Arbiter po skorzytaniu z wideoweryfikacji uznał bramkę dla Wisły.

4
3
10
90+4'

Sędzia Jarosław Przybył jeszcze skorzysta z systemu VAR i sprawdzi, czy Jakub Czerwiński nie był faulowany przez Karola Angielskiego.

12
8
6
6
15
90+2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jakub Czerwiński.

Wisła Płock doprowadziła do remisu 1:1! Nafciarze wykonywali rzut wolny. Po dośrodkowaniu w pole karne w zamieszaniu pod bramką gliwiczan naciskany przez Karola Angielskiego Jakub Czerwiński strzelił gola samobójczego.

30
23
10
9
15
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
2
1
1
4
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Papadopulos.

4
3
2
2
6
87'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Marcin Pietrowski.

86'

Jakub Czerwiński spokojnie zablokował Ricardinho i grę od własnej bramki rozpocznie Jakub Szmatuła.

7
4
2
1
83'

Jorge Felix niecelnie główkował po wrzutce z prawej flanki.

3
4
5
3
7
82'

Mikkel Kirkeskov nieprzepisowo zatrzymał Stefańczyka i gospodarze będą mieli rzut wolny w okolicy pola karnego Piasta.

3
2
2
6
3
80'

Michal Papadopulos próbował strzelać, ale został zablokowany przez jednego z przeciwników.

4
2
3
1
1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
3
2
1
4
75'

Nieudana akcja ofensywna gliwiczan i znów w ataku Nafciarze.

2
1
1
73'

Karol Angielski spudłował w doskonałej sytuacji po błędzie Szmatuły. Powinno być 1:1.

5
2
2
2
6
72'
70'

Wisła Płock szuka swojej okazji do strzelenia gola, zaś Piast Gliwice czeka na szansę do wyprowadzenia kontrataku.

1
1
1
68'

Dominik Furman huknął z około 30 metrów z rzutu wolnego, jednak niecelnie.

5
2
4
1
1
68'

W starciu z rywalem ucierpiał Dominik Furman i będzie rzut wolny dla Nafciarzy.

1
1
2
3
66'
65'
64'

Faulowany na połowie przeciwnika był Cezary Stefańczyk i od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

2
2
61'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Tom Hateley.

Piast Gliwice wyszedł na prowadzenie 1:0! Tom Hateley zdecydował się na strzał z 16 metrów, ale nie trafił czysto w piłkę. Jednakże po drodze nogę do futbolówki dostawił Piotr Parzyszek i pokonał Thomasa Daehne.

23
11
4
8
15
61'

Próba szybkiej kontry Wisły Płock spełzła na niczym. Źle zagrywał Nico Varela.

3
3
2
1
1
59'

Aleksander Jagiełło udrzył obok bramki płockiej ekipy.

1
1
1
2
58'

Nafciarze atakowali prawym skrzydłem, ale tak jak dotychczas nic dobrego dla nich nie wynikło z tej akcji.

1
1
1
1
56'

Piłkarskie szachy. Obydwie drużyny przede wszystkim skupiają się na tym, żeby nie stracić bramki.

1
1
1
2
53'

Dużo fizycznej walki na murawie, ale brak składnych akcji, zakończonych strzałem.

1
1
1
1
2
51'

Zespół z Gliwic nieźle prezentuje się w drugiej połowie i atakuje odważniej niż w pierszej odsłonie konfrontacji.

3
4
1
2
49'

Groźny strzał Merebaszwiliego został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

1
5
1
3
1
47'

Główkował Mateusz Mak, zaś piłkę z linii bramkowej wybił Cezary Stefańczyk.

2
1
3
2
1
46'

Początek drugiej połowy starcia Wisła Płock - Piast Gliwice.

2
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
3
2
2
43'

Lepszy fragment gry gliwiczan, którzy starają się dłużej utrzymać przy piłce.

8
4
1
2
3
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej - toczonej w dość wolnym tempie - połowie meczu w Płocku. Celnie strzelił Piotr Parzyszek, a piłkę złapał Thomas Daehne.

2
2
1
3
38'

Aleksandar Sedlar uderzył niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3
3
35'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Giorgi Merebaszwili.

1
7
2
1
33'

Dominik Furman wykonywał rzut rożny, ale nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

1
2
1
31'

Thomas Daehne wyszedł do dośrodkowania i pewnie chwycił piłkę. Po chwili szybko rozpoczął akcję Wisły.

2
4
1
4
1
30'

2
27'

Thomas Daehne był faulowany i to on wznowi grę z własnego pola karnego.

2
1
2
1
1
25'

Jakub Szmatuła wybił piłkę na korner po uderzeniu Giorgiego Merebaszwiliego z dystansu.

4
5
1
1
2
25'

Wisła Płock prowadzi grę, lecz na razie nie może się przedrzeć przez zasieki obronne Piasta.

1
2
2
1
22'

Sporo walki w środkowej strefie boiska i mnożą się faule z obydwu stron.

1
3
2
2
20'

Ricardinho ucierpiał w starciu z rywalem, ale już wrócił do gry.

2
1
5
1
17'

Celnie na bramkę Wisły uderzył Mateusz Mak, a futbolówkę odbił Thomas DaehneAdam Dźwigała lekko popchnął Maka w tej sytuacji, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

6
3
4
2
5
16'

Na pozycji spalonej znalazł się Piotr Parzyszek.

3
2
2
1
1
15'

Optycznie więcej z gry ma płocka ekipa, jednakże dotychczas nic z tego nie wynikło.

1
2
1
1
1
13'

Na razie na boisku w Płocku wieje nudą, bo brak jest ciekawych, podbramkowych sytuacji.

2
1
3
2
3
11'

Posiadanie piłki:

Wisła Płock - 74 proc.

Piast Gliwice - 26 proc.

6
2
1
9'

Faulowany na połowie rywala był Giorgi Merebaszwili i Wisła rozpocznie grę od rzutu wolnego.

1
1
3
1
1
7'

Płocczanie nie forsują tempa i spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

2
2
1
1
5'

Piotr Parzyszek oddał celny strzał sprzed pola karnego, a piłkę pewnie chwycił Thomas Daehne.

3
2
1
1
2
3'

Od początku mocno do przodu ruszyli Nafciarze, którzy atakowali lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

6
2
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli gospodarze.