Lotto Ekstraklasa: 10. kolejka
28 wrz 2018 18:00
90+4'

Z rzutu wolnego dośrodkował Filip Mladenović. Do piłki doszedł Mak, który wrzucił piłkę Nalepie. Ten głową strzelił tuż obok słupka.

18
9
4
2
2
90+2'
6
3
2
2
2
90+2'

Lipski strzelał po wrzutce Mladenovicia. Najchętniej zapomniałby o tym strzale głową.

2
3
1
90+2'

Mak dośrodkował piłkę, po strzale Haraslina jeden z płocczan musnął piłkę. Rzut rożny dla Lechii.

4
1
1
4
90'

Arbiter doliczył minimum 4 minuty do czasu gry II połowy.

5
2
3
2
4
90'

Dośrodkowywał Fila, piłka doszla do Jakuba Araka. Ten strzelał przewrotką! Przymierzył pół metra od słupka!

5
6
5
2
2
89'

Ricardinho zdecydował się na rajd w polu karnym Lechii. Okazało się jednak, że sam siebie okiwał. Piłka za polem gry.

1
2
3
3
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Za zachowanie po gwizdku sędziego.

Lechia Gdańsk
5
5
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Za faul.

5
2
1
1
86'

Lukas Haraslin zatańczył w polu karnym rywala, ogrywając trzech rywali. W końcu jednak piłka trafiła w ręce bramkarza.

5
4
4
3
86'

Piłkę w pole karne dogrywał Kubicki, Mak jednak nie dobiegł do niej. Lechia traci kolejne minuty.

2
3
1
2
83'

Stępiński podał piłkę do Ricardinho. Sytuację wyjaśnił Augustyn, wybijając ją na aut.

3
3
4
1
2
82'

Lechiści nie mogą przesunąć się pod pole karne rywala.

7
3
6
2
78'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak.

7
3
2
1
4
78'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Michał Mak.

7
3
3
1
2
77'

Wrzucał piłkę Haraslin i po rykoszecie złapał ją Żynel.

6
3
2
2
2
76'

Na trybunach 3 123 widzów.

6
4
9
6
4
75'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Dominik Furman. Doskonałe podanie Furmana, który znalazł idealnie Karola Angielskiego. Ten precyzyjnie strzelił na bramkę Lechii. Alomerović bez szans!

53
34
12
12
18
72'

Z rzutu rożnego Furman, Nalepa wybił piłkę na aut.

8
2
4
1
1
71'

Piłkę wrzucał Szymański, wybił ją głową na rzut rożny Augustyn.

5
2
3
2
1
70'

Kiks Patryka Lipskiego. Piłka przeleciała daleko od słupka.

2
3
3
1
4
69'

Dwie akcje po dwóch stronach boiska. Obyło sie jednak bez groźnych strzałów.

1
3
2
66'

Z rzutu wolnego strzelał Dominik Furman. Posłał piłkę nad poprzeczką bramki Alomerovicia.

3
2
1
2
65'

Lipski sfaulował Furmana na skraju pola karnego. Szansa dla Wisły!

3
2
1
1
3
64'

Z rzutu wolnego prosto w Żynela Patryk Lipski.

2
1
1
1
63'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Patryk Lipski.

62'

Olbrzymia kontrowersja w Płocku! Powtórki telewizyjne pokazały, że ręką piłkę dotknął Alan Uryga, jednak arbiter dopatrzył się tam ręki Paixao. Nie ma gola dla Lechii!

15
12
8
7
19
61'

Dośrodkowywał Filip Mladenović, piłkę do bramki wbił Flavio Paixao. Arbiter zdecydował się na wideoweryfikację!

11
7
5
3
5
59'

Augustyn zagrał długą piłkę do Paixao, ten nie zmieścił się w boisku.

1
3
3
56'

Strzelał Karol Angielski, trafił tylko w boczną siatkę.

4
6
4
3
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Cezary Stefańczyk. Za dyskusje przy rzucie karnym.

7
2
3
1
6
54'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Flavio Paixao! Paixao strzelił w słupek, po czym przyjął piłkę i strzelił gola. To, że nie dobijał bezpośrednio oznacza, że nie ma gola!

27
26
6
11
16
53'

Po powtórkach sędzia nie miał wątpliwości. Rzut karny dla Lechii Gdańsk!

29
8
6
8
20
52'

Trwa wideoweryfikacja.

5
5
13
4
6
51'

Sędzia kontaktuje się z arbitrem VAR, gdyż istnieje podrjzenie, że Haraslin był kopnięty w polu karnym!

3
4
5
4
6
50'

Augustyn nie dobiegł do piłki po dośrodkowaniu Wolskiego. Chwilę później Ricardinho sfaulował Haraslina na linii pola karnego.

1
1
3
2
2
49'

Stępiński wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
3
2
1
49'

Niezłe dośrodkowanie Filipa Mladenovicia. We własnym polu karnym jednak skuteczni piłkarze Wisły.

1
2
2
2
48'

Akcja Lechii Gdańsk. Bardzo dobrze ustawiony Patryk Stępiński, który wybił piłkę w polu karnym Wisły.

3
1
1
1
3
46'

16 sekund wystarczyło Karolowi Angielskiemu do oddania pierwszego celnego strzału w II połowie. Bezbłędny Zlatan Alomerović.

1
1
1
1
czas Druga połowa
45+3'

Rzut rożny dla Wisły, nic z tego jednak nie wynika.

1
2
3
2
2
45+2'

Tym razem akcja Wisły. Augustyn wybił piłkę na rzut rożny.

7
3
3
1
45+1'

Jarosław Kubicki wykonał dwa zwody za dużo w polu karnym Wisły. Piłkę zabrali obrońcy gospodarzy.

3
2
2
1
45'

Arbiter przedłużył minimum minutę do czasu gry I połowy.

1
3
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Angielski. Uderzył łokciem Karola Filę.

Wisła Płock
2
1
3
2
3
44'

Haraslin wyszedł z kontrą, jednak powstrzymał go Igor Łasicki.

1
1
3
1
2
42'

Dynamiczna akcja ricardinho. Piłkę w polu karnym dostał Furman, który został jednak znakomicie powstrzymany przez Michała Nalepę!

1
1
4
3
5
38'

Błyskawicznie piłka przeniosła się pod bramkę Wisły. Filip Mladenović trafił w boczna siatkę!

8
5
5
1
5
38'

Ale szansa Wisły Płock! Po dośrodkowaniu Nico Vareli sprzed pola karnego, Dominik Furman strzelił z 5 metrów nad poprzeczką bramki Alomerovicia!

14
5
4
6
7
37'

Strzelał Varela, piłkę zablokował Michał Nalepa.

4
3
6
4
6
34'

Lechiści rozgrywają piłkę na własnej połowie, płocczanie sie temu przyglądają.

5
3
4
1
2
31'

Haraslin wrzucał piłkę w pole karne Wisły. tam najwyżej skoczył Alan Uryga.

5
3
3
2
3
28'

Stępiński dośrodkowywał piłkę w pole karne. Pewnie złapał ją Zlatan Alomerović.

3
1
3
1
2
27'

Paixao szukał Sobiecha pod polem karnym. Piłka minęła jednak wszystkich i złapał ją bramkarz.

4
3
3
1
3
26'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak. Rasak sfaulował Kubickiego nakładką. Decyzja arbitra mogła być tylko jedna.

Wisła Płock
6
2
3
4
3
24'

Dominik Furman trafił prosto w mur z 19. metra. Gdańszczanie nie podskoczyli po jego uderzeniu i zablokowali strzał.

2
1
2
2
3
22'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Karol Angielski faulowany na skraju rzutu karnego przez Michała Nalepę. Szansa dla Wisły! To już siódma żółta kartka Nalepy.

5
3
2
2
20'

Po rzucie rożnym, z niemal 40-metra Daniel Łukasik spróbował strzału. Po potężnym uderzeniu trafił w słupek! Gdyby tylko przymierzył kilka centymetrów lepiej, byłby to pewny kandydat do bramki kolejki!

10
6
5
3
5
19'

Wrzucał Flavio Paixao, jednak został zablokowany przez jednego z płocczan. Rzut rożny dla Lechii.

3
2
3
4
17'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Dośrodkowywał Mladenović, jednak Michał Nalepa trafił w słupek!

10
9
4
5
4
17'

Dośrodkowywał Mladenović, na posterunku jednak Stępiński. Rzut rożny dla Lechii.

2
3
16'

Wolski będzie starał się rozchodzić uraz stopy. Na razie został na boisku.

2
2
15'

Alan Uryga bezpardonowo sfaulował Rafała Wolskiego. Reprezentant Polski zwija się z bólu.

2
1
2
1
2
15'

Piłka znalazła się w bramce Lechii Gdańsk. Chwilę wcześniej na zdecydowanym spalonym Karol Angielski.

1
1
3
2
3
10'

Flavio Paixao nie utrzymał piłki po długim podaniu Daniela Łukasika. Płocczanie przejęli piłkę.

5
1
2
3
1
8'

Karol Angielski doszedł do piłki i oddał strzał na bramkę na Alomerovicia. Ten pewnie złapał piłkę.

5
1
2
2
2
6'

Haraslin podał piłkę w polu karnym do Wolskiego. Ten strzelał, ale doskonale obronił dobrze ustawiony, debiutujący w Lotto Ekstraklasie Żynel!

14
3
3
1
2
4'

Piłkę wrzucał Wolski, Żynel piąstkował i płocczanie oddalili grę od własnego pola karnego.

3
2
2
1
1
3'

Gdańszczanie wywalczyli rzut rożny. Piłkę za pole gry wybił Łasicki.

3
2
2
1
2
2'

Pierwszy strzał w meczu. Ricardinho próbował uderzenia z dużego dystansu. Piłka przeleciała obok słupka bramki Alomerovicia.