Sebastianem Strózikiem.

5
2
2
1
2
54'
ZMIANA
53'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za faul na Mateuszu Wdowiaku.

3
4
52'

Najbardziej konkretny zawodnik w ofensywie.

4
5
50'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić za faul na Sebastianie Stróziku.

3
2
2
1
1
49'

Filip Starzyński ułożył sobie na stopie piłkę, po czym ekspresowo oddał uderzenie. Pudło! Maciej Gostomski nie musiał interweniować po próbie wychowanka Wicheru Przelewice.

5
1
1
1
46'

17:12

Miedziowi bliżej zwycięstwa po pierwszej połowie.

3
45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Filip Jagiełło.

Pierwsze w sezonie trafienie na stadionie Cracovii stało się faktem! Jego autorem Bartłomiej Pawłowski, który znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, a następnie popisał się precyzyjnym strzałem po podaniu Filipa Jagiełły.

31
17
7
8
15
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

6
4
2
2
3
43'

Piłka w bramce KGHM Zagłębia Lubin, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Nie ma gola. Strach zajrzał w oczy Miedziowych, w których polu karnym strzalali kolejno Javi Hernandez oraz Filip Piszczek.

2
4
2
7
5
43'

Ostatnie szanse obu klubów na zdobycie gola w pierwszej połowie. Kibice chętnie zobaczą jeszcze jakiś zryw przed kwadransem odpoczynku.

2
2
41'

Ołeksij Dytiatjew zagrał niedokładnie w momencie wyprowadzenia piłki z własnej połowy. Wcześniej podobnie nie popisał się Michał Helik. Takie zagrania mogą deprymować.

1
3
37'

Bramkarze dotychczas interweniują bez zarzutu. Dobra reakcja i skuteczne wyjście na przedpole Dominika Hładuna, który wyprzedził Sebastiana Strózika.

3
1
1
36'

Javi Hernandez poradził sobie z przeciwnikiem, wypracował sobie miejsce do oddania strzału, po czym wykonał źle ostatni element ataku. Piłka po uderzeniu pomocnika Cracovii przeleciała obok bramki Dominika Hładuna.

2
1
1
1
34'

Dwa pojedynki Lubomira Guldana z Filipem Piszczkiem. Radzi sobie jakoś doświadczony obrońca KGHM Zagłębia Lubin z napastnikiem Cracovii.

3
1
1
31'

Na zdjęciu poniżej Cornel Rapa, który sprokurował niebezpieczny stały fragment na obrzeżach pola karnego Cracovii. Rumun zablokował ręką piłkę po strzale Bartłomieja Pawłowskiego. Do rzutu wolnego podszedł Filip Starzyński i trafił prosto w mur.

5
1
2
2
30'

Kto przełamie impas strzelecki?

2
2
1
1
28'

Sebastianowi Strózikowi nie udało się oddać niebezpiecznego strzału po dośrodkowaniu Mateusza Wdowiaka. Dobiega powoli końca drugi kwadrans i nadal bezbramkowo na stadionie Cracovii.

3
2
1
1
2
26'

Nic wynikło z rzutu rożnego Miedziowych, a piłka trafiła ponownie w posiadanie zespołu z Krakowa.

1
1
3
2
24'

Maciej Gostomski! Bramkarz Cracovii odpowiedział na wysokich lotów interwencję Dominika Hładuna sprzed kilku minut. Powstrzymał futbolówkę po uderzeniu Damjana Bohara. Tylko korner dla KGHM Zagłębia Lubin.

2
1
1
1
23'

Sasa Balić powstrzymał Javiego Hernandeza. Nie minęła minuta i nadbiegł jeszcze Sebastian Strózik. Na kąśliwe uderzenie młodziana musiał uważać bramkarz z Lubina.

2
1
20'

Kolejne dwa stałe fragmenty dla Cracovii. Ostatecznie zamieszanie wyjaśnił Dominik Hładun, który zaprezentował piąstkowanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
1
17'

Rozpędzają się podopieczni Michała Probierza. Ostatnie minuty należą do nich.

4
4
15'

Sebastian Strózik szarżował po połowie KGHM Zagłębia Lubin. Pomocnik wymanewrował w prosty sposób Macieja Dąbrowskiego, ale na posterunku był jeszcze Dominik Hładun. Bramkarz gości nie dał się oszukać w pojedynku sam na sam.

3
1
1
2
13'

Zwlekał z oddaniem strzału Mateusz Wdowiak aż upadł w polu karnym przyjezdnych. Zdaniem sędziego Łukasza Szczecha nie było tam przewinienia i podstaw do podyktowania jedenastki.

1
1
1
2
3
11'

Do podstawowego składu lubinian powrócił Filip Starzyński. Po jego zagraniu z rzutu wolnego próbował zdobyć gola Patryk Tuszyński, jednak nie urwał się gospodarzom.

2
2
1
1
10'

Pasy starają się przerwać swój impas.

2
1
1
1
1
8'

Festiwal stałych fragmentów na początku spotkania. Maciej Gostomski i Dominik Hładun nie znaleźli się jeszcze w poważnych opałach.

2
1
2
2
7'

Podobna sytuacja, tyle że tym razem KGHM Zagłębiu Lubin udało się oddać strzał po dośrodkowaniu Bartłomieja Pawłowskiego z rzutu rożnego. Sasa Balić główkował zbyt lekko.

2
1
5'

Pierwszy korner dla Miedziowych. Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się standardowo Bartłomiej Pawłowski. Przyczajeni w polu karnym Cracovii przyjezdni nie doczekali się dokładnego dośrodkowania.

2
2
1
3'

Diego Ferraresco pognał na skrzydle. Odważna akcja bocznego defensora Cracovii nie zakończyła się dobrym dośrodkowaniem. KGHM Zagłębie Lubin nie miało problemu z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

17:12

KGHM Zagłębie Lubin przegrało dwa poprzednie mecze. Dlatego Miedziowym nieco zepsuło się samopoczucie po udanym początku sezonu. W piątek spróbują ponownie podskoczyć w tabeli kosztem Pasów.

2
1
17:12

Jedenastka wybrana przez Michała Probierza.

3
2
17:04

Cracovia jeszcze nie zwyciężyła w tym sezonie Lotto Ekstraklasy. Za nią dwa zremisowane i tyle samo przegranych meczów. Tydzień temu podopieczni Michała Probierza podzielili się punktami z Pogonią Szczecin.