2
3
90'
89'

Zmarnowana "setka" Jankowskiego. Strzał po długim rogu o centymetry mija bramkę.

5
2
1
1
5
87'

Atomowy strzał Cristovao... tuż obok bramki.

1
1
4
4
4
86'

Kontra Arki po stracie Alexandre Cristovao. Zarandia wykorzystuje sytuację sam na sam, ale gol nie zostaje uznany. Pan Jakubik widział faul Gruzina na Heinlocie.

2
2
4
2
8
85'

Wrzesiński płasko w pole karne do Sanogo, ten strzela, ale piłka utknęła gdzieś w nogach Dancha. Nerwowa reakcja obrońcy i będzie jeszcze korner.

3
1
3
2
6
84'

Stały fragment z lewej strony boiska. Pawłowski dośrodkowal jednak prosto do rąk bramkarza.

1
1
1
81'

Drybling Janoty. Piłkarz Arki był już w polu karnym, ale tam stracił piłkę na rzecz Pawłowskiego.

1
2
1
1
78'

Zaskakujący strzał Bohdanowa z 23 metrów. Kudła rzucił się w swoją prawą stronę i odbił piłkę.

6
3
1
1
77'
75'

Medycy na murawie. Frederik Helstrup zwija się z bólu po straciu z Polczakiem.

1
1
1
1
71'

Chwilę po trafieniu Zarandii na 2:1 chcieliśmy Was zapytać czy wierzycie w wyrównanie Zagłębia... nie zdążyliśmy.

3
2
1
2
70'
68'

Gol! Strzelił Szymon Pawłowski. Asystował mu Konrad Wrzesiński.

Takie mecze lubimy! Piękny strzał z 16 metrów w górny róg i w Gdyni znów remis.

27
14
10
9
22
66'

Gol! Strzelił Luka Zarandia. Asystował mu Maciej Jankowski.

Gra na jeden kontakt przynosi gospodarzom prowadzenie! Janota do Jankowskiego, ten świetnie odgrywa piętą i w sytuacji sam na sam nie myli się Zarandia.

25
14
3
5
16
63'

Zarandia tym razem celnie z 20 metrów i piłkę "przytula" Dawid Kudła.

1
2
1
61'

Luka Zarandia odważnie wbiegł prawą stroną pola karnego. Jest strzał z ostrego kąta, ale łatwo broni Kudła.

2
1
1
2
59'

Kilka minut brzydkiej, rwanej gry.

1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak. Za faul na Nalepie.

1
4
3
komentarz

Informacja o frekwencji. 9018 osób ogląda ten mecz na żywo.

4
5
2
1
56'
55'

To powinien być gol! Wrzesiński marnuje "setkę", jest jeszcze dobitka Sanogo, ale ten nie trafia w piłkę.

2
4
2
3
3
53'

Szybka kontra Zagłębia zmarnowana przez Wrzesińskiego. Zamiast otwierającego podania do Sanogo wyszło zagranie do bramkarza rywali.

1
2
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak. Podcięty Sulewski.

2
2
1
1
49'

Podobna pozycja do tej z której padł pierwszy gol. Ponownie strzela Janota, ale tym razem zamiast soczystego uderzenia wyszedł mu kiks.

46'

Początek II połowy.

1
2
45+3'

Gol! Strzelił Vamara Sanogo.

Francuz mocno strzelił lewą nogą i mimo, że bramkarz wyczuł jego zamiary to nie był w stanie sięgnąć piłki.

22
14
6
10
18
45+2'

1
45+2'

Rzut karny dla Zagłębia! Marić zatrzymał piłkę ręką.

8
5
1
1
6
45+1'

Szymon Pawłowski zakręcił rywalami i huknął w kierunku bramki. Na linii strzału stanął jednak jeden z obrońców, a po rykoszecie piłka przeleciała obok słupka.

3
1
45'

Sędziowie doliczają 3 minuty.

2
1
43'

Przerwa w grze. We własnym polu karnym leży Andrij Bohdanow.

3
1
3
41'

Ładnie "poklepali" przed polem karnym Arki sosnowiczanie. Kończy się to wszystko technicznym uderzeniem Nowaka tuż obok celu.

3
1
2
2
2
37'

Kapitalna okazja! Janota w uliczkę do Kolewa, ten staje sam na sam z bramkarzem, ale przegrywa ten pojedynek.

3
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Vamara Sanogo. Taktyczny faul na wyprowadzającym kontrę Zarandii.

4
3
2
2
32'

Składna akcja gości. Pawłowski dogrywa przed bramkę, gdzie nadbiegał Sanogo... metr obok słupka.

2
1
2
3
4
30'

Gol! Strzelił Michał Janota. Asystował mu Michał Nalepa.

Co za strzał! Pięknie z 23 metrów w same widły!

27
17
3
4
10
28'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Zarandia. Próba wymuszenia "jedenastki" kończy się karą.

1
1
2
27'

Nalepa z 25 metrów posyła piłkę hen hen w trybuny.

1
4
1
24'

I kolejny raz Żarko Udovicić! Świetne podanie od Pawłowskiego, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem posyła piłkę wzdłuż bramki. Jest jeszcze kontakt z VAR-em, ale celowego zagrania ręką nie było.

2
1
23'

Ależ blisko! Żarko Udovicić "nawinął" obrońcę i płaskim strzałem poszukał dalszego rogu... centymetry obok słupka.

4
2
1
1
21'

Teraz fauluje Milewski i będzie dobra okazja dla Arki. Chytry strzał Bohdanowa obok muru, ale Kudła do samego końca kontrolował lot futbolówki.

2
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Janota. Bardzo brzydki faul, wynikający z frustracji po stracie piłki.

1
1
1
1
4
16'

Urwał się Vamara Sanogo. Dobre, prostopadłe podanie od Pawłowskiego i strzał przy bliższym słupku. Świetnie broni Pavels Steinbors.

5
2
1
1
13'

Celny strzał Bohdanowa sprzed pola karnego. Piłka leciała dokładnie tam, gdzie stał Kudła... w sam środek bramki.

2
1
1
1
9'

Z zawziętością gonił piłkę na lewym skrzydle Luka Zarandia. Udało się, ale impet z jakim pędził wyrzucił go za linię boczną i już niewiele mógł zrobić. Piłka u rywali.

1
1
6'

Bardzo zdenerwowany jest Zbigniew Smółka, ale jesteśmy zdania, że były podstawy, aby anulować trafienie.

2
1
1
3
4'

Gol dla Arki, ktory jednak nie zostaje uznany. Daleki wyrzut z autu Marciniaka, "pusty przelot" Kudły na przedpolu. Lekki strzał Bohdanowa i wydawało się, że bramkarz złapie piłkę. Ta jednak wturlała się do siatki. Sędzia po dłuższej chwili skonsultował się z VAR-em i dopatrzył się spalonego Helstrupa, który przeszkadzał Kudle w interwencji.

18
15
6
9
12
2'

Prostopadłe podanie w pole karne Arki, pada Wrzesiński, ale o rzucie karnym nie może być mowy.

1
1
1
1
2
15:05

Piłkarze już na boisku. Gospodarze w żółto-niebieskich strojach, goście w ciemnych, granatowo-czarnych.

1
1
15:05

Zagłębie Sosnowiec to drużyna z największą ilością straconych goli.

Czy dzisiaj straci kolejne?
Tak, Arka na pewno coś strzeli
Nie, dziś czyste kontro
4
2
15:05

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1
15:05

Witajcie z Gdyni! Przed nami pierwszy sobotni mecz 7. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Arka podejmuje Zagłebie Sosnowiec.