Arbiter doliczył mecz o minimum 5 minut.

3
5
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Michał Janota. Płocczanie zbyt mocno się otworzyli. Janota znalazł Siemaszkę, a ten już spojrzał tylko na bramkę i strzelił na 3:1. Mamy po meczu!

35
19
5
5
8
89'

Ricardinho zdecydował się na strzał przewrotką! Niewiele chybił.

14
8
4
5
5
86'

Głową strzelał Uryga, pewnie piłkę złapał Steinbors.

12
6
1
1
3
86'

Po rzucie wolnym Stilicia, piąstkował Steinbors.

10
7
2
4
6
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Damian Zbozień. Po dalekim dośrodkowaniu Zbozienia, gola głową strzelił Jankowski!

42
26
5
5
6
82'

Carlitos Oliveira zatańczył w polu karnym rywala. Niewiele zabrakło mu do pokonania Steinborsa. Wisła dąży do strzelenia drugiego gola.

6
8
2
3
3
79'
ZMIANA
78'

Jankowski zbyt głęboko wrzucił piłkę. Złapał bramkarz Wisły.

2
2
2
4
76'

Mecz ogląda 4082 widzów.

4
9
5
5
4
74'
ZMIANA
73'

Po wrzutce z rzutu wolnego Stilicia, dwa strzały oddał Alan Uryga. Raz piłkarz Arki zablokował uderzenie, a przy drugiej próbie środkowy obrońca minimalnie chybił.

2
1
4
3
4
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Siemaszko. Sfaulował Stefańczyka.

4
4
3
4
6
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardinho. Po błędach płocczan zdobył bramkę dla swojej drużyny.

Wisła Płock
26
14
6
11
16
68'

Strzał Stępińskiego z dystansu. Trafił jednak z rywala.

3
4
3
2
68'

Szansa Wisły, Danch uratował swój zespół.

6
5
4
1
67'
ZMIANA
4
2
2
2
1
67'
ZMIANA
65'

Stuprocentowa szansa Arki! Janota podał do Kolewa, a ten zaprzepaścił doskonała szansę na podwyższenie rezultatu.

3
2
3
11
9
65'

Rzut rożny Furmana, piłkę odbili Arkowcy.

4
2
2
1
4
64'

Na strzał z dystnsu zdecydował się Furman. Obronił Steinbors. To mógł być piękny gol!

6
3
1
1
61'

Uraz Adama Marciniaka. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
3
3
57'
ZMIANA
57'

Zbozień podał do Janoty, a ten posłał bombę w kierunku bramkarza! Tym razem Daehne był doskonale ustawiony. Mogło być 0:2!

7
7
9
4
5
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Goran Cvijanović. Cvijanović zobaczył doskonale ustawionego Kolewa, który wykorzystał brak koncentracji płocczan w obronie. Arka pierwszy raz w tym sezonie wyszła na prowadzenie!

26
21
7
7
11
53'

Nabil Aankour został "skasowany" przez Daehne po interwencji w polu karnym. Mocno zamroczyło Marokańczyka. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że może grać.

1
1
1
51'

Thomas Daehne piąstkował po rzucie rożnym Arki.

2
2
1
49'

Aankour został przewrócony w polu karnym Wisły. Bardzo prosto oszukał go Uryga.

1
1
1
47'

Duża szansa Arki! Najpierw piąśtkował Daehne, a strzał Marciniaka zablokował Szymański.

8
4
5
1
1
46'

Nabil Aankour w 11. sekundzie drugiej połowy wywalczył rzut rożny dla Arki.

3
1
1
1
3
czas Druga połowa
45+1'

Gdynianie zażegnali zagrożenie po rzucie rożnym.

2
2
1
1
2
45'

Arbiter przedłużył o minimum minutę czas gry I połowy.

1
1
1
1
1
45'

Nico Varela przeprowadził dynamiczną akcję prawą stroną boiska. Wywalczył rzut rożny.

3
2
1
44'

Długa ofensywna akcja Wisły Płock, piłkę wybił Michał Janota.

1
1
1
2
41'

Na strzał z dystansu zdecydował się Ricardinho. Piłka trafiła w słupek, co uratowało Arkę przed stratą gola.

9
4
2
2
5
40'

Po wrzutce Cezarego Stefańczyka piłka minęła wszystkich piłkarzy i wyleciała za boisko.

2
2
1
1
3
37'

Sołdecki podał piłkę do Zbozienia. Ten zgubił Stępińskiego i oddał celny strzał. Na posterunku stał jednak Thomas Daehne.

1
1
1
34'

Ale stracona szansa Arki Gdynia! Rafał Simaszko wyszedł sam na sam z bramkarzem i podał krytemu Kolewowi. Ten oddał piłkę Siemaszce, ale był tam już Daehne. Taka szansa może się szybko nie powtórzyć!

6
3
8
8
12
33'

Z bardzo trudnej pozycji strzelał Ricardinho. Czwarty niecelny strzał Wisły w tym meczu. Arka jak dotąd oddała jeden niecelny strzał.

3
1
1
32'

Dośrodkowywał oczywiście Furman, strzelał Adam Dźwigała. Obrońca strzelił nad poprzeczką rywala.

4
3
1
1
2
31'

Ciekawa, jednak zbyt mocna wrzutka Furmana. Po interwencji Steinborsa, od rożnego Wisła.

3
2
1
27'

Stefańczyk wrzucał piłkę w pole karne, ale zbyt mocno przeciągnął to podanie. Od bramki Steinbors.

2
2
1
1
3
25'

Ulala! Co za szansa Wisły Płock! Z 30. metra strzelał Damian Szymański, po jego potężnym uderzeniu piłka trafiła w słupek!

9
7
3
4
4
24'

Po błędzie Thomasa Daehne strzelał Siemaszko, piłka powoli dotoczyła się za boisko na granicy linii pola karnego.

1
1
1
1
1
21'

Furman podał z rzutu wolnego do Urygi, ten główkował pięć metrów od słupka. Mimo wszystko, była to jak dotąd najlepsza okazja bramkowa w tym meczu. Nie świadczy to jednak o realnym zagrożeniu tego zagrania, a o tym co piłkarze obu zespołów pokazywali dotychczas.

1
2
1
2
19'

Próba Oskara Zawady, jednak napastnika szybko sprowadził na ziemię Steinbors, łatwo łapiąc piłkę.

2
2
1
19'

Dobra wrzutka Furmana. Piłkarze Arki byli jednak dokładni w destrukcji.

2
1
1
1
2
18'

Po czterech autach z rzędu, Varela wywalczył tym razem rzut rożny dla Wisły.

2
2
1
1
15'

Michał Janota zatańczył z piłką pod polem karnym rywali, jednak przy efektownym obrocie przeturlał piłkę za boisko.

1
2
1
1
13'

Arka próbowała przeprowadzić akcję, Kolew stał jednak cztery metry za linią obrony. Niekwestionowany spalony.

1
1
1
12'

Michał Janota będąc na środku boiska zdecydował się na długie podanie w kierunku bramkarza rywala - rzeczywiście, piłkę złapał właśnie Daehne. Piłkarze obu zespołów się starają, tego im nie można odmówić, ale z dokładnością podań mają spore problemy.

1
1
1
11'

Z rzutu rożnego Goran Cvijanović, chciałby on chyba jednak zapomnieć o tym dośrodkowaniu.

2
1
1
1
1
10'

Alan Uryga zablokował wrzutkę Rafała Siemaszki. Rzut rożny dla Arki.

1
1
1
3
2
9'

Piłkarze Arki zgubili piłkę na własnej połowie. Dwa podania do przodu Wisły i kolejna strata, tym razem płocczan. Stracona szansa gospodarzy.

1
1
1
7'

W pole karne wrzucał Nabil Aankour. Rafał Siemaszko nie zdołał jednak zamknąć tej akcji.

2
2
3
4
5'

Oskar Zawada przepychał się w polu karnym Arki Gdynia. Był jednak umiejętnie powstrzymywany przez Helstrupa. Piłka dla Steinbrosa.

2
4
2
1
4'

Daleki aut Zbozienia w pole karne. Jeden z piłkarzy Arki jednak faulował. Piłka dla płocczan.

1
1
2
1'

Pod bramkę Arki próbował wbiec Giorgi Merebaszwili, piłkę wybili gdynianie.

4
3
2
2
czas Start meczu
17:53

Główni aktorzy widowiska wyszli na boisko. Na trybunach niewielu kibiców.

2
4
2
2
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Płocku?