Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Ostry atak w Romanczuka.

4
2
5
83'

Adnan Kovacević wygrywa walkę o górną piłkę z Romanczukiem. Strzał w prawy róg odbija Kelemen.

7
4
3
2
3
Czy ktoś przechyli szalę na swoją stronę?
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Sitya. Faulowany Soriano.

Jagiellonia Białystok
7
3
3
3
3
79'

Zawahał się Elia Soriano i nie zdecydował się na prostopadłe podanie do Kosakiewicza... to mogło być kluczowe zagranie dla losów meczu.

2
1
4
2
1
75'

Drużyny rozpoczęły wymianę ciosów. Na razie groźniejsze wyprowadza Korona Kielce.

3
2
4
1
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Świderski. Faulowany Rymaniak.

8
7
6
3
7
69'

Znokautowany Karol Świderski! Napastnik otrzymał potwornie mocny cios piłką od Rymaniaka i jest cucony.

4
4
5
4
3
68'
ZMIANA
67'

Postarszyła Jagiellonia. Pospisil podał między kilku rywali do Bezjaka. Strzał przy prawym słupku wisowiskowo broni Hamrol.

1
1
3
4
5
64'

Zagotowało się na 5. metrze. Kelemen już leżał na ziemi, ale ani Pucko, ani Petrak nie wepchnęli piłki do siatki.

11
6
6
2
3
63'

Korona wyrównała i uwierzyła w końcowy triumf. Jagiellonia zepchnięta do obrony, a to nie bardzo jej dzisiaj wychodzi.

6
5
3
5
5
61'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Bezjak. Kopnięty Marquez.

3
3
5
4
4
58'

Jak to nie wpadło?! Olbrzymie zamieszanie przed bramką gości. Zlatko Janjić pudłuje z metra!

8
11
5
3
4
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matej Pucko.

Jagiellonia zmarnowała kontrę (fatalne podanie Frankowskiego) i od razu nadziała się na atak. Soriano przepchnął obrońców i otworzył drogę do bramki koledze. Mocny strzał w górny róg był poza zasięgiem Kelemena.

Korona Kielce
33
16
5
18
19
52'

Miękka wrzutka Kosakiewicza, piłka zmierzała na głowę Soriano, ale napastnika zmylił Mitrović, lekko podbijając piłkę głową.

1
2
2
1
1
48'

Piękny strzał z powietrza w wykonaniu Świderskiego. Futbolówka zmierzała pod poprzeczkę, ale Matthias Hamrol zdołał ją sięgnąć. Widowiskowa parada!

7
4
5
3
4
47'

Diaw popełnia prosty błąd w przyjęciu we własnym polu karnym. Piłkę przechwytuje Roman Bezjak, mocny strzał w krótki róg, ale obok bramki Hamrola.

1
1
2
6
46'

Gra wznowiona.

4
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

8
2
2
45'

"Bomba" Kovacevicia z dystansu, ale świetnie odbija piłkę Kelemen.

10
1
1
1
44'

Odważnie środkierm ruszył Elhadji Pape Diaw. Dobry balans ciałem wystarczył na ogranie tylko jednego rywala... następny białostoczanin odebrał piłkę.

7
5
1
1
41'

Szybkie wznowienie gry z rzutu wolnego. Romanczuk zgrał piłkę klatką piersiową do Bezjaka. Mocny strzał z ostrego kąta mija jednak bramkę Korony.

3
3
2
2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Matej Pucko. Faul taktyczny przerywający szybką akcję gości.

6
5
4
1
4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez Alvarez. Niesportowe zachowanie wobec Romanczuka.

8
3
2
3
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Uderzenie łokciem w twarz Marqueza Alvareza.

3
2
1
2
3
36'

Odbiór, dwa podania i rusza z kontrą Jagiellonia. Novikovas przegrywa jednak pojedynek z Rymaniakiem. Litwin domagał się odgwizdania faulu, ale sędzia puścił grę.

1
2
3
4
35'

Celny, choć niezbyt mocny strzał Kovacevicia z 20 metrów. Marian Kelemen miał kłopot ze złapaniem piłki i ta uciekła mu poza boisko.

2
2
32'

Zaskakujące uderzenie Marqueza Alvareza sprzed "szesnastki". Kelemen kontrolował lot piłki, ale nie musiał interweniować.

2
2
1
2
1
29'

Gdzie jest obrona Jagiellonii?! Centra z lewego skrzydła trafia na 5. metr do pozostawionego bez opieki Diawa. Senegalczyk nieczysto trafia w piłkę głową.

2
1
4
1
8
28'

Niektórzy z gospodarzy podnieśli ręce do góry, ale zbyt wcześnie. Dośrodkowanie z kornera przedłuża głową Kosakiewicz, a zamykający akcję na dalszym słupku Soriano trafia w boczną siatkę.

2
2
4
1
3
14:57

Zmiana w "Jadze" z konieczności. Serb odczuwał ból w kregosłupie po starciu z Diawem w 6. minucie.

1
2
3
6
5
25'
ZMIANA
22'

Niesamowite! Bartosz Rymaniak kapitalnie dośrodkował z prawego skrzydła na dalszy słupek do zamykającego akcję Mateja Pucko. Strzał wolejem z bliska fenomenalnie broni Marian Kelemen.

7
2
3
20'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil. Faulowany Gardawski.

3
2
1
5
5
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas.

Ależ prezent od gospodarzy! Bartosz Rymaniak chciał szybko wznowić grę z rzutu wolnego. Zagrał w poprzek boiska... do Novikovasa. Litwin spokojnie przyjął piłkę i kopnął do siatki.

51
31
4
10
19
15'

Kwadrans gry za nami. Po wyrównanym początku, do głosu zaczyna dochodzić Korona.

5
2
2
4
2
13'

Dobre zagranie Soriano tuż przed bramkę Jagiellonii, tam do piłki wyskoczył Oliver Petrak... zabrakło centymetrów, by sięgnąć głową.

3
2
3
2
3
10'

Kovacević prostopadłym podanie uruchamia Kosakiewicza, ale akcję kasuje zdecydowanym wślizgiem Nemanja Mitrović.

6
4
3
1
4
7'

Potwornie mocny strzał Novikovasa z 30 metrów trafia w zawodnika stojącego w murze.

2
3
4
1
1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw.

5
2
2
1
3
6'

Diaw staranował Savkovicia! Pomocnik "Jagi" bezwładnie padł na murawę.

2
2
1
3
2
5'

Elia Soriano mimo zdecydowanego ataku rywali utrzymał się przy piłce. Dośrodkowanie na dalszy słupek jest jednak zbyt mocne.

4
2
2
2
3'

Od samego początku trwa twarda walka. W środku pola Rymaniak ostrym wślizgiem zaatakował Savkovicia.

2
1
2
1
1
14:57

W wyjściowym składzie Jagiellonii widzimy Tarasa Romanczuka. To spore zaskoczenie, bo mówiło się, że jeszcze wraca do zdrowia.

1
3
14:57

Korona ma do zmazania wielką plamę z Pucharu Polski...

1
14:57

Mecz poprowadzi Paweł Gil (Lublin).

1
14:57

W oczekiwaniu na mecz mamy dla Was kilka ciekawostek. W poprzednim sezonie wszystkie mecze obu drużyn wygrała Jagiellonia, ale obecnie to Korona notuje serię trzech zwycięstw z rzędu na własnym stadionie.