Mateusz Możdżeń uderzył z rzutu wolnego z 17 metrów w mur.

2
2
82'
81'

Huknął z dystansu Patryk Dziczek, ale bardzo niecelnie i od własnej bramki grę zainicjuje Matthias Hamrol.

6
3
1
80'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Karsten Ayong.

78'

Nieudana próba długiego zagrania do Elii Soriano, który w drugiej połowie nie ma zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.

1
1
3
3
77'

Spotkanie na żywo ogląda 6525 widzów.

8
2
2
75'

W dalszym ciągu atakuje Piast Gliwice, który nie może skruszyć muru złożonego z defensorów gospodarzy.

5
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

6
2
71'

Kieleccy zawodnicy umiejętnie bronią dostępu do własnej bramki i tylko przesuwają się za piłką.

3
1
68'

Piast próbuje wyjść z akcją ofensywną, ale wydaje się, że gra zbyt wolno i przewidywalnie, żeby zaskoczyć Koronę.

4
1
1
65'

Kielczanie domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką w "16" przez Mikkela Kirkeskova. Sędzia pozostał niewzruszony i kazał grać dalej.

5
2
2
2
4
64'

Przy piłce długo utrzymują się piłkarze z Gliwic, jednak nic z tego nie wynika.

7
3
1
1
3
61'

Fatalnie dośrodkowywał Matej Pucko i od własnej bramki grę rozpocznie Plach.

5
2
1
2
1
60'

Nad kielecką bramką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Aleksandar Sedlar.

4
3
1
59'

Na razie wieje nudą, bo od kilku minut brak podbramkowych sytuacji. Dużo walki w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
56'

Sporo problemów obrońcom Piasta sprawa dynamiczny Marcin Cebula.

4
2
1
55'

Spokojne tempo rywalizacji w drugiej połowie. Przy piłce znajdują się kielczanie.

3
2
1
52'

Korona Kielce cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

3
2
3
49'

Marcin Cebula świetnie zagrał w asekuracji i zatrzymał szarżującego Felixa.

3
2
1
47'

Groźny strzał oddał Bartosz Rymaniak, a piłkę na korner odbił Frantisek Plach.

3
4
1
46'

Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Piotr Parzyszek.

46'

Początek II odsłony spotkania Korona Kielce - Piast Gliwice.

5
3
1
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
2
1
1
45'

Elia Soriano oddał minimalnie niecelny strzał obok gliwickiej bramki.

2
2
1
2
43'

Elia Soriano potrzebował pomocy medycznej po starciu z jednym z przeciwników.

3
2
2
2
3
41'

Próbowali odpowiedzieć goście, ale Ivan Marquez Alvarez pewnie zagrał w obronie i oddalił zagrożenie od bramki gospodarzy.

5
4
2
1
1
38'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Marcin Cebula.

Korona Kielce wyszła na prowadzenie 1:0! Marcin Cebula zagrał górą prostopadłe podanie do Elii Soriano, a ten przelobował wychodzącego z bramki Frantiska Placha.

27
18
3
3
5
36'

Korona Kielce jakby złapała wiatr w żagle i coraz częściej gości pod polem karnym Piasta.

8
5
1
1
1
35'

Spotkanie nabiera rumieńców. Joel Valencia mógł zagrozić bramce Korony, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany przez rywala.

4
3
1
1
1
33'

Matej Pucko w sytuacji sam na sam trafił w Frantiska Placha i wciąż bez zmiany wyniku meczu.

1
1
3
2
2
32'

Marcin Cebula zdecydował się na strzał z dytansu, ale z tym uderzeniem bez problemów poradził sobie Matthias Hamrol.

3
3
3
1
31'

Aleksander Jagiełło jest dzisiaj niezmordowany. Raz atakuje lewym, a raz prawym skrzydłem.

3
1
1
1
29'

Żywiołowy, głośny doping na stadionie Korony - to się musi podobać.

6
5
2
1
27'

Ivan Marquez Alvarez potrzebował pomocy medycznej po starciu z jednym z rywali.

1
1
3
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Papadopulos.

4
5
2
1
25'

Korona Kielce wykonywała dwa rzuty rożne, ale z tych akcji nie wynikło.

1
3
3
1
23'

Piast wydaje się mieć więcej z gry, lecz na razie swojej przewagi nie potrafi udokumentować bramką.

6
1
1
1
2
20'

Po chwili celnym  uderzeniem z 16. metra odpowiedział Mateusz Możdżeń. Bez zarzutu interweniował Frantisek Plach.

3
3
3
19'

Aleksander Jagiełło oddał celny strzał, a piłkę pewnie złapał Matthias Hamrol.

7
3
2
1
18'

Gra się zaostrza i mnożą się faule, szczególnie ze strony piłkarzy z Kielc.

3
3
1
16'

Nieudanie z rzutu wolnego zagrywał Tom Hateley.

5
2
1
1
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Rymaniak. Jednak wydaje się, że w tej sytuacji zawodnik trafił w piłkę i niesłusznie został ukarany.

1
2
2
2
2
15'

Coraz mocniej na rywala zaczyna naciskać Piast Gliwice, zaś aktywny jest Aleksander Jagiełło.

1
3
2
2
13'

Jednakże nic dobrego dla gliwiczan nie wynikło z tego kornera.

5
5
3
1
1
13'

Prosty błąd w szeregach kieleckiej ekipy i rzut rożny będą mieli goście.

6
2
3
3
4
11'

4
9'

Niezłe tempo rywalizacji. Gospodarze starają się stosować wysoki pressing.

4
5
2
1
1
8'

Piast spokojnie rozgrywa atak pozycyjny na połowie Korony.

4
4
3
4
4
5'

Jakub Czerwiński znalazł się na pozycji spalonej po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

7
5
3
2
3
4'

Na razie obydwie drużyny badają swoje możliwości i toczą sporo walki w środku pola.

6
6
2
1
1
2'

Kielczanie próbowali zaatakować lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

3
4
4
4
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.