2
16
89'
87'

Jak to nie wpadło?! Zarandia robił co chciał w polu karnym i wyłożył piłkę metr przed bramką do Siemaszki. Ten został jednak przyblokowany i nie zdołał wpechnąć futbolówki do siatki.

15
6
2
3
11
83'

Nie szło z gry, to mogło udać się po rzucie rożnym. Siemaszko został jednak w ostatniej chwili zablokowany.

8
3
1
6
82'

Arka wysoko atakuje rywala, lecz brakuje jej pary w ofensywie.

9
2
1
8
79'

Deja uderzył z dystansu. Ponad poprzeczką.

2
1
1
1
4
79'

Majewski fatalnie dorzucił piłkę z rzutu wolnego.

1
1
2
4
75'

Marciniak celnie główkował po rzucie rożnym, jednak wprost w ręce Załuski.

11
5
2
1
5
69'
67'

Helstrup kulejąc opuszcza boisko.

2
2
1
7
2
65'

Pogoń. Schodzi: Michał Żyro. Wchodzi: Iker Guarrotxena. Pech nie opuszcza Żyro... Dopiero co wszedł na boisko i już opuścił je z kontuzją.

64'

Gol! Strzelił Spas Delew. Majewski trafił w słupek z rzutu wolnego, do piłki dopadł Delew i strzałem z ośmiu wpakował futbolówkę do bramki obok bezradnego Steinborsa.

57
31
11
13
26
62'

Żyro potrzebuje pomocy medycznej.

7
3
4
6
7
61'

Pogoń. Schodzi: Zvonimir Kozulj. Wchodzi: Spas Delew.

60'

Zarandia huknął z 20 metrów tuż nad bramką!

3
2
1
5
57'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Radosław Majewski. Buksa otrzymał podanie tuż przed polem karnym i z lewej nogi dokręcił piłkę niemal w okienko bramki!

53
30
11
12
22
56'

Steinbors minął się z piłką po wrzutce z narożnika, ale Pogoń nie wykorzystała szansy.

2
2
2
1
1
55'
54'

Zarandia dryblował w polu karnym i potężnie uderzył. Trafił jednak tylko w poprzeczkę.

8
5
3
5
5
50'

Drygas mocno i płasko zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.

2
2
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

13
6
7
3
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Zarandia.

11
6
3
7
18
45'

Żółtą kartkę otrzymał Zvonimir Kozulj.

24
9
1
1
3
45'

Zagotowało się na boisku. Kozulj ruszył do jednego z rywali i za moment była przy nich już cała grupa zawodników.

2
5
3
1
2
44'

Janota długo czekał na oskrzydlenie ze strony Marciniaka i jak kapitan Arki w końcu ruszył, to strzelec wyrównującego gola zagrał niedokładnie.

2
1
2
2
42'

Kowalczyk oddał celny strzał, ale nie sprawił on problemów Steinborsowi.

4
6
3
2
2
40'

Młyński próbował uderzyć z przewrotki, lecz nie trafił w piłkę.

4
1
39'

Janota! Pomocnik Arki kapitalnie "zakręcił" piłką w kierunku długiego słupka i Załuska musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by sparować futbolówkę.

9
3
2
2
2
38'

Ależ huknął Deja! Gdyby piłka leciała w światło bramki, to Załuska nie miałby żadnych szans.

8
5
2
1
1
38'

To jest właśnie piłka nożna. Pogoń zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce, wymienia więcej podań od rywala i oddaje więcej strzałów. Tymczasem po dwóch wypadach Arka prowadzi 2:1.

10
6
1
2
2
35'

Gol! Strzelił Luka Zarandia. Asystował mu Mateusz Młyński. Kapitalne podanie między obrońcami zagrał Młyński, do piłki dopadł Zarandia i w sytuacji sam na sam nie dał szans Załusce! Arka na prowadzeniu!

42
30
15
9
26
33'

Fatalny błąd popełnił Dwali i Zbozień przejął piłkę pod polem karnym Pogoni. Defensor zrobił sobie miejsce do oddania strzału, jednak nie zagroził tym uderzeniem Załusce.

6
1
1
1
31'

Podstawski długo zbierał się do uderzenia z dystansu, jednak huknął wysoko nad bramką.

2
1
2
3
31'

Strzał Buksy z 18 metrów został zablokowany.

4
3
2
1
3
30'

Pół godziny gry za nami. Pogoń zdecydowanie przeważa, ale jedna akcja Arki wystarczyła, by gospodarze mogli cieszyć się z gola.

4
1
2
1
2
29'

Kozulj oddał strzał z rzutu wolnego, ale Steinbors spokojnie odprowadził piłkę.

5
2
2
2
3
28'

Mogło być 2:1, ale Załuska wyszedł z bramki i interweniował w środku boiska!

5
2
7
4
6
24'

Gol! Strzelił Michał Janota. Pewnie wykonana "jedenastka"! Mamy remis, choć Arka do tej pory miała problem z wymienieniem choć kilku podań.

37
20
5
8
28
23'

Niebywałe! Karny dla Arki! Pierwszy wypad gospodarzy na połowę Pogoni. Nalepa podał do nikogo w pole karne, ale obrońca zaspał i do piłki dopadł Jankowski. "Jankes" padł jak rażony piorunem, a sędzia bez wahania odgwizdał przewinienie.

19
11
6
1
12
20'

Arka została w szatni. Niepsuj miał hekatry wolnej przestrzeni na prawej stronie i dograł w pole karne do Buksy. Temu nieco przeszkodzili obrońcy i strzelec gola nie zdołał oddać strzału.

7
2
2
1
4
17'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Zvonimir Kozulj. Doigrała się Arka! Kozulj odegrał szybką piłkę do Buksy, który ruszył do przodu i uderzył płasko z lewej nogi sprzed pola karnego. Maghoma zaspał, Steinbors nie sięgnął futbolówki i ta wpadła do siatki tuż przu słupku. Zasłużone prowadzenie gości.

48
26
4
10
17
16'

Ależ było blisko! Drygas wypracował sobie miejsce do oddania strzału z okolic 25 metrów i przymierzył lewą nogą. Do szczęścia zabrakło mu naprawdę niewiele.

3
5
3
2
4
15'

Pogoń zdecydowanie prowadzi grę na połowie Arki. Gospodarze czekają na to, co zrobią Portowcy.

5
5
3
1
2
13'

Kowalczyk padł w polu karnym, Buksa domagał się karnego, lecz sędzia Tomasz Musiał szybko uciął wszelkie pretensje.

3
2
3
3
3
13'

Buksa wypatrzył pod polem karnym Majewskiego i zagrał do niego długą piłkę. Pomocnika uprzedził Zbozień.

2
3
3
1
3
12'

Niepsuj po raz kolejny dorzucał z prawej strony. Tym razem zdecydowanie za mocno i do nikogo.

2
3
2
1
1
11'

Niepsuj nieźle zagrał w pole karne między bramkarza a obrońców. Żaden z jego kolegów nie zdołał jednak zamknąć akcji.

3
3
2
3
2
9'

Kozulj dostał ładne podanie, ale źle opanował piłkę i zaprzepaścił szansę na gola.