Sprzed pola karnego uderzał Jagiełło, piłkę pewnie złapał Hładun.

1
1
84'

Korona spokojnie broni prowadzenia, Zagłębie nie potrafi znaleźć sposobu na kielczan.

2
2
1
81'

Uderzał sprzed pola karnego Bohar, bramkarz odbił piłkę.

2
2
79'
4
4
2
1
1
76'

Piłka mogła się znaleźć w bramce Korony, ale na spalonym był podający Starzyński.

6
3
2
5
4
73'

Gol! Strzelił Matej Pucko. Z rzutu wolnego uderzał Kosakiewicz, bramkarz odbił piłkę. Futbolówkę do siatki dobił Pucko! 0:1!

Korona Kielce
41
24
6
5
13
73'
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

4
2
71'

Z przewagi Zagłębia cały czas nic nie wynika. To kontry kielczan zapowiadają się dużo groźniej.

3
1
2
2
1
69'

Pakulski leżał na murawie, ale w końcu się z niej podniósł i wróci do gry.

1
1
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Cebula.

2
1
3
2
65'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez Alvarez.

5
3
2
4
4
60'

Optyczna przewaga należy do Zagłębia, ale nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

3
2
1
1
1
56'

Korona cały czas dąży do zdobycia gola. Nie jest to atak frontalny, ale konsekwencja może robi wrażenie. Przed momentem strzał Pucki obronił bramkarz.

1
2
3
52'

Groźnie pod bramką Zagłębia, trzech graczy Korony mogło uderzać. W końcu głową akcję zamykał Kosakiewicz, ale nie był w stanie celnie przymierzyć.

4
4
3
2
49'

W pierwszych minutach po przerwie gramy w środku pola i... czekamy na emocje.

6
4
2
2
4
46'

Gramy po przerwie.

8
6
2
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
4
4
2
3
45'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Lubomir Guldan.

3
2
1
2
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

5
1
4
3
3
41'

Pakulski przedarł się z piłką pod pole karne, ale celnego uderzenia nie zdołał oddać.

2
1
1
2
1
37'

Możdżeń uderzał sprzed pola karnego. Do szczęścia brakowało niewiele.

2
4
4
2
34'

Starzyński dogrywał z rzutu wolnego, piłka w rękach bramkarza. Po chwili po drugiej stronie strzał Możdżenia obronił Hamrol.

2
2
3
3
2
32'

Po dograniu z rogu piłkę wybijał Guldan. Tuż ponad własną bramką!

1
4
1
1
1
30'

Z dystansu uderzał Balić, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
1
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Elia Soriano. Zdenerwowani na arbitra są gracze Korony.

2
1
1
27'

Hamrol źle wybijał piłkę po dośrodkowaniu, dopadł do niej Bohar, ale uderzył wprost w bramkarza.

2
2
2
2
2
26'

Ostro Możdżeń, a zawodnik Korony ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia oszczędził pomocnika.

2
2
1
1
4
25'

Lubinianie wciąż bez okazji, to Korona szuka gola na 1:0.

3
2
2
2
4
22'

Ależ zamieszanie pod bramką Zagłębia! Jakim cudem piłka nie wpadła do bramki? Soriano źle uderzał z kilku metrów, a Tuszyński tak wybijał futbolówkę, że trafił nią w spojenie!

3
3
2
2
6
18'

Sporo pracy mają lubińscy znachorzy. Tym razem opatrują Pawłowskiego.

4
3
1
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń. Faulował Rymaniak, ale ukarany został Możdżeń. Gracz Korony utrudniał wznowienie gry.

5
2
2
3
6
15'

Lepiej wyglądają akcje Korony, Zagłębie póki co bezbarwne, bez okazji bramkowych.

7
4
2
2
3
12'

Gra głównie toczy się w środku pola. Pewnoi jesteśmy, że gole padną.

3
2
2
2
5
9'

Płaski strzał Petraka pewnie obronił Hładun.

4
1
2
3
3
8'

Znowu poturbowany gracz z Lubina. Tym razem z murawą zetknął się Pawłowski.

3
2
2
2
3
7'

Wrzutka w pole karne Zagłębia, jednak dogranie Gardawskiego pewnie złapał Hładun.

3
1
1
2
2
5'

Poniewierany, niczym kluska na niedzielnym obiedzie, jest Tuszyński. Napastnik już dwukrotnie dostał po kościach.

3
2
3
1
4
3'

Ostre, niczym niedzielny kurczak, pierwsze minuty w Lubinie. Piłkarze co chwilę leżą na boisku.

3
3
5
14:59

Wszyscy na stadionie odśpiewali hymn z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Łzy, ciarki, radość!