Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

4
3
88'
86'

Diego Ferraresso sprowokował do przewinienia Cilliana Sheridana. Gwizdek sędziego, stały fragment dla Pasów, ale daleko od bramki Mariana Kelemena.

3
1
2
1
4
83'

Airam Cabrera starał się uruchomić dośrodkowaniem z rzutu wolnego jednego z wysokich zawodników Cracovii. W tym meczu stałe fragmenty gry są jednak atutem Jagiellonii.

6
3
1
1
1
81'
80'

Łukasz Burliga zablokował dośrodkowanie Mateusza Wdowiaka. Dwóch zawodników czekało w centrum pola karnego na możliwość zdobycia gola kontaktowego, ale przytomnie interweniował zmiennik.

7
4
2
1
2
76'
76'

9510 kibiców ogląda mecz z trybun w Białymstoku. Zdecydowana większość jest zadowolona z rezultatu.

6
7
4
2
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak za brzydkie sfaulowanie Nemanji Mitrovicia.

11
4
6
2
2
74'

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Jeszcze poderwała się do walki Cracovia, jeszcze nie złożyła broni przed obliczem Jagiellonii. Trafienie na 1:3 Airama Cabrery, który dobił piłkę do bramki po tym jak Marian Kelemen nie sparował jej w bezpieczne miejsce po strzale z dystansu Michala Siplaka.

19
9
14
9
29
72'

Mała fiesta na stadionie Jagiellonii. Kibice wiedzą już, że komplet punktów pozostanie na wschodzie Polski.

11
6
3
4
3
70'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Arvydas Novikovas.

To najpewniej decydujący cios zadany drużynie z Krakowa. Jagiellonia ma już trzy gole przewagi! Cillian Sheridan jest autorem dwóch z nich. Irlandczyk strzelił celnie z bliska po akcji z udziałem Przemysława Frankowskiego oraz Arvydasa Novikovasa.

Jagiellonia Białystok
35
20
8
5
12
67'

Cracovia mogła ukarać Jagiellonię za niewykorzystaną sytuację podbramkową Przemysława Frankowskiego i jeszcze powalczyć o zapunktowanie w Białymstoku. Milan Dimun strzelił niecelnie ze szczęśliwie odbitej piłki.

3
4
2
1
2
65'

Ivan Runje podniósł się z boiska po niebezpiecznym zderzeniu z Filipem Piszczkiem. Na szczęście obaj zawodnicy są w stanie kontynuować grę.

1
1
3
1
3
63'

Przemysław Frankowski wpadł z wysoką prędkością w pole karne Cracovii, dostał podanie w tempo od Martina Pospisila i znalazł się sam na sam z Maciejem Gostomskim. Uderzenie reprezentanta Polski było minimalnie niecelne. Mógł podawać Cillianowi Sheridanowi!

4
3
3
2
3
60'

Martin Pospisil nie zrozumiał intencji Cilliana Sheridana i futbolówka po podaniu autora drugiego gola poturlała się w kierunku przeciwników.

3
3
4
3
4
57'

Niko Datković wygrał walkę z gospodarzami o dojście do piłki po wrzutce ze stałego fragmentu. Defensor Cracovii główkował prosto w Mariana Kelemena, który nie miał problemu z wykonaniem chwytu.

6
4
2
1
2
56'
53'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Guilherme Sitya.

Drugie trafienie wicemistrza Polski i jest już bardzo blisko zdobycia kompletu punktów! Guilherme Sitya asystował przy drugim golu. Tym razem z jego dośrodkowania skorzystał Cillian Sheridan, który główkował w narożnik bramki.

42
20
7
6
13
52'

Jagiellonia nie wykorzystała przewagi liczebnej i nie zamieniła kontrataku w drugiego gola. Przekombinował Arvydas Novikovas, który nie uruchomił dobrze ustawionych kompanów, a oddał uderzenie prosto w Macieja Gostomskiego.

2
1
3
1
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa za spóźniony wślizg w nogi Przemysława Frankowskiego.

8
5
4
2
4
49'

Guilherme Sitya nie opanował piłki po crossowym podaniu i ta uciekła mu poza boisko. Pozostali zawodnicy Jagiellonii powinni być poddenerwowani niefrasobliwością południowca.

5
2
4
3
3
47'

Pierwsza w tym pojedynku sytuacja podbramkowa Airama Cabrery. Nabytek Cracovii dopadł do futbolówki przed polem karnym Jagiellonii Białystok, złożył się do strzału, ale nie trafił w bramkę. Pudło!

4
6
2
4
6
46'

5
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

7
3
2
3
1
44'

Gol! Strzelił Bartosz Kwiecień. Asystował mu Guilherme Sitya.

Jagiellonię Białystok było stać na przyspieszenie w końcówce pierwszej połowy i nie zdobycie prowadzenia! Bartosz Kwiecień główkował mocno na 1:0 po dośrodkowaniu Gulherme Sityi z rzutu rożnego. Od początku meczu podopieczni Ireneusza Mamrota byli groźni po stałych fragmentach i dopięli swego.

54
30
4
6
15
41'

Ciekawy pomysł, nieudane wykonanie. Cillian Sheridan chciał zaskoczyć Macieja Gostomskiego strzałem piętą po dośrodkowaniu Przemysława Frankowskiego, ale nie trafił idealnie w piłkę.

3
3
4
4
1
40'

Ostatnie szanse obu klubów na zdobycie gola w pierwszej połowie. Akcja dwójkowa Łukasza Burligi i Bartosza Kwietnia nie zakończyła się dobrym dośrodkowaniem, nie mówiąc już o strzale.

1
1
2
2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Krótko po wejściu na murawę niebezpiecznie zaatakował wślizgiem nogi przeciwnika.

3
1
3
4
5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Hernandez za faul taktyczny na Martinie Pospisilu. Dużo przewinień w tym spotkaniu, przez co trudniej o płynne atakowanie.

4
2
2
1
2
34'
32'

Gra przerwana przez sędziego. Jakub Wójcicki ucierpiał, kiedy próbował interweniować we własnym polu karnym. Prawdopodobnie trener gospodarzy będzie musiał dokonać wymuszonej kontuzją zmiany.

1
1
2
4
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Bezjak za faul na połowie przeciwnika.

2
2
2
1
8
26'

Po faulu Przemysława Frankowskim na Mateuszu Wdowiaku oczywiście rzut wolny dla Cracovii. Po wrzutce Michala Siplaka żaden zawodnik nie miał szans na oddanie strzału i Marian Kelemen wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
3
1
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Frankowski za faul na Mateuszu Wdowiaku.

5
2
4
2
4
21'

Korner dla Jagiellonii Białystok po akcji Arvydasa Novikovasa. Javi Hernandez interweniował po dośrodkowaniu Guilherme Sityi ze stałego fragmentu, a po chwili Cracovia oddaliła zagrożenie od własnego pola karnego.

3
1
2
2
2
18'

Rozpędza się drużyna z Krakowa. Tym razem szansę na zdobycie gola miał Javi Hernandez. Futbolówka dotarła do niego dość szczęśliwie i nie potrafił temu szczęściu pomóc. Pudło po uderzeniu Hiszpana.

2
2
3
2
2
15'

Milan Dimun strzelił bardzo niecelnie. Do piłki dopadł po zbyt krótko wybitym dośrodkowaniu Mateusza Wdowiaka, jednak nie potrafił skorzystać z prezentu od białostoczan.

3
3
1
1
2
13'

Poczatek spotkania ze wskazaniem na Jagiellonię Białystok. Wicemistrz Polski stwarzał zagrożenie po stałych fragmentach, ale nie potrafił wyjść na prowadzenie.

10
6
1
1
3
10'

Maciej Gostomski interweniował na linii! Trudny egzamin dla bramkarza Cracovii, a strzelał celnie Ivan Runje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

8
3
2
1
2
8'

Arvydas Novikovas starał się ominąć za jednym zamachem trzech przeciwników. Wydawał się skazany na niepowodzenie, a tymczasem nieomal przedarł się w pole karne Cracovii.

8
1
4
2
1
5'

Javi Hernandez długo mierzył z rzutu wolnego w kierunku bramki Mariana Kelemena. Nie trafił jednak idealnie i golkiper Jagiellonii Białystok nawet nie interweniował.

2
6
1
1
2
4'

Jagiellonia pozostała na obrzeżach pola karnego Cracovii. Podopieczni Michała Probierza mogli przesunąć formacje dopiero po przewinieniu Bartosza Kwietnia.

4
4
4
3
2
1'

Po interwencji Cornela Rapy szansa na pokonanie bramkarza Cracovii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do futbolówki dopadł Bartosz Kwiecień, ale nie wepchnął jej do siatki. Odetchnęli przyjezdni.

19:37

Wicemistrz Polski nie wygrał dwóch poprzednich meczów w Lotto Ekstraklasie. Zdobył w nich zaledwie punkt z sześciu możliwych. Poprawić się zamierza w konfrontacji z ostatnią w tabeli Cracovią.

1
1
1
2
1
19:37

Drużyna z Krakowa nie potrafi zwyciężyć od początku sezonu. Trzy remisy to za mało, żeby wyprzedzić kogokolwiek w tabeli Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza muszą się budzić po przerwie reprezentacyjnej.

1
1
1
1
1
19:37

Cracovia nie potrafi zwyciężyć z białostoczanami od marca 2014 roku. W poprzednim sezonie w stolicy Małopolski padł remis 1:1, natomiast na wschodzie kraju Jagiellonia wygrała 1:0.