Próbował uderzać z bliskiej odległości Vamara Sanogo, jednak został zablokowany.

2
80'
80'
79'

Jeden z nielicznych ataków Zagłębia Sosnowiec w drugiej połowie konfrontacji zakończył się prostą stratą.

4
4
2
2
1
77'

Goście wyglądają na zupełnie bezradnych i załamanych wynikiem starcia, zaś piłkarze Lechii rozgrywają akcję ofensywną na połowie rywala.

11
6
2
3
2
75'

Rozpoczął się ostatni kwadrans gry w regulaminowym czasie. Przy piłce utrzymują się gdańscy zawodnicy.

5
4
1
1
2
73'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Artur Sobiech.

11
2
1
1
2
72'
71'

Patryk Lipski gra dzisiaj jak profesor i świetnie dyryguje poczynaniami gdańszczan.

16
8
3
2
4
69'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Błażej Augustyn.

3
3
6
2
3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Jędrych.

Zagłębie Sosnowiec
11
2
1
3
2
65'

Nieudany rzut rożny w wykonaniu Tomasza Nowaka i tylko rzut rożny dla sosnowiczan.

5
3
3
4
3
62'

Gol! Strzelił Patryk Lipski.

Lechia Gdańsk wygrywa już 4:1! Celnie z szesnastu metrów przymierzył Patryk Lipski, dla którego to czwarta bramka w sezonie.

Lechia Gdańsk
59
44
10
8
10
61'

Brylował na prawej flance Konrad Michalak, ale jego podanie ostatecznie nie dotrało do napastnika Lechii.

3
1
4
3
1
59'

Konrad Michalak zdecydował się na uderzenie, lecz minimalnie przestrzelił obok bramki.

7
1
3
1
1
59'

Celnie główkował Vamara Sanogo, ale na posterunku był Zlatan Alomerović, który złapał piłkę.

4
3
5
4
4
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Nalepa, który będzie pauzował w kolejnym meczu.

2
2
5
4
5
57'

Miejscowa drużyna ruszyła z kolejną akcją ofensywną. Zagłębie Sosnowiec ucieka się przede wszystkim do obrony.

4
5
2
4
3
55'

Lechia stara się kontrolować boiskowe wydarzenia. Tym razem będzie wykonywała rzut rożny.

9
4
3
2
4
52'

Michał Nalepa sfaulował Wrzesińskiego i będzie rzut wolny dla ekipy z Sosnowca.

6
5
5
3
2
50'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk prowadzi z Zagłębiem 3:1! Flavio Paixao pewnie wykorzystał rzut karny. Matko Perdijić zupełnie nie wyczuł intencji strzelającego.

45
36
6
11
11
49'

Rzut karny dla Lechii GdańskLukas Haraslin był faulowany przez Jędrycha.

32
21
6
7
8
48'

Przechwyt gospodarzy, którzy budują atak pozycyjny.

6
4
4
1
1
46'

Start drugiej połowy meczu Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec.

7
7
3
2
2
45+1'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Lukas Haraslin.

Lechia Gdańsk zdobyła tzw. bramkę do szatni i wygrywa 2:1! Z lewej strony pola karnego rywalami zakręcił Lukas Haraslin i zagrał dobre podanie do Jarosława Kubickiego, a ten huknął pod poprzeczkę z 6 metrów.

50
31
6
9
15
45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry w I połowie meczu.

10
9
2
1
2
43'

Błażej Augustyn zablokował strzał rywala i będzie rzut rożny dla Zagłębia Sosnowiec.

3
6
3
3
2
41'

Lechia Gdańsk stara się przedrzeć pod pole karne sosnowiczan lewym skrzydłem, ale na razie bezskutecznie.

5
2
2
1
2
39'

Lukas Haraslin uderzał sprzed pola karnego, a piękne obronił Matko Perdijić, wybijając piłkę na korner.

5
2
5
2
2
38'

Niezła akcja Lechii, którą minimalnie niecelnym strzałem zakończył Daniel Łukasik.

3
4
3
1
2
36'

Tempo gry spadło. Piłkarze Zagłębia podają sobie piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
2
3
33'

Indywidualną akcję przeprowadził Lukas Haraslin, ale wywalczył tylko rzut rożny.

4
1
3
1
2
31'

Szarżował Tomasz Nowak i celnie strzelił na bramkę Lechii, ale na posterunku był Alomerović, który odbił piłkę.

4
5
3
2
2
29'

Niecelnie na bramkę Zagłębia uderzył Patryk Lipski. Grę wznowi Matko Perdijić.

5
4
3
1
1
28'

Sosnowiczanie umiejętnie się przesuwają za piłką i czekają na ruch ze strony drużyny przeciwnej.

5
5
3
1
4
26'

Podrażniona Lechia Gdańsk wznowiła grę od rzutu wolnego na połowie rywala.

2
3
2
1
2
23'

Gol! Strzelił Vamara Sanogo. Asystował mu Konrad Wrzesiński.

Zagłębie Sosnowiec doprowadziło do remisu 1:1! Goście przeprowadzili akcję prawą flanką. Konrad Wrzesiński dość szczęśliwie dograł piłkę na siódmy metr od bramki do Vamary Sanogo, a ten wpakował futbolówkę do siatki, mimo nacisku ze strony obrońcy Lechii.

40
22
10
15
38
22'

Szymon Pawłowski złapany w pułapkę ofsajdową.

3
3
2
2
2
22'

Zawodnicy Zagłębia wolno budują atak pozycyjny.

2
2
4
2
2
20'

Bezpańską piłkę chwycił Zlatan Alomerović i szybko rozpoczął atak gdańskiego klubu.

2
5
4
4
7
18'

Przyjezdni starają się przenieść ciężar gry na połowę Lechii i tym razem wywalczyli korner.

10
6
5
3
4
16'

Flavio Paixao znalazł się na pozycji spalonej.

4
4
5
3
4
15'

Zagłębie Sosnowiec wybroniło się przy rzucie wolnym dla Lechii z około 12 metrów.

4
3
3
3
3
14'

Błąd Matko Perdijicia, który złapał piłkę po podaniu od kolegi z drużyny. Rzut wolny dla miejscowego zespołu w polu karnym ekipy z Sosnowca.

4
6
3
2
2
12'

5
10'

Gdańska ekipa cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

4
4
4
1
7
8'

Lechia Gdańsk wyszła na prowadzenie 1:0! Patryk Lipski dopadł do odbitej piłki przed polem karnym gości i pewnym, precyzyjnym strzałem z mniej więcej 16 metrów pokonał Matko Perdijicia.

52
30
8
13
19
7'

Podopieczni Stokowca nie forsują tempa i spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

2
1
2
2
2
5'

Lechia wykonywała rzut rożny, lecz nic nie wynikło z tej akcji.

2
5
2
2
1
3'

Lukas Haraslin zdecydował się na strzał z dystansu, ale futbolówka minęła bramkę Zagłębia.

3
4
3
1
1
3'

Spokojny początek konfrontacji. Przy piłce znajdują się gospodarze.

3
1
2
2
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gdańszczanie.