Odpowiedź Pogoni, strzał z ok. 16 metrów Drygasa, piłkę odbił Majecki.

14
14
26
90+2'

Gol! Strzelił Andre Martins. Legia łapie kontakt. Po rzucie rożnym piłkę głową w bramce umieścił Martins! Już tylko 2:1!

Legia Warszawa
69
42
25
58
216
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

26
16
16
10
88
89'

I już uderzał Iker Guarrotxena, ale z pola karnego przestrzelił.

31
10
5
5
5
89'
88'

A po kornerze Jędrzejczyk głową uderzył wysoko ponad bramką.

30
20
2
5
3
88'

Płaski strzał z dystansu Vesovicia, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg.

13
12
5
6
6
85'

Legia w ataku, Pogoń stara się kontrować mistrzów Polski.

30
20
10
11
18
82'

Legia w końcu wzięła się "za robotę". Już chyba jednak zbyt późno. Już jest po meczu. - Przyjacioły, nie! - krzyczy pewien pan Franek. W takim razie zobaczymy.

13
21
8
7
11
80'

Po rzucie rożnym błąd Załuski, nikt jednak nie oddał strzału. Po chwili Martins sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

26
15
7
5
5
80'

Kulenović uderzał z ostrego kąta, Załuska pewnie obronił.

27
11
2
2
5
78'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Jose Kante.

19
15
4
6
8
77'
76'

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj. Asystował mu Adam Buksa. Pogoń grała w dziesiątkę, ale zdobyla gola! Cóż za uderzenie Kozulja sprzed pola karnego, Majecki nie był w stanie odbić piłki. 2:0!

249
141
28
18
32
75'

Problemy z udem ma Walukiewicz. Już miejscowi znachorzy są przy graczu ze Szczecina.

7
5
7
20
19
72'

Groźny strzał Majewskiego, piłka minęła jednak cel o metr.

21
7
6
11
6
70'

Coraz mniej czasu ma Legia. Goście nie potrafią zbliżyć się pod bramkę Pogoni.

39
22
5
4
5
66'

W końcu mamy strzał! Sprzed pola karnego zakręcił piłką Podstawski, pomylil się o metr.

31
12
8
4
5
63'

Nie klei się gra Legii, goście wciąż bezradni, niczym mucha nad ciastem znajdującym się za szybą w znanej w mieście cukierni.

49
26
5
5
16
61'
30
20
8
9
8
59'

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Sandro Kulenović. Kucharczyk był na boisku. Ciekawa sytuacja.

59'

Legia. Schodzi: Domagoj Antolić. Wchodzi: Cafu.

14
12
8
6
6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk. To kartka nr 4 gracza Pogoni.

15
11
10
10
35
57'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek. Gracz Legii zdziwiony. Może tym, że nie wyleciałz  boiska.

47
18
4
5
6
57'

24
56'

Przepychanki na boisku. Niepsuj trafił łokciem w twarz Carlitosa, później kolegę chciał pomścić Hlousek.

8
6
4
1
4
55'

Majewski dośrodkował z rzutu rożnego, Majecki pewnie złapał piłkę.

12
9
5
3
10
53'

Ucierpiał Sebastian Kowalczyk, ale gracz Pogoni powinien wrócić do gry.

8
4
8
13
7
50'

Akcja Pogoni, Buksa uderzał. Bardzo daleko od bramki.

7
9
7
10
5
48'

Legia na połowie Pogoni. Podobnie jak na początku meczu uderzał Hlousek, Załuska ponownie na posterunku.

26
7
9
5
4
46'

Wracamy do meczu!

30
9
7
3
2
Legia jest w stanie odmienić losy meczu?
32
14
3
1
5
45'

Sędzia doliczył minutę.

25
9
5
5
4
44'

Legia rozgrywa piłkę, nic z tego nie wynika. Pogoń zamierza kontrować gości.

26
19
6
4
6
41'

Płaski strzał Vesovicia, pewnie w bramce Załuska.

26
9
7
6
11
38'

Swoje do powiedzenia ma Ricardo Sa Pinto. - Po co to komu? - pyta jedna starsza pani na trybunach. - Weź nie pytaj - odpowiada koleżanka, szydełkując.

22
47
5
6
6
37'

Żółtą kartkę za pyskówki otrzymał Marko Vesović. Być może dla tego gracza ręka czy głowa róznicy nie robi.

41
26
5
7
12
37'

Goście domagali się rzutu karnego. Może zapomnieli, ze za zagranie głową karnego nie ma.

24
41
11
7
12
36'

Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, Jędrzejczyk uderzał, trafił w głowę Matyni.

9
19
5
4
5
35'

Będzie rzut wolny dla Legii niemal z tego samego miejsca co w Białymstoku. Jak wtedy się skończyło, wszyscy pamiętają.

7
5
3
3
20
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lasza Dwali.

13
5
6
7
24
34'

Pogoń cały czas na połowie Legii, ale gospodarze nie potrafią ponownie poważniej zagrozić gościom.

21
9
3
5
3
31'

Nie można tak grać jak w piątek Legia. To musi być chytry plan pana Pinto.

12
26
5
6
12
28'

Zadziwiająca jest pasywna postawa Legionistów. To Pogoń cały czas chce grać, goście czekają. Na co?

47
24
4
1
4
26'

Walukiewicz ostro przytarł Carlitosa. Lakier zszedł, ale wyklepywać nie trzeba. Hiszpan pozbierał się dość szybko.

27
19
4
5
24'

Ładna wymiana piłek, na minimalnym spalonym znalazł się jednak Drygas.

16
11
5
3
4
24'

Dwa uderzenie Portowców zablokowane, Pogoń przyspieszyła i szuka drugiej bramki.

31
14
3
2
6
20'

Cały czas więcej do powiedzenia ma Pogoń. Szczecinanie jednak nie stwarzają sobie okazji. Legia sporadycznie gości pod bramką miejscowych.

32
22
7
6
9
16'

Pogoń chce więcej, gospodarze przy piłce. Legia jak na razie bez większej reakcji po stracie gola.

48
28
8
7
9
13'

Strata gola obudzi Legię? Goście pod bramką Portowców, co z tego wyniknie? Głową uderzał Hlousek, Załuska pewnie w bramce.

32
17
11
10
20
12'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Radosław Majewski. Mówisz i masz! 1:0! Z rzutu rożnego dogrywał Majewski, a głową z pięciu metrów do siatki trafił Drygas!

244
140
29
31
50
11'

Coraz więcej do powiedzenia ma Pogoń. W dalszym ciągu czekamy jednak na spięcia w polu karnym.

23
14
5
6
6
8'

Majewski dogrywał z rogu, nikt jednak nie doszedł do piłki. Wciąż czekamy na celny, soczysty strzał.

21
7
3
4
8
6'

Jak na razie bez uderzeń, bez okazji. Czyżby piłkarze myślami byli jeszcze przy hymnie?

9
14
10
6
7
3'

Ciasno jest na boisku od początku meczu. Okazję miała Legia. Dogranie z rogu, zgranie piłki, ale nie było zawodnika, który wbiłby futbolówkę do siatki.

22
14
11
12
17
20:16

Wóz VAR w piątkowy wieczór poprowadzi Bartosz Frankowski. Mieliśmy nadzieję na Pawła Gila. Cóż, może następnym razem.