Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Patryk Dziczek.

1
4
4
85'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Asystował mu Patryk Lipski. Arak podał piłkę do Lipskiego, ten zgrał ją do Haraslina. Słowak precyzyjnym strzałem pokonał Szmatułę.

62
31
10
9
23
82'

Ostry faul Kubickiego na Valencii. Arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie żółtej kartki.

6
4
4
2
5
81'

Nieudany strzał Haraslina z dystansu po podaniu Lipskiego. Gdańszczanie nie potrafią trafić w światło bramki.

3
2
1
3
6
80'

Po długiej akcji Piasta Gliwice i strzale Hataleya, piłka trafia w ręce Alomerovicia.

4
4
4
4
5
79'

Z dystansu strzelał Tomasz Jodłowiec, któremu piłkę podał Valencia. Ta jednak przeleciała nad poprzeczką.

5
3
2
3
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes.Za faul.

12
5
4
5
5
76'

Haraslin wrzucał w pole karne, tam skuteczny Czerwiński.

9
3
4
3
3
75'

Na trybunach zaledwie 3 853 widzów.

4
3
5
6
5
74'
71'

Nunes dograł piłkę w pole karne, Sobiech nie zdołał czysto uderzyć w piłkę.

10
2
2
2
3
71'

Flavio Paixao wrzucił piłkę w pole karne. Tam był jednak Sedlar.

8
3
2
2
2
70'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Za faul.

9
9
2
2
7
69'

Dośrodkowywał Mladenović, głową obok słupka przycelował Arak. Gdyby tylko lepiej przymierzył, Lechia miałaby remis!

17
8
5
2
3
67'

Po akcji Lechii, Augustyn wybił piłkę daleko obok słupka bramki Piasta.

7
2
3
2
1
64'

Strzelał Patryk Lipski, jednak to uderzenie było dalekie od ideału. Piłka przeleciała metr nad poprzeczką bramki Szmatuły.

11
3
6
3
1
63'

Mladenović faulowany przez Badię na 20. metrze. Szansa dla Lechii.

11
2
3
2
7
61'

Konrad Michalak posłał piłkę do bramki Piasta. Był jednak na metrowym spalonym.

7
5
5
3
2
60'

Dwójkowa akcja Valencii i Papadopulosa. Gliwiczanie totalnie rozmontowali gdańską obronę, jednak Valencia za mocno podał piłkę Czechowi.

1
1
3
2
2
59'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Jakub Arak.

9
2
3
1
3
59'

Lechia. Schodzi: Daniel Łukasik. Wchodzi: Artur Sobiech.

57'

Rajd Michała Maka, który na sam koniec nawet nie wrzucił piłki.

6
1
2
2
56'

Ty mrazem akcja Piasta. Przerwał ją Błażej Augustyn, wybijając piłkę na aut.

5
1
1
1
4
55'

Długa akcja Lechii Gdańsk. W końcu Lipski zdecydował się podać piłkę... Szmatule, który złapał ją bez największych problemów.

7
3
54'

Badia szukał w polu karnym Papadopulosa. Ten jednak nie doszedł do piłki. Stracona szansa Piasta!

5
4
4
5
5
53'

Niecelny strzał Flavio Paixao. Ciągle Lechia bez bramki.

9
3
3
1
2
50'

Lechia Gdańsk zamknęła gliwiczan pod ich własnym polem karnym. Na razie nic z tego jednak nie wynika.

10
2
1
4
48'

Piłkę wrzucał z rzutu wolnego Mladenović, wybili ją zawodnicy z Gliwic.

2
45'

Arbiter przedłużył I połowę o minimum minutę.

2
6
2
1
45'

Długa, dynamiczna akcja Piasta. Po wrzutce Jorge Feliksa, piłkę złapał Alomerović.

4
8
2
2
43'

Alomerović wyszedł na 35. metr i ubiegł Joela Valencię!

7
3
2
3
4
41'

Mnóstwo niedokładności w grze.

3
1
6
2
3
38'

Alomerović złapał piłkę po długim podaniu Piasta w pole karne.

6
3
1
1
5
35'

Po rzucie rożnym Lipskiego strzelał Mladenović, jednak to uderzenie zostało zablokowane.

3
1
9
2
35'

Lipski znalazł Michalaka w polu karnym. Ten nie zgrał jednak dobrze piłki. MImo wszystko rzut rozny dla Lechii.

4
4
1
34'

Gol Piasta sprawił duże problemy Lechii, która gra bardzo nerwowo.

2
1
1
3
31'

Joel Valencia zatańczył w polu karnym Lechii pomiędzy czterema obrońcami. Nie trafił jednak w światło bramki.

5
2
1
29'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar. Pewny strzał Sedlara. Piast prowadzi!

40
16
5
8
19
28'

Po błędzie Stevena Vitorii, bezpardonowo przy ataku Valencii wszedł Augustyn. Rzut karny dla Piasta!

27
11
5
7
16
27'

Badia zgrywał piłkę do Jodłowca. Ten jednak nie przyjął jej dobrze i opuściła ona plac gry.

2
2
3
4
24'

Pierwszy celny strzał w meczu! Po bardzo długiej akcji Lechii, w światło bramki po przypadkowym podaniu Kubickiego strzelał Konrad Michalak. Piłkę pewnie złapał Szmatuła.

5
1
2
1
1
21'

Pierwszy groźny strzał Lechii Gdańsk. Z woleja strzelał Konrad Michalak, piłka przeleciała obok słupka bramki Piasta.

4
8
2
2
20'

Na spalonym Michal Papadopulos.

7
1
2
2
18'

Tom Hateley zablokował strzał Patryka Lipskiego.

2
2
2
5
17'

Michał Mak drugi raz w tym meczu zamiast wrzucić piłkę w pole karne Piasta, posłał ją za pole gry.

4
2
2
2
8
15'

Patryk Lipski dograł piłkę w pole karne. Nikt nie zamknął tej akcji.

4
2
3
6
3
13'

Kirkeskow przewrócił Michalaka tuż obok pola karnego. Arbiter niewzruszony.

3
2
2
2
6
12'

Mikkel Kirkeskov zakończył skutecznym odbiorem długo przygotowywaną akcję Lechii Gdańsk.

1
1
1
8
2
9'

Wrzuał piłkę Papadopulos, piłkę złapał Alomerović.

9
3
1
7'

Indywidualna akcja Papadopulosa, który wbiegł pomiędzy dwóch rywali. W końcu jednak piłkarze Lechii wybili piłkę, strzelał valencia, ale nie trafił w światło bramki.

4
6
7
3
4
4'

Michał Mak wrzucał piłkę w pole karne Piasta. Nie było to jednak precyzyjne zagranie. Od bramki Piast.