3
5
9
90+3'

Portowcy na krótko rozegrali z rzutu rożnego, ale nieudanie. Po szamotaninie w narożniku piłkę wybił jeden z Portowców i od bramki grę wznowi Lis.

7
2
1
6
4
90+3'

Nunes uderzył bezpośrednio z rzutu rożnego, ale trafił w mur. Będzie korner.

12
5
3
2
5
90+2'

Strata Ondraska, piłkę rozgrywa Pogoń. Drygas faulowany przed polem karnym przez Wasilewskiego.

23
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vullnet Basha.

Pomocnik faulował Buksę. Zawodnik nie zagra w kolejnym ligowym meczu, to jego czwarte upomnienie w tym sezonie.

Wisła Kraków
10
2
4
1
3
90'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: David Stec. Wchodzi: Sebastian Rudol.

8
6
4
2
4
89'

Halilović dogrywał z prawej strony. W porę wybił Dwali.

4
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek.

Napastnik miał pretensje do arbitra po niebezpiecznym rzucie rożnym dla Wisły. Wiślak upominał się o drugi korner.

8
3
3
4
5
86'

Pietrzak dogrywał do Imaza, ale Hiszpan nie zdołał wygrać walki z rywalem. Rzut rożny dla Wisły.

6
2
1
1
2
84'

Kontratak Pogoni. Drygas długo dryblował z piłką i zbyt późno zdecydował się na podanie do Matyni i przejęli Wiślacy.

3
4
1
2
5
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Marko Kolar.

Halilović podał na prawą stronę do Kolara, ten dośrodkował uderzeniem głową. Bez zastanowienia z kilku metrów piłkę posłał do siatki Imaz.

35
22
6
11
23
80'
ZMIANA
79'

Imaz dograł na prawą stronę do Bartkowskiego. Obrońca dośrodkował, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji. W polu karnym starli się ze sobą Halilović i Kozulj.

1
1
78'

Strata Bartkowskiego, przejął Hołota, ale po tym zdążył sfaulować jednego z rywali w połowie boiska.

1
1
77'

Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowywał Kozulj, ale jego dogranie nie trafiło do żadnego z kolegów. Portowcy muszą rozgrywać atak od nowa.

1
1
1
2
76'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Tomasz Hołota.

Były piłkarz Lecha przy zejściu z boiska sygnalizował problem z barkiem.

74'

Podstawski trafiony piłką w głowę po wybiciu jednego z jego kolegów. Na boisko weszli medycy.

2
1
1
3
1
72'

Zamieszało się w polu karnym po dograniu Nunesa. Piłka trafiła do Buksy. Napastnik oddał strzał, który trafił w słupek.

5
1
4
4
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak.

Reprezentant Polski ukarany za przewinienie na Kowalczyku z prawej strony boiska.

8
3
2
3
2
71'

Kozulj nieudanie dograł z rzutu wolnego. Piłka wybita znowu na aut z prawej strony.

2
1
69'

Majewski próbował chyba uderzyć z ostrego kąta, ale to nie była udana próba.

3
3
2
1
2
68'

Kolar sfaulował na lewej stronie przed polem karnym Majewskiego.

2
3
68'

Nieudane rozegranie z rogu boiska. Piłka wybita na aut i grę wznowi z prawej strony Stec.

1
1
1
67'

Prawą flanką popędził Stec, ale w porę zablokował go Sadlok i będzie rzut rożny. Obrońca Pogoni sygnalizuje jakieś problemy, nie może podnieść się z murawy.

1
2
1
65'

Dośrodkowanie z prawej strony od Steca. Piłkę przejął Buksa, ale nie zdołał oddać dobrego strzału.

1
1
1
2
64'

Dogranie na lewą stronę do Nunesa, ale zawodnik był na spalonym.

2
1
1
2
64'
ZMIANA
63'
ZMIANA
62'

Kozulj dograł z rzutu wolnego z prawej strony. Strzałem głową próbował zaskoczyć Drygas.

1
61'

Basha faulował na swojej połowie Adama Buksę.

1
60'

Dośrodkowanie Nunesa z rzutu wolnego wybił na aut Basha.

2
58'

Piłkę na prawej stornie przejął Drygas, podał do Buksy. Napastnik długo holował piłkę, ale zakończył akcję strzałem nad bramką.

1
2
57'

Strata Korta. Przejął Majewski i ruszył w kierunku bramki Wisły. Pomocnik został sfaulowany w połowie boiska.

3
1
1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartkowski.

9
1
2
5
55'

Sędzia sprawdza wejście Bartkowskiego. Obrońca wyprostowanymi nogami atakował Nunesa.

5
3
4
1
2
53'

Gra wstrzymana. Sędzia prosi o VAR, nie wiemy, co do jakiej sytuacji ma wątpliwości. Czy chodzi o faul na Podstawskim czy też o przewinienie Bartkowskiego na Nunesu?

1
1
2
1
53'

Podstawski chciał ruszyć lewą stroną. Zawodnik został wytrącony z równowagi przez Bashę, ale sędzia nie przyznał rzutu karnego.

1
3
1
1
51'

Pretensje Portowców nieuzasadnione. Interwencja obrońcy Wisły jak najbardziej poprawna.

1
1
2
2
50'

Wisła bez pomysłu. Wasilewski dograł bezpośrednio do Ondraska, ale niecelnie. Pogoń wybiegła kolejnym kontratakiem, który zakończył strzałem Majewski. Piłkarze mają wątpliwości, czy piłka nie trafiła w rękę jednego z zawodników Wisły.

1
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Kostal.

Kara za faul na Davidzie Stecu na połowie Pogoni.

2
1
2
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Zvonimir Kozulj.

Strata Wisły, Pogoń ruszyła z kontrą. Lewą flanką pobiegł Nunes, wypuścił piłkę do Kozulja. Pomocnik dograł do środka, gdzie czekał Buksa. Podania nie przeciął Sadlok, a napastnik Pogoni z kilku metrów podwyższył na 2:0.