2
4
9
84'

Znowu groźnie w polu karnym Górnik. W akcji padł Bochniewicz, który został uderzony przez Loskę. Bramkarz zamiast w piłkę trafił w obrońcę.

5
10
3
5
6
84'

Potężny strzał Halilovicia, Loska końcami palców wybił piłkę na róg!

13
4
2
4
5
80'

Ondrasek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Loską. Obrońca w ostatniej chwili zablokował podanie.

3
1
3
8
77'
ZMIANA
11
6
2
1
76'

Strzał sprzed pola karnego odbił Lis, poprawka Smugi bardzo niecelna. Powinno być 1:3.

8
6
2
2
3
72'

Gra w środku pola. W meczu wszystko już wiadomo. Górnik walczy o honor, a Wisła o dobicie rywala.

9
6
3
4
7
69'
ZMIANA
69'

Wydawało się, że Loska staranował Imaza. Jednak okazało się, że był spalony.

2
3
6
67'

Dogranie do Boguskiego, ale strzał z pierwszej piłki i futbolówka minęła cel.

2
2
2
2
8
66'
ZMIANA
62'

Prostopadłe podanie do Angulo, ale Hiszpan na spalonym.

12
6
4
5
7
60'

Wisła po zdobyciu trzeciego gola cofnęła się i daje pograć zabrzanom. Nic jednak dla Górnika z tego nie wynika.

10
2
5
4
5
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vullnet Basha.

12
6
2
2
17
53'

Efektowna akcja Imaza, do pełni szczęścia Wiśle zabrakło celnego uderzenia.

7
3
3
2
10
52'

Górnik mógł trafić na 1:3, Angulo głową z sześciu metrów. Jednak ponad poprzeczką.

9
2
6
6
7
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vullnet Basha. Asystował mu Rafał Pietrzak.  Kto strzela, ten się cieszy. Pietrzak z lewej strony do Bashy, a ten płasko do siatki. Piłka po drodze odbiła się od jedengo z zabrzan, ale i tak leciała w kierunku bramki. 3:0!

71
42
11
14
18
48'

Piłka w polu karnym Górnika. Goście bronią się, momentam dramatycznie. Trzeci gol dla Wisły wisi w powietrzu.

14
11
5
8
11
46'

Gramy!

16
9
3
2
2
46'
ZMIANA
7
5
4
3
3
42'

Angulo przestrzelił z kilku metrów! Chwilę wcześniej uderzenie Biedrzyckiego, po rykoszecie odbiło się od ręki Bartkowskiego.

14
6
4
6
12
42'

Strata piłki przez Wisłę, strzał Jimeneza, ale zablokowany.

3
1
2
5
39'

Z dystansu uderzał Kort, Loska sparował piłkę na róg.

17
4
4
3
3
38'

W dobrej sytuacji znalazł się Boguski. Płaski strzał, ale piłka minęła cel.

8
2
3
2
7
34'

Techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Matuszek, kilka metrów ponad bramką.

10
5
4
4
9
31'

Głową uderzał Suarez, piłka minęła jednak cel o metr.

9
7
8
5
12
30'

Anemiczny strzał Jimeneza, problemy miał Lis i w efekcie rzut rożny.

14
9
9
4
9
30'

Już jednak zgasło, o karnym mowy nie ma.

11
9
3
6
17
29'

Krakowianie domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką Suareza. W wozie VAR zapaliło się światło.

16
8
8
5
11
27'

Wisła kontroluje przebieg gry, Górnik po dobrym początku niemal nie istnieje na boisku.

14
7
2
3
6
24'

Wisła poczuła krew i atakuje. Uderzał Boguski, obok bramki. Na ławce Górnika pojawił się biały ręcznik.

23
15
6
6
9
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Asystował mu Martin Kostal. To je vyborne! - pomyślał Ondrasek, autor gola numer 5 w sezonie. Asystował Kostal, a Czech z bliska trafił na 2:0!

85
48
9
20
34
20'

Spore zamieszanie pod bramką Górnika. Efektem tylko rzut rożny. Posypali się goście po stracie bramki.

16
4
4
5
14
20'

Z woleja uderzał Imaz, ale źle trafił w piłkę i piłka minęła cel.

9
3
4
4
6
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Pietrzak. Asystował mu Martin Kostal. Piękna akcja Wisły. Kort na lewo do Pietrzaka, ten do Kostala, który odegrał mu piłkę. Mocny strzał lewą nogą pod poprzeczkę i Wisła objęła prowadzenie!

88
50
13
20
38
16'

Imaz sam na sam z bramkarzem, ale... stop. Spalony.

11
7
6
5
10
15'

Ondrasek trącił piłkę, ale ta poszybowała obok słupka.

8
5
5
2
6
14'

Uderzenie Ondraska, Loska zdołał odbić piłkę.

16
6
2
1
6
13'

Podobać mogą się akcje Górnika, Wisła dłużej rozgrywa piłkę i szans na gola nie ma.

11
6
2
3
3
10'

Z pola karnego uderzał Kostal, ale został zablokowany.

6
8
4
4
5
9'

Kontra Górnika, jednak zabrakło uderzenia. Sadlok ofiarnie wślizgiem uniemożliwił Angulo oddanie strzału.

5
6
2
5
2
8'

Wisła stara się grać kombinacyjnie, ale póki co bez okazji na gola.

9
12
3
2
6
5'

Głową uderzał Biedrzycki, Lis zdołał wyiągnąć rękę i wybić piłkę!

9
5
4
3
2
5'

Górnik stara się atakować, póki co zabrzanie prezentują się lepiej od krakowian.

11
9
5
3
6
2'

Z pola karnego uderzał Angulo, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg. Wcześniej na spalonym był Jimenez, czego nie zauważył sędzia.

4
4
12
6
5
20:23

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).