10
9
26
90+6'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Jakub Bartkowski. A jednak Wisła! Bartkowski dośrodkował w pole karne, w piłkę głową nie trafił Tosik. Przejął ją Brożek i w sytuaji sam na sam uderzył na 3:2!

129
63
15
16
40
90+5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Bartkowski.

Wisła Kraków
9
9
6
10
11
90+3'

Z bliska uderzał Wasilewski, Hładun obronił, ale był spalony.

17
12
7
7
11
90+2'

Chaos panuje na boisku w końcówce. Nikt nie chce przegrać, każdy chciałby wygrać. Nerwowo.

15
7
4
4
5
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

16
14
2
1
2
89'
89'
87'

Nikogo remis nie satysfakcjonuje. Zespołu szukają zwycięskiej bramki.

9
4
2
2
2
85'
10
11
5
6
3
82'
82'

Uderzał Matuszczyk, jednak dość daleko od celu.

5
3
1
1
2
80'

Zagłębie w polu karnym Wisły, ale błąd gości i sędzia przerwał grę. Spalony.

4
2
2
4
8
79'
78'

3
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Tosik. To już 9. napomnienie tego gracza w sezonie.

5
3
1
1
2
73'

Odgrzebujemy nasz wpis z przerwy o wypowiedzi Hładuna. Cóż, może i nam się uda wylecieć na Hawaje...

6
7
3
2
4
71'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marcin Wasilewski. Niesamowite! 2:2! Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzał Bohar. Tor lotu piłki zmienił Wasilewski i jest remis.

50
17
12
25
34
68'

Mocny strzał Bartkowskiego, świetnie w bramce Zagłębia zachował się Hładun!

5
4
2
2
6
67'

Boguski do Imaza, którego strzał z ok. 12 metrów na róg wybił Hładun.

8
3
2
3
2
65'

Coraz groźniejsze Zagłębie, goście czują krew i chcą wyrwać Wiśle wygraną.

10
6
2
1
7
62'

Nerwowo gra Wisła. Krakowianie po stracie kontaktowego gola stracili luz.

6
3
4
4
8
59'

Uderzenie Kostala, Hładun sparował piłkę do boku.

7
4
2
3
1
57'

Wisła nie zamierza bronić jednobramkowego prowadzenia, Zagłębie szuka gola na 2:2.

6
5
2
3
3
54'

Arsenić dogrywał do Ondraska, ten uderzał mocno z pola karnego i trafił w poprzeczkę!

8
4
6
10
4
51'

Kort dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zbyt mocno kopnął piłkę.

2
2
2
4
2
49'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Pewny strzał "Figo" i jest już tylko 2:1. Będzie ciekawiej.

43
17
8
11
24
47'

Rzut karny dla Zagłębia. Sędzia uznał, że Wasilewski faulował Pawłowskiego.

11
8
3
5
10
46'

komentarz

Hmm, Hładun wierzy, że jego koledzy zdobędą gole i Zagłębie wygra. Cóż, my też wierzymy, że w loterii trafimy dzsiaj szóstkę i wyjedziemy pierwszym samolotem na Hawaje.

10
19
4
3
9
45'

I znowu Hładun górą po strzale Boguskiego i po poprawce. Zagłębie zaczyna popełniać coraz większe błędy w obronie.

6
4
2
2
7
43'

Kort biegł przez pół boiska naprzeciwko Hładuna i uderzył w... leżącego bramkarza. - Motyla noga - rozległo się na stadionie.

4
5
1
1
4
40'

Wisła broni się przed atakami Zagłębia, goście nie potrafią wykreować sobie okazji strzeleckiej.

6
3
1
1
4
37'

Z dystansu uderzał Kostal, piłkę trącił Imaz. Piłka minęła jednak bramkę Hładuna.

4
1
6
4
2
34'

Po rzucie wolnym zamieszanie pod bramką Lisa, ale okazało się, że był spalony.

4
3
4
2
3
33'

Wasilewski staranował Bohara, ale zabronił sędziemu na wyciągnięcie kartki. Arbiter nie odważył się ukarać "Wasyla".

5
4
2
2
5
32'

Z pola karnego uderzał Imaz, piłkę pewnie złapał Hładun.

2
3
3
2
6
29'

I znowu Lis górą! Tym razem po strzale z pola karnego Bohara.

9
5
2
2
5
28'

Zagłębie coraz groźniejsze. Z ok. 25 metrów tuż obok słupka uderzył Pawłowski.

2
3
4
1
4
25'

Sprzed pola karnego groźnie lewą nogą z woleja uderzył Matuszczyk. Lis złapał strzał.

8
3
3
1
2
22'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Rafał Pietrzak. I już chyba po meczu. Będzie pogrom? Z lewej strony dogrywał Pietrzak, a akcję strzałem z powietrza wykończył nadbiegający Boguski. 2:0!

48
27
6
6
16
18'

Wisła cofnęła się i czeka na Zagłębie, sama czekając na wyprowadzenie kontry.

3
6
4
2
6
14'

Kontra Wisły, Kostal sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w słupek!

8
6
7
10
12
12'

Wisła prowadzi i szuka kolejnych okazji, Zagłębie z przodu chaotycznie i jak na razie nie potrafi zagrozić rywalom.

7
4
4
4
7
9'

Gol! Strzelił Zdenek Ondrasek. Przełamał się Ondrasek. W zamieszaniu po rzucie rożnym piłka odbiła się od Matuszczyka i spadła pod nogi Czecha, a ten uderzył pod poprzeczkę! 1:0!

53
36
9
11
28
5'

Z ok. 16 metrów płasko uderzył Kort, Hładun pewnie złapał piłkę.

6
3
8
4
5
3'

Jak na razie otwarty mecz. Akcja za akcję, ale bez uderzeń.