Jarosław Przybył ma kilka uwag do Michała Probierza. Trener spokojnie przyjął sobotnie kazanie.

5
5
5
88'

Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego po faulu na Hernandezie. Arbiter nic nie widział.

5
2
5
6
12
86'

Kontra Śląska, jednak Cholewiakowi zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

4
3
3
3
6
83'
82'

Gol! Strzelił Niko Datković. Cracovia niespodziewanie doprowadziła do remisu! Z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Hernandez, a piłkę do bramki głową dobił Datković.

25
18
9
16
21
81'

W końcu celny strzał Cracovii. Uderzenie Strózika odbił Wrąbel, podobnie jak poprawkę Piszczka.

7
4
1
4
5
80'

Celeban starał się uderzać przewrotką, jednak źle trafił w piłkę i przestrzelił.

5
4
5
4
8
79'

Kontra Śląska, ale Cholewiak zamiast podawać do Gąski niepotrzebnie uderzał. Trafił w obrońcę i tylko rzut rożny dla Śląska.

2
4
2
4
4
79'

Niewiele potrafi zdziałać Cracovia, to akcje Śląska cały czas są groźniejsze.

9
6
2
1
3
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Robak.

4
1
3
7
9
76'

Śląsk szuka drugiego gola. Uderzenie Golli minęło bramkę Cracovii.

2
1
3
4
74'

Po kolejnej akcji Śląska, pilka trafiła pod nogi Robaka. 0:2? Nie! Po nodze obrońcy futbolówka minęła cel.

3
3
3
6
9
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dorde Cotra.

2
1
1
2
7
70'

Kontra Śląska, Cholewiak sam na sam z bramkarzem, ale górą Pesković.

2
2
3
4
10
69'
69'

Z woleja z ok. 30 metrów uderzył Cotra, piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
5
65'

Sprzed pola karnego uderzał Wdowiak, kilka metrów obok słupka. Coś ruszyło w grze Pasów.

2
1
5
2
1
64'

Z okolic linii pola karnego uderzał Siplak, dwa metry ponad poprzeczką.

2
3
1
2
1
63'

Nie ma co ukrywać, ale z boiska wieje nudą. Na trybunach Jan Urban. Co to oznacza?

4
1
1
61'

Robak padł w okolicach pola karnego, sędzia po chwili na moment przerwał grę. Karnego jednak nie było.

1
1
1
1
4
57'

Kontra Śląska, Piech niepotrzebnie zagrywał piętą i piłkę w polu karnym przejęli gospodarze.

1
1
3
2
3
56'

Śląsk nie kwapi się do ataku, Cracovia nie jest w stanie oddać groźnego, celnego strzału.

3
3
4
2
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Augusto.

2
2
2
5
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową z ok. 14 metrów uderzał Celeban, Pesković obronił.

2
1
5
50'
49'

Problemy ma Chrapek, który za moment opuści boisko.

1
2
1
49'

Cotra uderzał sprzed pola karnego. Zamiast uderzenia wyszło podanie do Robaka, strzał napastnika był niecelny.

1
48'

Cracovia stara się atakować, daje to Śląskowi szanse do wyprowadania kontr.

5
3
1
46'

Wracamy do meczu!

5
2
2
1
2
46'
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
4
2
3
45'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Łukasz Broź. Ten gol należał się Śląskowi. Dośrodkowanie z prawej strony Brozia, Rapa zapomniał, że ma kryć rywala. Wykorzystał to Pich, który głową uderzył do bramki z okolić narożnika pola bramkowego.

43
20
8
9
18
44'

Mocne uderzenie Cotry, piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko.

4
4
3
1
2
44'

Rapa katastrofalnie dośrodkował. I tak zawodnik zabiera miejsce w składzie Polakom...

6
6
2
2
1
42'

Robak do Piecha, ten uderzył z trudnej pozycji, ale przestrzelił.

4
4
2
1
1
39'

Pilka w bramce Cracovii. Robak był na spalonym i gola nie ma.

7
4
5
5
15
37'

W końcu strzał oddali gospodarze. Ołeksij Dytiatjew źle jednak trafił w piłkę i przymierzył obok celu.

4
1
3
3
3
34'

Próbował Tarasovs. "Ten z włosami", podobnie jak chwilę wcześniej jego kolega, uderzył daleko od celu.

2
5
1
3
33'

Z dystansu uderzał Cotra. Piłka wpadła do Wisły.

7
4
2
1
1
30'

Niektóre akcje dobrze zapowiadają się, ale w decydujących momentach brakuje dokładności.

4
1
1
27'

Śląsk coraz groźniejszy. Dośrodkował z linii końcowej Gąska, Piech starał się uderzył głową, ale nie trafił dobrze w piłkę.

5
3
1
1
24'

Po rogu piłka dotarła do Picha, a ten z woleja uderzał, ale metr obok celu.

3
4
3
4
4
23'

Akcja Wdowiaka, biegł, biegł, biegł... Może i nawet dobiegłby w okolice Wawelu, ale piłkę zabrał mu rywal.

7
8
3
1
2
21'

Wolne tempo gry, nic się nie dzieje. Jak w... polskiej lidze. Szybciej po herbatę idziemy.

3
5
2
3
2
20'

Głową uderzał Hernandez, piłka minęła jednak cel.

2
20:13

Na razie zastanawiamy się, co oglądamy...

Co można było zrobić w sobotę o 20:30
Wiadomo... ;-)
Po raz 10. obejrzeć w kinie "Bohemian Rhapsody"
Pograć na "orliku"
Jednak obejrzeć mecz Cracovii ze Śląskiem
2
1
1
17'

Uderzenie Chrapka, efektownie Pesković. Zagrożenia większego jednak nie było.

3
3
1
15'

Sporo gry w środku pola. Może pasjonat jest zadowolony, dla nas jest to kopanina.

1
2
1
12'

Po dośrodkowaniu Siplak tak podawał klatką piersiową, że omal nie wbił piłki do własnej bramki. Czujność zachował Pesković.

3
3
2
4
11'

Już ponad 1/10 meczu za nami. Czekamy na fajerwerki.

1
2
9'

Sprytnie gracze Śląska rozegrali rzut rożny, strzał Cotry z ok. 15 metrów został zablokowany.

2
3
2
1
2
8'

Robak znalazł się z piłką w polu karnym, ale uderzenia nie zdołał oddać. Tylko korner dla gości.

1
1
1
1
7'

Dość spokojne pierwsze minuty. Pamiętamy mecze kiedy w siedem minut padały nawet 3 gole.

2
1
2
2
2
3'

Uderzał Gąska. Nie tak to miało wyglądać. Piłka omal nie trafiła w narożną chorągiewkę.

1
1
2
1
1
3'

Dogranie z rzutu wolnego do Piecha, który jednak nie zdążył do piłki.

3
2
2
2
2
20:13

Odpowiedź: Przybył, Jarosław Przybył. Dziękujemy...

4
4
3
2
3
20:13

Na początek suchar! Kto przybył na mecz?

3
3
2
1
1
20:09

Mecz poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).