8
6
35
87'

Sędzia nie przyznał tym razem rzutu karnego drużynie z Płocka, choć Damian Szymański spojrzał błagalnym wzrokiem w kierunku Jarosława Przybyła.

10
9
6
14
47
84'

Rozprężyli się przyjezdni i była szansa na drugiego gola dla Legii Warszawa. Interweniował jednak Thomas Daehne po uderzeniu Mateusza Wieteski.

28
9
10
10
31
82'

Gol! Strzelił Carlitos.

Legia Warszawa zdobyła gola honorowego. Carlitos wykorzystał swoją trzecią sytuację podbramkową w tym meczu. Nowy napastnik mistrza Polski przymierzył z rzutu wolnego w okienko. Po wcześniejszym trafieniu Dominika Furmana jest drugie w tym spotkaniu z rzutu wolnego!

Legia Warszawa
59
42
34
91
239
81'
16
4
3
3
4
78'

Nico Varela rozpędził się po przechwycie jednego z jego kompanów. Zdążyli wrócić piłkarze ze stolicy Polski i zapobiegli stracie piątego gola.

22
10
5
6
7
77'

Piękna niedziela dla zawodników z Płocka.

57
28
2
2
75'

15860 kibiców ogląda mecz na żywo z trybun. Większość jest rozczarowana tym co widzi.

93
66
5
2
4
74'

Gol! Strzelił Nico Varela.

Pogrom, nokaut, upokorzenie! Legia Warszawa ponosi wstydliwą porażkę na własnym stadionie. 4:0 dla zespołu będącego przed meczem blisko strefy spadkowej po uderzeniu Nico Vareli z rzutu karnego.

Wisła Płock
336
223
27
17
26
72'

Rzut karny dla Wisły Płock! Kolejna świetna szansa na zdobycie gola dla Nafciarzy po faulu Krzysztofa Mączyńskiego na Jakubie Łukowskim.

133
94
7
7
6
71'

Alan Uryga główkował po centrze Dominika Furmana obok bramki. W tej sytuacji grę wznowi Arkadiusz Malarz, który ma mnóstwo pretensji do swoich obrońców.

12
3
3
2
4
70'

Grający w dziesięciu gospodarze mogą jeszcze uratować twarz zdobywając przynajmniej gola honorowego. Wyczekujący od tygodnia zwycięstwa przyjezdni nie dają się jednak zdominować.

10
19
5
2
1
68'

Akcja najbardziej wysuniętych zawodników Legii Warszawa. Jose Kante uruchomił podaniem Carlitosa, który nie zastanawiał się długo i strzelił. Nie przymierzył jednak tak jak sobie wymarzył.

8
5
2
3
67'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Dźwigała za ostre przewinienie.

Wisła Płock
1
3
3
3
12
65'

Poderwał się Cristian Pasquato, którego strzał po ziemi nie miał prawa zaskoczyć dobrze dysponowanego Thomasa Daehne. Po przeciwnej stronie boiska ripostował Mateusz Szwoch, jednak prosto w przeciwnika.

7
4
4
4
3
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Inaki Astiz.

Jednym z antybohaterów meczu przy Łazienkowskiej jest natomiast Inaki Astiz. Doświadczonego defensora również nie ma już na murawie. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka za przerwaniem faulem kontrataku.

147
105
11
6
12
62'

Opuścił boisko jeden z bohaterów tego spotkania.

18
10
5
3
3
61'
9
2
14
8
10
60'
58'

Thomas Daehne na razie nie do pokonania. Bramkarz płocczan poradził sobie niedawno ze strzałem Carlitosa, a tym razem zatrzymał piłkę po uderzeniu Jose Kante z ostrego kąta.

27
18
2
3
6
56'

Rozpędzili się piłkarze z Płocka na lewym skrzydle. Futbolówka po dośrodkowaniu Dominika Furmana spadła blisko Nico Vareli oraz Damiana Szymańskiego. Obu zawodnikom nie udało się oddać celnego uderzenia.

23
10
5
6
11
54'

Takie sytuacje Carlitos powinien wykorzystywać z zamkniętymi oczami. Był totalnie niepilnowany w polu karnym Nafciarzy, mimo to strzelił prosto w ich bramkarza!

13
30
4
5
13
51'

Po stracie trzeciego gola Legia Warszawa jest już chyba pogodzona ze zbliżającą się porażką. Wymienia podań, ale z równie mało imponującym skutkiem jak przed przerwą.

61
36
6
5
8
49'

Gol! Strzelił Ricardinho.

Druga połowa rozpoczyna się dla Wisły Płock równie dobrze jak pierwsza! Piłka ponownie ląduje w bramce Arkadiusza Malarza po strzale bardzo dobrze dysponowanego Ricardinho. Akcja została rozkręcona przez Nico Varelę, który pobiegł w kierunku linii bramkowej po wymanewrowaniu Mateusza Hołowni.