A Pogoń dalej swoje. Majewski do Kozulja, ten z pola karnego wprost w Buricia.

8
6
7
81'

Bardzo słaby mecz Lecha. Ivan Djurdjević podłamany siedzi na ławce. Czy słyszy już dzwony ostrzegawcze?

22
20
6
2
5
78'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: David Niepsuj. Wchodzi: David Stec.

8
6
2
3
3
75'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Lech niewiele potrafi zdziałać, aktywniejsza w ofensywie Pogoń.

26
16
4
4
71'

Lech już chyba nie wierzy w możliwość odrobienia strat. To Pogoń ma więcej do powiedzenia.

39
19
6
3
2
68'

Strzał Jóźwiaka trafił w obrońcę i daleko od bramki wyszedł na róg, po którym źle uderzał Dioni.

17
10
3
3
67'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Dioni. Okazuje się, że Jevtić był na boisku. Zaskakujące!

22
18
7
3
2
65'

Po głowie dostał Buksa. Będzie śliwka, ale 3:0 na pewno zmniejszy ból.

20
9
3
6
7
62'

Lanie na gołe cztery litery zbiera w sobotni wieczór w Szczecinie Lech. Goście nic nie potrafią zdziałać, a Pogoń będzie chciała jeszcze więcej.

44
30
9
4
8
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Zvonimir Kozulj. Tym razem Buksa może się już cieszyć. Dogranie Kozulja, a napastnik w sytuacji sam na sam obok Buricia. Lech już na kolanach! 3:0!

115
65
10
10
26
58'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

14
9
4
4
4
58'
ZMIANA
57'

Sprytnie rozegrany rzut wolny zakończony niecelnym strzałem Drygasa.

5
2
4
3
2
57'

Za moment w Lechu dojdzie do dwóch zmian. Goście cały czas bezradni w Szczecinie.

8
7
3
4
4
53'

Buksa sam naprzeciwko Buricia. Gol, radość, gwizdek, smutek. Dlaczego? Spalony!

10
6
7
10
19
51'

Lech nie potrafi zagrozić Pogoni. Goście kopią piłkę w środku pola.

9
12
5
2
3
48'

Wydawało się, że Lech rzuci się na Pogoń. Tymczasem to Portowcy w ataku.

24
11
5
3
7
46'

Piłka znowu w grze!

15
6
3
1
3
45+2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marcin Wasielewski.

22
12
6
2
5
45+1'

Uderzenie Tiby z ok. 16 metrów zablokowane. Po chwili Dwali wślizgiem wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

12
7
3
1
5
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
6
1
42'

Trwały jeszcze analizy. Sędzia Gil uśmiechał się i wskazał na środek.

26
17
3
7
6
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lasza Dwali. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę zgrał... Trałka i stojący metr od bramki Dwali z bliska trafił na 2:0. Gdyby nie fatalne zagranie piłkarza Lecha, arbiter musiałby przerwać grę.

Pogoń Szczecin
86
49
11
9
21
39'

Pogoni udało się opanować sytuację na boisku. Portowcy na połowie Lecha.

22
11
3
3
7
35'

Matynia po raz kolejny zablokował gracza Lecha. Tym razem Gytkjaera. Wszystko zaczęło się od złego rozegrania Załuski.

17
6
5
3
10
34'

Potłukł się Drygas. Gracz Pogoni długo zbiera się z boiska.

6
5
7
11
14
31'

Lech Poznań ruszył do ataku. Goście przeważają, ale celnego strzału na bramkę Załuski nie potrafią oddać.

19
8
6
2
11
28'

Odgryzł się Lech. Po podaniu Trałki gola mógł zdobyć Gytkjaer, Dwali uratował Portowców.

18
9
6
9
26'

Buksa! Cóż za pudło z pięciu metrów. Jak on tego nie trafił? Co wyczynia obrona Lecha?

10
3
10
11
11
24'

Jeszcze ręce nam się trzęsą z wrażenia. Co zrobi Lech? Co zrobi Pogoń?

13
12
11
4
5
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Podstawski. Jezus, Maria i wszyscy święci! Cóż za bramka! Nieprawdopodobne trafienie! O takim będziemy wnukom opowiadać! Po dośrodkowaniu jeden z Lechitów wybił piłkę przed pole karne. 20 metrów przed bramką z woleja kapitalnie huknąl Podstawki. Piłka odbiła się od poprzeczki i znalazła się za linią! Nie zaśniemy po takim golu! 1:0.

136
62
30
20
60
22'

Tiba krzyczy na Kozulja, obok stoi i gwiżdże pan Gil. Arbiter początkowo był ignorowany. W końcu jednak rozwiązał problem.

4
1
4
1
19'

Kowalczyk do Majewskiego, ten wbiegł w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. I właśnie od niego piłka odbiła się!

12
9
11
5
14
18'

Tiba zobaczył wszystkie planety po uderzeniu Niepsuja. Już jednak zły obraz zanika, wraca trawa i koledzy. Za moment gramy.

8
5
5
6
8
17'

Żółtą kartkę za uderzenie łokciem rywala otrzymał David Niepsuj.

17
4
5
5
12
15'

Więcej spodziewaliśmy się po tym spotkaniu. Jak na razie trwa dość nudne dłubanie w drzewie.

1
3
7
4
5
12'

Aktywniejsza Pogoń. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę jednak wybili obrońcy Lecha.

10
6
5
7
7
8'

Więcej z gry ma Lech, Pogoń jak na razie nie zagroziła Kolejorzowi.

18
6
5
5
9
4'

Gytkjaer do Amaral ten z obrońcą na plecach biegł naprzeciwko Załuski, ale w ostatniej chwili Matynia wślizgiem wybił piłlkę na róg.

9
4
6
3
15
3'

Spokojne minuty, niczym na szkolnym kółku szachowym.

2
3
8
2
2
20:13

Sporne kwestie rozstrzygał będzie, znany głównie z brawurowego prowadzenia wozu VAR, Paweł Gil z Lublina.