6
6
9
90+4'

Rzut wolny dla Wisły. W pole karne pobiegł nawet Dahne, ale znakomicie interweniował Jóźwiak.

35
5
5
6
12
90+3'

Lech. Schodzi: Christian Gytkjaer. Wchodzi: Dioni.

18
3
9
3
5
89'

Jóźwiak uderzył z 17 metrów. Piłka trafiła jednak prosto w obrońcę.

17
8
5
6
12
87'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzał Furman, który wcześniej dobrze przejął piłkę na połowie Lecha.

21
10
6
6
5
85'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Tiba.

5
4
6
14
10
84'
81'

Warcholak uderzył z dystansu, ale głową strzał zablokował Gumny.

20
11
5
4
6
79'

Po dośrodkowanniu z rzutu rożnego do strzału starał się dojść Rogne, ale utrudnił mu to obrońca i nie było zagrożenia.

3
8
5
5
6
76'
3
3
10
3
5
76'

10
74'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Maciej Gajos.

9
8
3
6
5
73'

Mocne i płaskie dośrodkowanie Wasielewskiego zdołał złapać Dahne.

8
4
4
5
10
72'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym z narożnika pola karnego uderzał Tiba. Trafił jednak w obrońców.

8
4
3
4
4
71'

Żółtą kartkę za faul na Kostewyczu otrzymał Cezary Stefańczyk.

14
9
3
2
6
67'

Jóźwiak płasko dośrodkował spod linii końcowej, ale Gytkjaer nie sięgnął piłki.

5
5
2
5
7
63'

Na trybunach zasiadło 8 442 kibiców.

10
12
2
6
7
61'

Z 17 metrów uderzał Jevtić, ale trafił w obrońcę i piłka opuściła boisko. Nie będzie nawet rzutu rożnego.

2
1
3
5
12
58'

Mecz jest dość wyrównany, a gra toczy się głównie w środku pola.

3
4
4
8
3
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
7
4
1
10
13
49'

Z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Dominik Furman, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Jasmin Burić . W poprzeczkę dobijał jeszcze Varela, który był jednak na spalonym. Sporo szczęścia miał Lech!

13
6
4
2
48'

Fatalny błąd popełnił Rogne, który podał piłkę do zawodnika Wisły Płock, ale po chwili Varelę dobrze powstrzymał Trałka.

9
3
5
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

12
1
2
1
45+4'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

Kostewycz wybijał piłkę z własnej połowy, a znakomicie obrońcy urwał się Gytkjaer, który w polu karnym "nawinął" Stefańczyka i mocnym strzałem pokonał Dahne.

110
51
15
16
37
45+1'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Christian Gytkjaer.

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę zgrał Gytkjaer, a nadbiegający Jevtić płaskim i precyzyjnym strzałem przy słupku z 15 metrów pokonał bramkarza. Jest remis!

114
51
13
19
37
45'

Sędzia doliczył pięć minut.

16
2
4
3
2
44'

Jevtić dośrodkował spod linii końcowej, ale prosto pod nogi obrońców.

2
1
2
2
40'

Mógł być remis! Kostewycz dobrze dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Christian Gytkjaer. Piłkę na rzut rożny zdołał jednak wybić Dahne.

7
3
3
3
1
38'

Groźnie pod bramką Wisły. Gytkjaer dobrze dośrodkował w pole karne, a nadbiegający Jevtić z 15 metrów uderzył nad bramką.

10
2
1
3
38'

Katastrofalnie spisuje się Lech, który popełnia mnóstwo prostych błędów. Adam Nawałka, który w poniedziałek ma zostać trenerem poznaniaków będzie miał sporo pracy.

12
4
2
3
2
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Rogne.

1
2
1
8
3
32'

Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunnie interweniował Gytkjaer, który trafił w słupek własnej bramki!

16
12
7
4
11
29'

Gol! Strzelił Damian Szymański. Asystował mu Marcin Warcholak.

Z autu mocno w pole karne piłkę wrzucił Warcholak, a obrońcy Lecha odpuścili krycia Szymańskiego, który strzałem z około pięciu metrów pokonał bezradnego Buricia.

67
41
14
22
51
27'

Bardzo niecelnie z prawej strony pola karnego uderzał Gytkjaer.

5
4
3
3
6
26'

25 minut gry za nami. Wciąż nie doczekaliśmy się bramek i groźnych sytuacji.

5
4
5
4
2
23'

Wydawało się, że poznaniacy przerwali już kombinacyjną akcję Wisły, ale Burić wypuścił z rąk. Prezentu nie wykorzystał Furman, który z linii pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

7
3
9
3
4
20'

Znów chwila przerwy, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Trałka.

2
1
10
4
19'

Z rzutu wolnego wyraźnie obok słupka uderzył Darko Jevtić.

5
1
3
2
11
16'

Gra wznowiona.

13
4
3
1
1
12'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne i rzucili na murawę serpentyny.

13
5
7
6
9
7'

Sprzed pola karnego uderzał Merebaszwili, ale pewnie interweniował Burić.

18
4
4
3
6
7'

Kibice Lecha pojawili się już w "Kotle" i rozpoczęli doping. Rozwiesili również transparent "Wiara wystawiona na najcięższą z prób".

19
3
2
2
1
3'

Dobrze prawą stroną przedarł się Makuszewski. Jego za mocne dośrodkowanie trafiło do Kostewycza, którego strzał z woleja bez problemów obronił Dahne.

6
4
5
2
5
2'

Kibice Lecha mają dziś prowadzić doping, którego w ostatnich meczach brakowało. Póki co fani z "Kotła" czekają z wejściem na trybunę.