4
2
4
73'

Dominik Nowak już siadł na ławce, a Tadeusz Pawłowski jeszcze nawołuje swoich podopieczny do koncentracji i ataku.

6
4
5
3
4
70'

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Radecki uciekł obrońcom, w łatwy sposób znalazł się w polu karnym sam naprzeciwko Sapeli. Strzał odbił bramkarz, ale piłka odbiła się od nogi gracza gości i wtoczyła do bramki. 0:5!

Śląsk Wrocław
46
26
10
5
9
70'

Cholewiak uderzał z trudnej pozycji. Rywal go przyblokował, piłka przeszła obok słupka.

2
2
2
4
2
67'

Śląsk przeniósł ciężar gry na połowie Miedzi. Wrocławianie nie stwarzają sobie jednak okazji bramkowych.

4
1
1
1
1
64'

Szuka honorowego gola Miedź i prędzej czy później powinna go znaleźć.

6
2
1
1
3
61'
5
3
1
2
1
60'

Strzał Garguły, czujnie w bramce Słowik.

6
1
1
1
1
60'

Miedź rozkręca się, Śląsk zadowolony z wysokiego prowadzenia przestał atakować.

3
2
1
2
4
56'

Dośrodkował Łobodziński, uderzał Piasecki, ale wprost w Słowika. To powinien być gol.

4
4
2
2
3
55'

Zewnętrzną częścią stopy z pola karnego uderzył Łobodziński. Po raz kolejny chybił o metr.

6
5
3
3
3
53'

Miedź nie potrafi zagrozić Śląskowi, legniczanie nie zamierzają zbyt wiele ryzykować obawiając się większej kompromitacji.

1
2
1
1
5
49'

Miedź stara się prowadzić grę, Śląsk gospodarzom nie pozwala na zbyt wiele.

5
3
2
2
1
46'

Wracamy do meczu.

5
3
2
2
3
46'
46'
43'

Z dysansu uderzał Petteri Forsell, wprost w ręce bramkarza.

4
3
5
2
2
42'

Miedź pobita już nawet nie próbuje atakować. Śląsk bawi się.

10
5
1
1
4
38'

Miedź w stanie... ciekłym. Śląsk robi co chce. Tutaj na 0:4 może się nie skończyć.

5
2
1
2
36'

Łobodziński przedarł się z piłką w pole karne, uderzył płasko lewą nogą, jednak pomylił się o pół metra.

1
1
2
1
4
34'

Gol! Strzelił Dorde Cotra. To jest niemożliwie. Ostatnio takie rzeczy działy się najczęściej w Chorzowie, gdzie Ruch był obijany przez rywali. Piłka zagrano na lewo do Cotry, ten miał autostradę do bramki i z tego skorzystał. 0:4! Działacze Miedzi szukają ręcznika. Ten mecz chyba trzeba będzie przerwać, ew. założyć niebieską kartę za piłkarską przemoc.

42
31
10
6
7
32'

Miedź nadtotopiona, Miedź w szoku, Miedź stara się jeszcze dać sobie nadzieję,

3
1
1
2
3
29'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Kontra Śląska, sam na sam z Sapelą znalazł się Robak i pewnie wykorzystał okazję. 0:3!

41
22
11
4
7
28'

Zamieszanie pod bramką Śląska, uderzał Cruz, ale Celeban wybił piłkę sprzed linii!

3
3
2
1
28'

W końcu ofensywniej Miedź, ale niewiele potrafią zdziałać gospodarze pod bramką Słowika.

2
1
1
2
25'

Dogranie z lewej strony, głową ponad bramką uderzył Chrapek.

2
1
24'

Dośrodkowanie w pole karne Miedzi, Pich na spalonym. Zaskoczony tym faktem jest gracz wrocławian.

2
1
2
2
2
22'

Nie potrafi pozbierać się Miedź. Cały czas to Śląsk dyktuje warunki gry.

3
2
1
3
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Szczepaniak.

2
1
1
18'

Miedź zaprosiła gościa na miłe spotkanie, ale na wejście została spoliczkowana. Co w takim razie będzie później?

2
16'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Asystował mu Damian Gąska. I już 0:2! Ależ szybko poszło. Katastrofalne zachowanie obrony Miedzi. W polu karnym piłkę przejął Gąska, podał do Chrapka, a ten do siatki.

38
20
5
3
8
15'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Robak uderzył w prawy róg, bramkarz rzucił się przeciwny i jest 0:1!

35
19
5
4
9
14'

Trwają jeszcze analizy VAR, sędzia czeka.

4
2
4
1
2
14'

Rzut karny dla Śląska. Zieliński popchnął Picha.

6
3
1
1
5
12'

Po dośrodkowaniu w pole karne głową uderzał Celeban, ale wyraźnie przestrzelił.

1
1
1
4
1
9'

Śląsk stara się atakować, ale ma problemy z przedostaniem się w pole karne Miedzi.