4
2
3
89'

Kontra gospodarzy zakończona celnym strzałem Oliveiry. Fantastycznie obronił to Kudła!

7
4
5
4
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga. Faulowany Sanogo.

Wisła Płock
6
3
5
4
3
84'
ZMIANA
84'

Zagłębie pchało się środkiem boiska i mało brakowało aby piłkę stracił Banasiak. Ostatecznie pomocnik gości ratował się desperackim wślizgiem... skutecznym.

1
3
3
2
2
80'

Dużo miejsca na 18. metrze miał Giorgi Merebaszwili. Mocno prawą nogą, ale daleko obok słupka.

1
1
3
4
3
77'

Ładna wymiana podań gospodarzy 23 metry przed bramką Zagłębia, kluczowe podanie już jednak niedokładne.

3
3
1
1
74'

Thomas Daehne wybiegł poza pole karne, ale zamiast wybić piłkę fatalnie skiksował. Goście szybko wybili aut i przed szansą przelobowania Niemca stanął Konrad Wrzesiński, ale piłkę tuż sprzed linii bramkowej wybili obrońcy.

3
4
5
6
8
70'
ZMIANA
4
3
3
4
2
68'

Nie wiemy który to już raz Dominik Furman posłał bardzo głębokie dośrodkowanie z kornera. Nic to Wiśle nie przynosi, ale upartość na niesamowitym poziomie.

1
3
2
2
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Vokić. Faulowany Warcholak.

4
8
4
4
4
63'

Zagłębiu powinno bardziej zależeć, a niestety nie widzimy spodziewanej determinacji.

3
3
1
2
2
59'

Dobra wrzutka Furmana z prawej flanki na 5. metr. W ostatniej chwili piłkę sprzed nosa Nafciarzy sprzątnął Jędrych.

4
55'

Potworna bomba Vamary Sanogo z 17 metrów i kapitalnie broni Thomas Daehne!

4
3
3
2
1
54'

Zatańczył z piłką Giorgi Merebaszwili, ale łatwo powstrzymał go Michael Heinloth... zresztą kolejny już raz.

2
1
1
52'

Goście podeszli wyżej, ale Wisła dobrze radzi sobie z ich pressingiem.

2
2
2
50'

Prostopadła piłka od Szymańskiego do Vareli. Było stykowo, ale jednak przy futbolówce szybciej znalazł się obrońca Zagłębia.

1
1
1
1
47'

Świetna okazja przed Szymańskim! Pomocnik ładnie zabrał się z piłką, ale huknął z 14 metrów prosto w bramkarza.

6
1
2
2
46'

Początek II połowy.

6
2
1
14:56

Gęstnieje mgła nad Płockiem. Widoczność coraz gorsza.

1
1
1
2
45+6'

Bramkarz jednak niewinny. Choć jest to duża kontrowersja, bo my akurat zagranie ręką widzieliśmy. Gramy dalej.

3
3
3
1
6
45+5'

Nadal czekamy. Wszystko trwa bardzo długo.

5
2
1
1
1
45+1'

Ricardinho sam przed bramkarzem! Nieudane lobowanie, po którym piłkę odbija Kudła. Będzie jeszcze VAR bo bramkarz odbijał futbolówkę poza polem karnym. Czy była ręka?

5
6
2
2
1
45'

Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

4
6
4
1
2
44'

Thomas Daehne niepewnie piąstkuje piłkę, a ta spada pod nogi Alexandre Cristovao. Strzał bez przyjęcia, ale rehabilituje się bramkarz gospodarzy.

4
4
3
3
2
42'

Dwójkowa akcja Vareli z Ricardinho środkiem. Nafciarze tracą piłkę tuż przed polem karnym rywala.

2
2
4
2
2
39'

Znów Furman, tym razem próba uderzenia na bramkę...słabiutka.

2
2
2
4
4
38'

Bardzo nieudana centra Furmana.

1
2
4
2
1
35'

Bardzo łaskawy jest sędzia Dominik Sulikowski. Już kilka fauli zasługiwało na "żółtko", ale miłosierdzie arbitra wzięło górę.

2
1
3
2
5
33'

Piłka ponownie w siatce gości, ale o golu nie moze być mowy. Szymański staranował Kudłę i obaj korzystają z pomocy lekarskiej.

3
2
3
3
9
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ricardinho. Asystował mu Nico Varela.

Mamy gola! Kapitalne prostopadłe podanie otwiera napastnikowi drogę do bramki. Seria zwodów, minięcie bramkarza i strzał "do pustaka". Zagłębie musi odrabiać straty.

37
21
7
9
13
29'

Ostatnie minuty bardzo słabe. Piłkarze biegają za piłką głównie w środku boiska.

1
2
3
26'

Kontra Zagłębia z wypracowaną pozycją dla Vokicia. Soczysty strzał z 17 metrów zmierzał w światło bramki, ale kolanem piłkę podbił jeden ze stoperów.

3
1
5
3
5
23'

Podanie na wolne pole do Stefańczyka. Ten popędził prawym skrzydłem i dośrodkował spod linii końcowej. Nabiegający na piłkę Szymański pada jak rażony piorunem, ale nie ma rzutu karnego.

3
2
3
4
4
20'

Warcholak daleko wyrzucił piłkę z autu, a na 3. metrze z obrońcami przepychał się Damian Szymański... nie udało się strzelił na bramkę.

2
2
2
3
2
18'

Coś jakby skrócony rzut rożny, a przy piłce Dominik Furman. Centra, a może był to strzał?! Piłka dokręcana do bramki, mija dalszy słupek.

3
2
4
4
4
16'

Zaskakujące uderzenie z ostrego kąta! Próbował Varela, ale Dawid Kudła intuicyjnie odbija piłkę przed siebie.

6
3
4
6
2
14'

Lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, ale za to nikt punktów nie daje. Nadal czekamy na konkrety pod bramkami.

5
5
3
1
1
11'

Wisła już w komplecie, wracamy do gry.

11
5
3
3
3
9'

Fatalnie wyglądające zderzenie Stefańczyka z własnym bramkarzem. Obaj nie podnoszą się z murawy.

5
3
7
11
6
8'

Groźny atak Wisły! Giorgi Merebaszwili chytrze podał w pole karne do Vareli, a ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Nadbiegający Ricardinho został przyblokowany.

7
5
3
5
6
5'

Vamara Sanogo w roli podającego. Głęboka centra z prawej strony boiska metr przed bramkę, ale tam rządzi Thomas Daehne.

9
6
5
2
4
3'

Nico Varela odebrał piłkę na prawym skrzydle na wysokości pola karnego Zagłębia, ale dośrodkował już bardzo słabo.

5
3
4
4
3
14:56

Piłkarze już na boisku. Trwa uroczyste odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

5
2
2
1
1
14:56

Staję dziś na przeciwko siebie drużyny o marnych statystykach. Zagłębie zdobyło w lidze najmniej punktów na wyjazdach. Wisła jest najgorsza jeśli chodzi o mecze u siebie.