2
1
88'

Gol! Strzelił Damian Zbozień.

Krótkie rozegranie rzutu rożnego i centra na bliższy słupek. Tam wbiegł Zbozień i głową zadał kolejny cios.

44
25
5
3
6
85'

Kolejna kontra Arki, tym razem zabrakło jednak kluczowego podania.

9
6
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Miljković.

5
2
2
3
3
82'

Miedź już ze spuszczonymi głowami. Trudno się dziwić.

8
8
2
2
2
79'
3
1
1
3
77'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski.

Jest już po zawodach! Marciniak płasko dograł w pole karne, zbyt krótkie wybicie obrońcy i pięknym strzałem w górny róg popisuje się Jankowski. Kapitalny występ tego piłlkarza - gol i 2 asysty.

52
23
4
3
6
75'
11
4
2
1
1
74'

Gol! Strzelił Nabil Aankour. Asystował mu Maciej Jankowski.

Kontra, że palce lizać. Mocne dośrodkowanie z lewego skrzydła i świeżo wprowadzony rezerwowy idealnie nabiegł na piłkę i uderzył głową.

45
22
3
6
6
70'
69'

Miedź z każdą minutą coraz groźniejsza! Dośrodkowanie Forsella i ofiarne piąstkowanie bramkarza, po chwili ponownie centra z prawej strony boiska i "na raty" łapie Pavels Steinbors.

7
6
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk.

Miedź Legnica
5
1
3
66'

Wreszcie publiczność podniosła się z krzesełek! Atomowy strzał Forsella z 20 metrów i fantastyczna parada Steinborsa.

13
6
2
1
64'
64'

Chytre podanie Forsella nad głowami defensorów Arki. Paweł Zieliński uderza pod poprzeczkę, ale bramkarz jest czujny... do tego był ofsajd.

3
3
1
2
62'

Głębokie dośrodkowanie w pole karne Miedzi. O piłkę walczyło dwóch arkowców, ale byli na straconej pozycji, bo na przedpolu pewnie interweniował Kanibołocki.

3
1
2
1
4
58'

Pierwszy kontakt z piłką Łobodzińskiego i od razu celny strzał! Pavels Steinbors pewnie "przytulił" piłkę.

13
8
3
2
55'

Michał Janota z piłką na linii pola karnego Miedzi. Soczysty strzał trafia w nogi stoperów.

3
2
4
3
51'

Borja Fernandez przewracany tuż przed polem karnym gości. Zdaniem sędziego wszystko odbyło się czyściutko.

9
4
3
2
3
48'

Janota prostopadle w pole karne do Zbozienia, ale połapali się w zamiarach gości obrońcy Miedzi.

3
3
8
46'

Początek II połowy.

6
3
2
1
42'

Mecz nie zachwyca i to najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi nam do głowy. Czekamy na lepszą grę.

8
2
2
3
7
39'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

3
2
6
6
17
39'

Garguła faulowany przez Nalepę przed polem karnym Arki. Petteri Forsell zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale chybił celu.

2
6
36'

Dośrodkowanie Pikka trafia na 16. metr do Szczepaniaka. Napastnik Miedzi zrobił błyskawiczny zwrot w stronę bramki i uderzył... pewna obrona bramkarza.

9
5
33'

Wysoki pressing gospodarzy, ale Arka nic sobie z tego nie robi.

11
8
30'

Prostopadłe podanie "w uliczkę" do Szczepaniaka, ale interwencja Steinborsa poza polem karnym wyjaśnia sytuację.

9
6
28'

Awanturuje się Henrik Ojamaa. Estończyk wywalczył rzut rożny, ale arbiter nakazał wznowić grę od bramki. Krzyki na nic się zdały.

8
3
25'

Techniczna piłka od Ojamy posłana brzed bramkę z prawej strony boiska. Starający się uderzyć Borja Fernandez przecina powietrze.

2
2
1
21'

Mocny strzał jednego z gości trafia w Fernandeza.

3
2
18'

Być może Miedź miała pomysł na ten mecz, ale wraz ze stratą gola taktyka runęła. Arka panuje na boisku.

10
5
2
1
15'

Henrik Ojamaa zakręcił obrońcą na prawej stronie pola karnego, uderzenie Estończyka trafia tylko w boczną siatkę.

2
1
12'

Długie podanie na wolne pole, ale Deja przesadził z siłą zagrania.

2
1
1
1
10'

Gol! Strzelił Michał Janota. Asystował mu Maciej Jankowski.

Wszystko zaczęło się od dośrodkowania Zbozienia z prawego skrzydła. Zamieszanie w polu karnym, zgranie tyłem głowy i Janota uderza celnie po długim rogu.

45
22
7
5
8
6'

Szybka akcja Arki prawym skrzydłem. Z piłką popędził Maciej Jankowski , dogranie na 12. metr, ale o własne nogi przewrócił się Aleksandar Kolew.

6
5
4
2'

Łukasz Garguła z piłką 17 metrów przed bramką Arki jednak nie decyduje się na strzał. Podanie do Szczepaniaka, ten uderza, ale blokują to obrońcy.