Wisła w ataku, Korona skupiona na obronie skromnego prowadzenia.

1
1
2
81'

Przed polem karnym do piłki doszedł Halilović, strzał przeszedł wysoko nad bramką.

4
4
2
3
1
77'

Wasilewski bardzo ostro potraktował rywala. Dlaczego sędzia nie pokazał kartki?

5
2
7
3
8
74'

Już jesteśmy w polu karnym Korony, strzał Ondraska wprost w Hamrola.

8
4
6
1
9
74'

W polu karnym z piłką znalazł się Pucko, strzał odbił Lis.

7
4
3
2
2
71'
71'
70'
70'
65'

Imaz sam na sam z Hamrolem. Kapitalnie interweniował bramkarz!

13
7
6
4
10
62'

Kolejna próba Boguskiego, piłka przeleciała ponad bramką.

7
4
4
2
3
62'

Powinno być 1:1! Uderzał z kilku metrów Boguski, piłka trafiła w pięty Diaw i tuż obok słupka wyszła na róg.

6
3
4
4
3
60'
2
3
2
3
2
58'

Wisła nie rzuciła się do ataku, Korona spokojnie gra swoje. Gospodarze dość niemrawi w ofensywie.

10
3
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Matej Pucko. Asystował mu Zlatko Janjić. Janjić sprytnie przerzucił piłkę w polu karnym do Pucki, ten przyjął piłkę i między nogami Lisa trafił do siatki. 0:1!

52
33
12
12
23
53'

Mocny strzał Petraka, piłka poszybowała ponad bramką.

3
2
3
2
3
51'

Rozgrzewa się Paweł Brożek. Wkrótce powrót zawodnika, którego żegnano w 37. kolejce?

5
2
1
2
1
49'

Groźnie zapowiadała się akcja Korony, ale w efekcie... kontrę wyprowadzila Wisła.

3
3
2
3
3
46'

Gramy po przerwie!

5
4
3
3
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
5
1
1
43'

Imaz mógł uderzać z dziesięciu metrów i... został zablokowany. Wcześniej błąd popełnił Hamrol.

1
1
3
42'

Zamieszanie na przedpolu bramki Korony, jeden z Wiślaków padł, sędzia nakazał grać dalej, ale wóz VAR już włączył światła.

4
1
3
2
40'

Korona mogła zagrozić Wiśle, jednak goście źle rozegrali akcję. Strzał Kovacevicia był fatalny.

1
1
1
3
1
39'

Korona w końcu pod polem karnym Wisły. Wciąż brakuje jednak celnych strzałów.

2
2
1
1
36'

Krakowianie ponownie domagają się rzutu karnego. Ponownie padł Ondrasek, tym razem rywal trochę mu pomógł.

2
1
1
1
2
33'

Zamieszanie pod bramką Wisły. Po raz kolejny zabrakło celnego uderzenia. Akcję przerwał sędzia. Jeden z kielczan znalazł się na spalonym.

1
1
2
3
2
30'

Krakowianie domagają się rzutu karnego. Przewrócony był Ondrasek, ale do niczego nie doszło.

6
2
2
2
4
28'

Wisła Kraków częściej utrzymuje się przy piłce, jednak z boiska wieje nudą.

4
3
3
2
5
24'

Niewiele spięć podbramkowych. Po Wiśle oczekiwaliśmy dużo więcej. Z dystansu uderzał Pietrzak, bardzo niecelnie.

5
3
3
1
1
20'

Rymaniak trafiony w twarz przez Ondraska. Gracz Korony powoli zbiera się z murawy.

3
2
6
3
3
17'

Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi na dłużej zdominować rywala.

2
1
3
2
5
13'

Korona stara się uspokoić grę i długo rozgrywa swoje akcje.

6
4
3
2
2
10'

Kostal uderzał z pola karnego, jednak skiksował. Piłka spadła pod nogi Imaza. W sytuacji sam na sam lepszy Hamrol!

1
1
3
1
2
6'

Mocne uderzenie z dystansu Soriano, piłka minęła bramkę Wisły.

5
1
2
2
2
4'

Optyczna przewaga należy do Wisły. Jednak gospodarze, a także i goście, jak na razie bez okazji na gola.

3
3
1
1
1'

Zagranie do Imaza, Hiszpan na spalonym. Podawał Ondrasek.