1
2
2
90'

Mrozek obronił strzał Strózika z bliska. Skoro takich sytuacji się nie wykorzystuje...

1
88'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michał Skóraś! Podcinka nad bramką!

Lech Poznań juniorzy
3
1
2
87'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adrian Kajpust.

Adrian Kajpust #9
Cracovia juniorzy
1
1
1
87'

Drugi rzut karny dla Lecha. Strzał Szymczaka zablokowany ręką.

1
2
1
84'

Defensywa Lecha zaskoczona krótko rozegranym rzutem rożnym. Norkowski był blisko niezłej sytuacji.

82'

Strózik spróbował szczęścia z wolnego. Minimalnie nad poprzeczką.

81'

. Schodzi: Hubert Sobol. Wchodzi: Filip Szymczak.

wchodzi Wchodzi
Filip Szymczak #18
schodzi Schodzi
Hubert Sobol #7
2
78'

Pierwsze od dawna groźne uderzenie Cracovii. Niewiele brakło, a strzał Wiśniewskiego wpadłby do siatki.

77'

. Schodzi: Eryk Kryg. Wchodzi: Kacper Andrzejewski.

Kacper Andrzejewski #19
1
76'

Zimmer przekombinował. Wychodził sam na sam z Majchrowiczem, chciał go mijać, ale bramkarz Pasów bardzo czujny.

75'

Kolejny prosty błąd pasów i Lech wychodził z kontrą, jednak jest już wyraźnie rozluźniony. Po prostu nic nie musi w tym meczu.

72'

Niezły strzał Kryga. Majchrowicz pofrunął, obawiał się, że piłka wyląduje w okienku, ale ostatecznie minimalnie nad poprzeczką.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Krzempek. Mógł zrobić krzywdę Skórasiowi.

Daniel Krzempek #13
1
70'

. Schodzi: Wiktor Pleśnierowicz. Wchodzi: Marcin Maćkowiak.

Wiktor Pleśnierowicz #5
70'

Strzał Lechitów jednak nieudany. A po chwili znowu groźna akcja Sobola. Niesamowity jest ten chłopak.

68'

Lech może dobić Cracovię. Sobol faulowany na 18. metrze.

67'

Skóraś poszedł na przebój. Oszukał dwóch rywali, ale nie zdołał już oddać strzału z pola karnego.

1
65'

Groźne zderzenie Pleśnierowicza z rywalem, chyba poznaniak bardziej ucierpiał.

64'

Cracovia juniorzy. Schodzi: Daniel Pik. Wchodzi: Patryk Zaucha.

Patryk Zaucha #2
1
63'

Przewrotką próbował Mrozek, po chwili Kanach. Ciągle bezskutecznie.

63'

Pleśnierowicz wygrał pojedynek w powietrzu, ale Lech znowu na miejscu. Zimmer wyjaśnił sytuację.

61'

Majchrowicz niepewnie, prawie wrzucił sobie piłkę po strzale Skórasia. Wcześniej prosta strata Ożóga.

60'

Cracovia juniorzy. Schodzi: Sylwester Lusiusz. Wchodzi: Daniel Krzempek.

59'

. Schodzi: Paweł Tupaj. Wchodzi: Jakub Kamiński.

Paweł Tupaj #9
2
58'

Wiśniewski ograł Zimmera, ale trwało to tylko chwilę, Pasy znowu bez powodzenia.

55'

Cracovia rozbita. Przed chwilą Tupaj był blisko gola.

53'

Gol! Strzelił Hubert Sobol.

Po meczu, Lech właściwie mistrzem Polski. Idealna prostopadła pilka w tempo i egzekucja króla strzelców Centralnej Ligi Juniorów.

4
52'

Dobra akcja Pasów. Próbowali Pituła i zmiennik Wiśniewski.

51'

Strzał Pasów z dystansu, ale bez szans na powodzenie.

1
1
50'

Cracovia wyszła wyżej, agresywnie atakuje, bo nie ma już czasu. Potrzebuje trzech goli.

1
47'

Bartkowiak na pamięć do Tupaja. Z akcji Lecha nie nie wyszło.

1
46'

Piłkarze wznowili grę.

46'

Cracovia juniorzy. Schodzi: Jakub Bator. Wchodzi: Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski #11
Jakub Bator #20
45+1'

Pająk dośrodkowywał zza linii końcowej i tyle chyba wyjdzie z akcji Pasów w tej połowie.

44'

Dwie kapitalnego interwencja Majchrowicza. Najpierw odbił strzał Sobola z bliska, a po chwili bombę z dystansu. Znakomicie bramkarz Pasów.

1
1
4
43'

Lech idzie za ciosem. Huknął Tupaj, piłka odbiła się od jednego graczy Pasów i tylko rożny.

41'

Gol! Strzelił Wiktor Pleśnierowicz.

Majchrowicz bez szans, nie wyczuł intencji.

6
3
40'

Kajpust chyba faulował Tupaja.

40'

Rzut karny dla Lecha!

3
1
39'

Sobol dostrzeł, że Majchrowicz wyszedł z bramki i kropnął w jego stronę. Piłka jednak daleko obok słupka.

36'

Skóraś urwał się obrońcom, miał miejsca, ale dośrodkowanie zostało zablokowane. Lech tylko z rożnym.

34'

Dośrodkowanie Lusiusza w pole karne, obrońcy Lecha bezbłędni. Pasy ciągle bez celnego strzału.

32'

Skóraś do Zalewskiego i Lech znowu blisko bramki. Majchrowicz ma ręce pełne roboty.

30'

Pasy próbują wyjść wyżej pressingiem, ale niewiele to daje. Ciągle Lech dominuje.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Kanach. Wycięcie równo z trawą, pomarańczowy kartonik.

1
1
26'

Bartkowiak zrobił sobie miejsce, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

25'

Dobra interwencja Majchrowicza. Sobol przedarł się pomimo ataku rywala, uderzył z ostrego kąta, ale Lech nadal bez bramki.

24'

Skóraś nie dogoni piłki. Niezła próba Lecha, niewiele brakło, a zakotłowałoby się w polu karnym.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Eryk Kryg.

1
1
1
22'

Trójką wychodził Lech, Bartkowiak był właściwie sam na sam, ale w ostatniej chwili Kajpust wygarnął piłkę.

2
20'

Nieporozumienie po stronie Cracovii. Krupa zagrał zdecydowanie za mocno. Lech ma piłkę.

17'

Anemiczne uderzenie Skórasia z wolnego. Bramkarz Pasów złapał piłkę z uśmiechem na ustach.

16'

Ależ kropnął Robert Ożóg. Pachniało bramką. Na pewno najlepsze uderzenie w tym meczu, szkoda, że niecelne.

14'

Strzał gracza Cracovii poniżej krytyki, tylko do statystyk. Na razie Pasy bez celnego uderzenia.

12'

Zimmer przedarł się lewą stroną, miał hektar wolnego miejsca i może tylko żałować, że jego podanie dotarło do kolegów. Powinien zrobić to lepiej.

11'

Szymon Pająk zrobił wszystko dobrze do momentu strzału. Zwiódł dwóch rywali, brakło sił na soczyste uderzenie.

9'

Oprócz sytuacji Strózika, Cracovia nie stworzyła żadnej okazji. A musi gonić, w pierwszym meczu przegrała 0:2.

8'

Norkowski zakręcił obrońcami, ale koledzy nie wyszli mu do podania. No i po akcji Lecha.

5'

Stróżik doszedł do niezłej pozycji strzeleckiej. Wrzutka spadła na jego głowę, ale uderzył fatalnie, powinno być 1:0.

4'

Do piłki skakał Skrzypczak. Dośrodkowanie z rożnego zdecydowanie za wysokie. Pasy od swojej bramki.

3'

Na razie dominuje Lech, ale bez żadnego efektu. Piłka głównie w środku pola.

1'

Prosta strata Cracovii i Lech mógł przedostać się lewą stroną. Ale jeszcze nie teraz.

czas Start meczu
16:41

Spotkanie poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

16:39

Zapraszamy na drugi mecz finału Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszym spotkaniu Lech wygrał z Cracovią 2:0.