2
1
3
85'

W odpowiedzi niecelnie strzelił Zdenek Ondrasek i wciąż bez zmiany wyniku starcia w Krakowie.

3
1
2
7
4
84'

Mateusz Lis zdecydowanie złapał piłkę po strzale w wykonaniu Hernandeza. To dobry, o ile nie bardzo dobry mecz bramkarza Wisły Kraków.

10
2
1
1
82'

Zawodnicy Wisły mieli rzut rożny, lecz nie zdołali zagrozić bramce podopiecznych trenera Probierza.

4
3
6
3
80'

Wiślacy stosują wysoki pressing, przez co piłkarze Cracovii mają problem ze swobodną wymianą podań.

16
2
3
2
2
78'

5123 widzów ogląda na żywo mecz w Krakowie.

6
7
5
1
1
76'

Michal Siplak huknął w spojenie słupka z poprzeczką! Piłka wróciła do gry.

3
3
4
1
76'
ZMIANA
76'

Wydaje się, że goście kontrolują boiskowe wydarzenia, nie pozwalając przeciwnikom na zabyt wiele.

11
4
2
2
74'

Mateusz Lis wyszedł do dośrodkowania i był faulowany przez jednego z zawodników Pasów.

6
2
5
1
4
72'

Gospodarze głośno protestowali, lecz sędzia przyznał rzut z autu Wiśle.

7
3
3
1
70'
ZMIANA
69'

W niezłej sytuacji z powietrza uderzył Damian Dąbrowski, ale spudłował.

1
2
5
1
4
68'

Mateusz Lis uchronił swoją drużynę przed stratą gola, broniąc strzał rywala po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

7
4
1
6
67'

Jesus Imaz nieprzepisowo zatrzymał rywala i Cracovia będzie miała rzut wolny blisko pola karnego gości.

4
6
3
3
2
65'
ZMIANA
63'

Jesus Imaz potrzebował pomocy medycznej po starciu z Siplakiem.

4
3
1
2
62'

Żółtą kartkę za faul na Imazie otrzymał Michal Siplak.

5
1
1
1
60'

Pasy mają optyczną przewagę w drugiej połowie, ale na razie nic z tego nie wynika.

3
1
5
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

5
3
3
3
5
56'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Janusz Gol. Wchodzi: Airam Cabrera.

3
1
1
3
1
55'

Milan Dimun główkował niecelnie tuż nad poprzeczką bramki Wisły Kraków.

5
2
3
1
2
53'

Wisła Kraków cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

7
1
2
2
1
50'

Gospodarze rozpoczęli grę od rzutu wolnego w okolicach linii środkowej boiska.

3
1
1
1
48'

Jesus Imaz złapany w pułapkę ofsajdową.

4
2
1
3
47'

Groźnie atakowała Cracovia, zaś świetną obroną po strzale jednego z rywali popisał się Mateusz Lis, który wybił piłkę na korner.

6
1
3
2
46'

Początek 2. odsłony konfrontacji Cracovia - Wisła Kraków.

12
3
2
1
1
45+1'

Javi Hernandez zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłkę poszybowała nad poprzeczką bramki Wisły.

8
5
2
3
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

4
1
1
1
2
45'

Marcin Budziński uderzył z ostrego kąta tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Lisa.

4
2
2
1
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cornel Rapa.

11
3
4
2
7
41'

Zdenek Ondrasek spudłował z około 5 metrów, a piłkę jak na tacy wyłożył mu Rafał Boguski. Wydaje się, że powinno być 3:0 dla Wisły.

2
3
3
2
13
40'

Sporo pracy ma teraz Mateusz Lis, który musiał tym razem wypiąstkować piłkę z linii bramkowej.

5
2
3
1
2
38'

Świetnie przed polem karnym interweniował Mateusz Lis, który uprzedził Wdowiaka.

4
1
3
1
1
37'

Na spalonym zameldował się jeden z zawodników gospodarzy.

5
6
5
3
2
35'

Szarżował na prawym skrzydle Sergei Zenjov, ale ostatecznie został zatrzymany przez Macieja Sadloka.

5
1
3
1
2
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Rafał Boguski.

Wisła Kraków wygrywa już 2:0! Z prawej flanki dośrodkował Rafał Boguski. Seria błędów defensywy Cracovii sprawiła, że piłka minęła obrońców oraz bramkarza Gostomskiego i dotarła do Imaza, który wpakował futbolówkę do pustej bramki.

70
41
7
13
17
31'

Janusz Gol mocno i celnie kropnął z 18 metrów, jednak Mateusz Lis odbił piłkę do boku.

6
5
3
1
29'

Źle rozegrany rzut wolny (z 28 metrów) przez Wisłę - piłka trafiła prosto w mur.

3
3
4
1
10
27'

Wisła Kraków nie forsuje tempa po strzelonym golu i umiejętnie rozgrywa atak pozycyjny.

10
4
1
2
3
25'

Maciej Gostomski przejął bezpańską piłkę i rozpoczął akcję Pasów.

5
4
4
1
4
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

11
11
4
3
4
21'

Zdenek Ondrasek uderzył celnie po ziemi, lecz nie zaskoczył Macieja Gostomskiego, który wyłapał futbolówkę.

6
1
1
7
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Zdenek Ondrasek.

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie 1:0! Zdenek Ondrasek zagrał piłkę do Jesusa Imaza, a ten zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego mniej więcej z 19-20 metrów i pokonał Gostomskiego, który mógł lepiej interweniować w tej sytuacji.

73
42
8
13
22
17'

Celnie z powietrza strzelił Zoran Arsenić, ale na posterunku był Maciej Gostomski, który pewnie złapał piłkę.

1
4
1
2
15'

Marcin Budziński huknął z dystansu bardzo niecelnie na wiwat.

2
7
2
1
3
14'

Dużo ostrej walki na murawie, nikt nie odstawia nogi, co oczywiste w derbach. Akcję ofensywną rozgrywają Wiślacy.

10
2
1
2
5
12'

6
10'

Na razie piłkarskie szachy i brak sytuacji podbramkowych.

1
1
4
5
8'

Sporo walki na boisku, mnożą się rzuty wolne.

5
1
2
3
2
7'

Martin Kostal był faulowany przez Siplaka i przyjezdni zainicjowali grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

2
1
1
5
5'

Groźnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Hernandez, lecz nikt nie doszedł do tej dobrze zagranej piłki.

1
2
1
4
3
3'

Goście spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny, wymieniając podania w środkowej strefie boiska.

3
2
1
1
2'

Javi Hernandez był bliski przechwytu, ale ostatecznie grę od rzutu z autu rozpocznie Wisła Kraków.

2
1
2
6
4
1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli gospodarze.